PROTERM - Sklep online dla hydraulików i instalatorów

PROTERM - Sklep online dla hydraulików i instalatorów

Ocena: 2.0/10 (9 głosów)Szanowny Kliencie, firma Proterm swoją działalność rozpoczęła w 2004 roku. Od samego początku, kierunkiem działań była technika grzewcza oraz sanitarna. W naszym bydgoskim sklepie hydraulicznym znajdują się produkty, które są fabrycznie nowe, wolne od wad. Wyróżnikiem naszego sklepu instalacyjnego są nie tylko niskie ceny oraz szeroki wybór oferowanych produktów, ale także szybki czas realizacji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży ciepłowniczej i sanitarnej jesteśmy w stanie pomóc w doborze optymalnych produktów do wykonania instalacji zewnętrznych czy wewnętrznych. Poruszanie się po naszej witrynie Proterm sklep jest komfortowe, ze względu na podzielenie produktów na czytelne kategorie oraz zastosowanie okna wyszukiwania.

Na co dzień monitorujemy działania konkurencji i z tego względu wiemy, że to ceny w naszej bydgoskiej hurtowni instalacyjnej są najniższe w sieci! Swoim Klientom oferujemy techniczne doradztwo, konkurencyjne ceny oraz dużą dostępność nie tylko popularnych produktów, ale także i tych niszowych. Zapraszamy do wizyty w naszym sklepie instalacyjnym!Podobne strony
 • Pompy ciepła - Ekontech

  Producent Ekontech oferuje polskie pompy ciepła - współpraca z grzejnikami. W dobie dbałości o środowisko. Do urządzenia program sterujący ogrzewaniem z waszego komputera. Pompa ciepła będzie zasilać system grzewczy na potrzeby domów - ogrzewanie wody użytkowej i kaloryferów. Pompa ciepła może współpracować z innymi źródłami energii - utrzymywanie odpowiedniego komfortu. Pompy ciepła budowane są jako agregaty jednosprężarkowe. Wydajne pompy ciepła mogą pobierać energię z wód podziemnych i z gruntu. wysoki współczynnik efektywności, wysoka sprawność systemu - bezpieczny i przyjazny dla środowiska o najwyższej jakości i w najniższych cenach. Agregaty i programowanie pogodowe. Ciepły dom - ogrzewanie ekologiczne z pompą ciepła.

 • Elektrofach PWHT

  W ramach oferty naszej firmy realizujemy wysokiej jakości, profesjonalne usługi związane z obróbką cieplną, którą wykonujemy na rzecz różnych gałęzi przemysłu. Nasze usługi kierujemy do branży budowlanej i konstrukcyjnej. Realizujemy usługi na rzecz przemysłu wydobywczego, energetycznego, morskiego, maszynowego. Zapewniamy również usługi elektryczne oraz elektroinstalatorstwo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do współpracy!

 • INSTAL-MARK pompy ciepła Warszawa

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Instal-Mark. Działamy na rynku od 1987 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań związanych z systemami grzewczymi. W naszej propozycji znajdą Państwo zarówno kolektory słoneczne, jak i kominki z płaszczem wodnym. Nasze prace instalacyjne prowadzimy w budynkach zarówno nowych, jak i remontowanych, a również zamieszkałych. Mamy wykwalifikowany zespół ludzi i własny park maszynowy. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Dane teleadresowe dostępne są na stronie.

 • Trigeo - energooszczędne urządzenia grzewcze, rekuperacja i fotowoltaika Warszawa

  Przedsiębiorstwo Trigeo to pewny instalator który doradzi, zamontuje oraz będzie serwisował wszelkie urządzenia zamontowane w Twoim domu. Specjalnością naszej firmy są wszelkiej maści urządzenia pozwalające oszczędzać na energii - w tym grzewczej, elektrycznej czy wodnej. Jesteśmy specjalistami, od wielu lat prężnie rozwijamy naszą firmę zapewniając Państwu najwyższej jakości produkty, urządzenia oraz fachowe doradztwo. Zaufali nam już Klienci z całej Polski, inwestując w nasze doświadczenie i rzetelność.

  Z powodzeniem przeprowadziliśmy już setki instalacji które pozwoliły cieszyć się zasobami energii odnawialnej oraz tańszą energią w domach i firmach. W głównej mierze oferujemy pompy ciepła - gruntowe i powietrzne oraz montaż kotłów grzewczych - kondensacyjne, konwencjonalne i na biomasę. Ponadto bardzo często proszoną usługą jest ogrzewanie podłogowe, rekuperacja czy fotowoltaika w tym kolektory słoneczne oraz ogniwa fotowoltaiczne. Zapewniamy doradztwo, instalacje, serwis oraz gwarancję.

  Poniżej listujemy pełen zakres usług oferowanych przez naszą firmę, po więcej informacji o poszczególnych produktach zapraszamy na naszą stronę internetową trigeo.pl :
  Urządzenia grzewcze
  POMPY CIEPŁA
  Gruntowe pompy ciepła
  Pompa ciepła MONOBLOK
  Pompa ciepła SPLIT
  Pompa ciepła CWU
  KOTŁY GRZEWCZE
  Kotły gazowe konwecjonalne
  Kotły gazowe kondensacyjne
  Kotły na biomasę
  Gruntowe wymienniki ciepła
  Odwierty pionowe
  Wymiennik poziomy
  Wymienniki pod wentylację
  Usługi hydrauliczne
  Instalacje grzewcze
  Ogrzewanie podłogowe i ścienne
  Ogrzewanie grzejnikowe
  Klimakonwektory i nagrzewnice
  Węzły grzewcze / Kotłownie
  Instalacje WOD - KAN
  Ciepła i zimna woda użytkowa
  Kanalizacja
  Przyłącza wodociągowe
  Stacje uzdatniania wody
  Wentylacja
  Rekuperacja
  Wentylacja mechaniczna
  Klimatyzacja
  Systemy VRF
  Odnawialne Źródła Energii
  Energia słoneczna
  Kolektory słoneczne
  Ogniwa fotowoltaiczne
  Ekologiczne rozwiązania
  Przydomowe oczyszczalnie
  Zbiorniki na wodę opadową
  Inteligentny dom
  Sterowanie ogrzewaniem
  Pozostałe mozliwości
  Serwis
  Pompy ciepła
  Kotły
  Projekty
  Węzły grzewcze
  Instalacje c.o.
  Instalacje wod-kan
  Układy wentylacyjne
  Układy klimatyzacyjne
  Projekty geologiczne pod pompy ciepła

  W razie zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową www.trigeo.pl

 • www.ekoprime.pl

  Eko Prime w Żelechlinku to przedsiębiorstwo z branży OZE, które oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie projektowania instalacji fotowoltaicznej, gruntowych, powietrznych oraz wodnych pomp ciepła, a także odzyskiwania ciepła z powietrza wykorzystywanego w systemie wentylacyjnym dzięki rekuperatorom. Oferujemy montaż zarówno z własnego, jak i powierzonego nam materiału, gwarantując najniższą cenę na rynku oraz najlepszą jakość wykonania. Poza tym wykonujemy usługi serwisowe - szybko i efektywnie, a w razie awarii jesteśmy dyspozycyjni 24h. Zachęcamy do zapoznania z ofertą na naszej stronie!

 • budotom.pl

  Nowoczesne i energooszczędne rozwiązania dla budownictwa oferuje firma Budotom Tomasz Golański z Lutyni. W naszej ofercie znajdą Państwo Pompy Ciepła Panasonic Aquarea, rekuperacje firmy Zehnder oraz Vaillant czy ogniwa fotowoltaiczne. Kompleksowe usługi z zakresu doradztwa, montażu i zakupu urządzeń obejmują także klimatyzacje firmy Panasonic, Samsung, LG dodatkowo instalacje elektryczne i sanitarne. W ramach obsługi zapewniamy instruktaż, stałą konserwację oraz serwis. Podjęte zlecenia realizujemy terminowo i rzetelnie - zapraszamy do kontaktu i współpracy!

 • ghs-inferno.eu

  Chcesz zmodyfikować centralne ogrzewanie w domu bądź firmie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jaką realizuje firma GHS INFERNO FHU DAGMARA GATTNER w Żorach. Wykonujemy projekty i montaż instalacji grzewczych w nowych inwestycjach. Zapewniamy też fachowe doradztwo w zakresie optymalnego doboru instalacji centralnego ogrzewania. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń grzewczych. Zapraszamy do współpracy!