Prace wysokościowe

 • climbingservice.pl

  climbingservice.pl

  Przedsiębiorstwo Climbing Service zaprasza do korzystania ze swoich usług. Realizujemy wielorakiego rodzaju prace wysokościowe we Wrocławiu. Zajmujemy się montażem i demontażem rozmaitych konstrukcji i reklam wielkoformatowych oraz czyszczeniem oraz malowaniem elewacji. Posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników oraz specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam na podejmowanie się utrudnionych zleceń, także na pokaźnych wysokościach. Nasza propozycja skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 26 11 2020 szczegóły wpisu
 • urbanclimbing.pl

  urbanclimbing.pl

  Specjalistyczne prace wysokościowe i alpinistyczne na terenie Warszawy i całego kraju oferuje firma URBAN Climbing. Nasze długoletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, specjalistyczny sprzęt oraz stosowanie wysokiej jakości środków czystości, pozwalają zapewnić naszej firmie rzetelne i terminowe wykonanie każdego zlecenia. Zakres naszych usług obejmuje m.in. mycie i serwis elewacji, montaż reklam i oświetlenia, prace budowlane tj. ocieplanie budynków i malowanie dachów. Serdecznie zapraszamy do współpracy i zaznajomienia się z ofertą usług.

  Data dodania: 13 11 2020 szczegóły wpisu
 • rojam.eu

  rojam.eu

  Malowanie, mycie i czyszczenie na wysokości oraz specjalistryczne prace budowlane w nietypowych warunkach oferuje Centrum Technik Wysokościowych ROJAM w Gdańsku. Świadczymy też usługi jako pogotowie ratownicze. Od 2015 r. jesteśmy akredytowanym centrum szkoleniowym IRATA. Naszym doświadczeniem i wiedzą dzielimy się podczas międzynarodowych, certyfikowanych szkoleń. Zapewniamy doradztwo także w wyborze sprzętu do prac na wysokości, asortymentu alpinistycznego i turystycznego. Jesteśmy dystrybutorem marek Rock Exotica, English Braids. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 23 08 2020 szczegóły wpisu
 • Alpinisci.slask.pl

  Alpinisci.slask.pl

  Prace alpinistyczne nie zalicza się do najłatwiejszych. Dlatego osoby, które podejmują się tego niebezpiecznego zawodu naprawdę wiedzą, co robić i jak się zachować w poszczególnych sytuacjach. „Usługi wysokościowe Katowice” są coraz częściej pytaną frazą w wyszukiwarkach. To oznacza, że z roku na rok więcej firm decyduje się na taką formę danej usługi. Jest to na pewno dobrym prognostykiem na przyszłość.

  Data dodania: 10 09 2018 szczegóły wpisu
 • Budgem - Prace alpinistyczne i naprawy na wysokościach

  Budgem - Prace alpinistyczne i naprawy na wysokościach

  Jeśli szukasz firmy, która wykonuje prace wysokościowe w Rzeszowie i okolicach, to doskonale trafiłeś! Budgem Spółka Jawna specjalizuje się w pracach z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Prace tego typu muszą być wykonywane przez odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy posiadają wymagane uprawnienia. Takich właśnie ludzi zatrudniamy w naszej firmie. Zajmujemy się wykonywaniem remontów i napraw budynków i konstrukcji przemysłowych na wysokościach. Są to między innymi antykorozja konstrukcji stalowych, naprawa konstrukcji żelbetowych i betonowych, malowanie konstrukcji. Czyścimy metodą sodowania SodaBlast Systems. Oprócz tego dla spółdzielni mieszkaniowych realizujemy wszelkie zadania związane z przeglądami technicznymi, czyszczeniem elewacji oraz montażem instalacji odgromowej. Dokładnie opisaną ofertę znajdą Państwo na naszej firmowej stronie www. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego i osobistego w naszej siedzibie w Rzeszowie.

  Data dodania: 14 02 2018 szczegóły wpisu
 • DAAS Sp. z o.o.

  DAAS Sp. z o.o.

  Potrzebujesz profesjonalistów, którzy zajmą się przygotowaniem wszelkich niezbędnych prac konserwujących dla Twojego obiektu? Firma DAAS z Bielska-Białej opracuje strategię zabezpieczenia oraz przeprowadzenia prac naprawczo-konserwacyjnych na dowolnym obiekcie, który wymaga naszej aktywności. Wchodzimy na kominy, wieże, anteny, zbiorniki wodne, silosy oraz innego rodzaju obiekty, mające elementy stalowe wymagające regularnej konserwacji. Czyścimy, malujemy, zabezpieczamy je na wypadek wystąpienia śladów rdzy, zabezpieczamy je również przed ogniem. Zapraszamy na nasz profil na portalu LinkedIn oraz Facebook, gdzie prowadzi aktywną komunikację prezentującą naszą działalność.

  Data dodania: 27 08 2015 szczegóły wpisu
 • HIGH-LEVEL Prace wysokościowe

  HIGH-LEVEL Prace wysokościowe

  Nasza firma oferuje proste prace wysokościowe oraz skomplikowane usługi alpinistyczne. Warszawa, Piaseczno, Płock, Tarczyn, to miasta w których działamy. Alpinizm przemysłowy wykonujemy na nowoczesnym sprzęcie, w oparciu o lata doświadczenia. Usługi na wysokości, nowoczesne technologie, darmowe doradztwo – to właśnie nasza firma. Prace wysokościowe obejmują między innymi: mycie okien, malowanie elewacji, remonty dachów i kominów, odśnieżanie dachów i szereg innych.

  Data dodania: 25 05 2015 szczegóły wpisu
 • Prace wysokościowe

  Prace wysokościowe

  Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalne usługi związane ze specjalistycznymi pracami alpinistycznymi oraz realizowanymi na wysokościach. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić wykonanie usług w przypadku takich budynków jak wieże, maszty, kominy, budynki, mosty, kładki, wiadukty, suwnice, silosy, zbiorniki, rurociągi, estakady, konstrukcje wsporcze dachów, słupy oświetleniowe w sposób w pełni bezpieczny.

  Data dodania: 12 05 2015 szczegóły wpisu
 • prace-wysokosciowe.warszawa.pl

  prace-wysokosciowe.warszawa.pl

  Prace na wysokościach (Warszawa) takie jak: montaż banerów, instalacje odgromowe, czyszczenie elewacji, dekarz, kolce przeciw ptakom – poleca znana firma, partner Handy i High Level. Nasze prace wysokościowe cechuje wysoki poziom wykonania i poszanowanie dla BHP. Co więcej, proponując Państwu alpinizm przemysłowy, dbamy o użycie najlepszego sprzętu. Dzięki tym zaletom, nasze usługi na wysokości zawsze odpowiadają nawet najwyższym wymaganiom klientów.

  Data dodania: 12 05 2015 szczegóły wpisu
 • B. S. ALP-SERWIS

  B. S. ALP-SERWIS

  Firma B. S. ALP-SERWIS oferuje bogaty zestaw prac budowlanych i wysokościowych. Mamy ogromną wiedzę i duże doświadczenie w branży budowlane i działamy w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania.Czyścimy urządzenia techniczne i likwidujemy zalegający śnieg z dachów. Wszelakie ważne dane dotyczące naszych usług dostępne są na witrynie bsalpserwis.pl.

  Data dodania: 18 03 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Prace wysokościowe - nowa strona:

Adres: