Przeciwpożarowe zabezpieczenia, sprzęt

 • rewa.com.pl

  rewa.com.pl

  Rewa to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji urządzeń oddymiających. Jej siedziba mieści się w Błędowie Tyczyńskiej w województwie podkarpackim a działalność w tej branży sięga 1995 roku. Z usług firmy korzystają zarówno krajowi jak też zagraniczni klienci. Przedsiębiorstwo oferuje klapy dymowe, świetliki, pasma świetlne a także wyłazy dachowe. Świadczy także usługi obróbki skrawaniem i obróbkę plastyczną blach. Zapewnia fachowe doradztwo, wykonanie projektu i obsługę serwisową. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej bądź nawiązać współpracę, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 08 09 2020 szczegóły wpisu
 • pirotoks.com.pl

  pirotoks.com.pl

  Projektowanie, dostawę, montaż i serwis sygnalizacji pożarowej, systemów ostrzegawczych (DSO), wentylacji pożarowej, z zabezpieczaniem konstrukcji drewnianych włącznie oferuje firma Pirotoks Sp. z o.o. z Katowic. Nasza firma swoją działalność rozpoczęła w 1994 r., chcąc zagwarantować wszechstronną ochronę PPOŻ. Wyspecjalizowaliśmy się poza tym projektowaniu systemów ewakuacyjnych, tj. projektach oświetlenia, pomiarach natężenia oraz oznakowania dróg ewakuacyjnych. W naszej ofercie znajdą poza tym Państwo drzwi przeciwpożarowe oraz ich serwis. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 06 2018 szczegóły wpisu
 • Induko.pl

  Induko.pl

  Przedsiębiorstwo Induko zajmuje się zabezpieczeniami przeciwpożarowymi oraz kwestiami związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy. Do zadań pracowników należą między innymi spotkania szkoleniowe, przygotowanie dokumentów, instrukcji bezpieczeństwa pożarowego czy ocenienie zagrożenia w danym budynku. W serwisie www induko.pl umieszczono pełną ofertę firmy, tematyczne artykuły oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 07 06 2014 szczegóły wpisu
 • Duet - instalacja przeciwpożarowa

  Duet - instalacja przeciwpożarowa

  Firma Duet Sp. z o.o. to profesjonalny dostawca usług związanych z ochroną przeciwpożarową. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od 1989 roku, dzięki czemu posiada wieloletnie doświadczenie, a również niezbędne certyfikaty oraz pozwolenia, jakie umożliwiają zaświadczanie profesjonalnych usług związanych z zabezpieczaniem budynków systemami przeciwpożarowymi. Zakupią u nas Państwo: drzwi p-poż, drzwi przeciwpożarowe, drzwi EI, drzwi dymoszczelne. Usługi firmy Duet adresowane są do przedsiębiorstw z różnych sektorów rynku, dzięki czemu firma może działać na szeroką skalę oraz ma doświadczenie w zabezpieczaniu obiektów biurowych, produkcyjnych, a również obiektów użyteczności publicznej. Firma ma zezwolenie Państwowego Inspektoratu Bezpieczeństwa Jądrowego i Ochrony Radiologicznej na obrót izotopowymi czujkami dymu oraz instalowanie, konserwację, magazynowanie i transport izotopowych czujek dymu. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 01 2014 szczegóły wpisu
 • FireStop.pl Ochrona przeciwpożarowa

  FireStop.pl Ochrona przeciwpożarowa

  Firma FireStop powstała aby zapewnić szybką, fachową poradę oraz pomoc w wyborze rozwiązań oraz sprzętu z zakresu ochrony przeciwpożarowej dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Podejmując z nami współpracę zyskają Państwo pewność, że produkty i rozwiązania przez nas oferowane spełniają wszelkie aktualnie obowiązujące normy i wymagania. Jesteśmy po to, aby zapewnić Państwu komfort, bezpieczeństwo i spokój.
  Oferujemy zabezpieczenia przeciwpożarowe, systemy przeciwpożarowe oraz sprzęt przeciwpożarowy.
  W naszej ofercie znajdą Państwo zabezpieczenia przeciwpożarowe - drzwi i klapy przeciwpożarowe, klapy odcinające, rewizyjne, klapy ścienne i stropowe, okna oddymiające, klapy dymowe, świetliki i wyłazy dachowe, schody ognioodporne, materiały do wykonania przepustów instalacyjnych, systemy przeciwpożarowe - systemu oddymiania, systemy sygnalizacji pożaru, systemy zamknięć ogniowych, siłowniki do okien i drzwi oraz sprzęt przeciwpożarowy - gaśnice, hydranty, armaturę pożarową, apteczki.

  Data dodania: 11 12 2013 szczegóły wpisu
 • Stałe urządzenia gaśnicze

  Stałe urządzenia gaśnicze

  Oferta naszej firmy o nazwie Pliszka skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcieliby skorzystać z profesjonalnej ochrony przeciwpożarowej. Inżynierstwo przeciwpożarowe to branża, którą zajmujemy się na co dzień od roku 1989, kiedy to powstała nasza firma. Zajmujemy się również przeglądami i konserwacją podręcznego sprzętu gaśniczego. Oferujemy profesjonalne produkty i sprzęt gaśniczy oraz zapewniamy fachowe doradztwo. Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług. Zapraszamy do korzystania z nich!

  Data dodania: 16 09 2013 szczegóły wpisu
 • Kurtyny dymowe

  Kurtyny dymowe

  Firma Rolab Sp. z o.o. mieści się na Śląsku w Tychach. Od wielu lat zajmujemy się szeroko rozumianą ochroną przeciwpożarową. Jednak czasy się zmieniają i zwykła gaśnica i koce gaśnicze już nie wystarczają. Wchodzą nowsze technologie i urządzenia. Jesteśmy firmą, która także jest na bieżąco. Mamy w swojej ofercie kurtyny dymowe i ogniowe najwyższej jakości. Wykonaliśmy już wiele zleceń i mamy doświadczenie w tym temacie. Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę.

  Data dodania: 09 02 2013 szczegóły wpisu
 • Ochrona przeciwpożarowa

  Ochrona przeciwpożarowa

  Fachowe bramy bądź też fachowe drzwi, by po zainstalowaniu w pełni wypełniały swoje cele, zapewniać muszą również należytą ochronę przeciwpożarową. Cechy jakie posiadają fachowe bramy przeciwpożarowe bądź też drzwi przeciwpożarowe, w okolicznościach zagrożenia są bezcenne. Dlatego zwiększa się liczba różnorakiego rodzaju właścicieli obiektów, bądź ludzi prywatnych, instalujących w wnętrzach fachowe drzwi jak i bramy przeciwpożarowe. A dzięki przedsiębiorstwom takim jak EF POLSKA, mają oni możliwość kupić metody, dzięki którym ochrona przeciwpożarowa w każdym budynku będzie wysokiej klasy. EF POLSKA oprócz bram pożarowych rolowanych lub też przesuwnych, udostępnia także takie technologie jak ekranowanie elektromagnetyczne jak też kurtyny dymowe. Zaś ludzie zainteresowani zakupem drzwi przeciwpożarowych, mają możliwość zapoznać się ofertą firmy POLPORTA. Udostępnione w sortymencie przedsiębiorstwa drzwi EI 120, EI 60 bądź EI 30, to bardzo wysokiej klasy artykuły, posiadające wszelkie wymagane normy.

  Data dodania: 16 08 2012 szczegóły wpisu
 • Dobram.pl - akcesoria do bram i drzwi ppoż

  Dobram.pl - akcesoria do bram i drzwi ppoż

  Sklep internetowy z osprzętem do drzwi i bram pożarowych. W ofercie centrale pożarowe WATRA BTE 5B (obsługa do 5 urządzeń), elektrotrzymacze STUMET w wersji naściennej oraz podłogowe, czujniki dymowe DOR40 POLON ALFA, ręczne ostrzegacze pożarowe ROP, sygnalizatory akustyczne, sygnalizatory optyczne, sygnalizatory głosowe (komunikaty głosowe) oraz puszki ppoż do łączenia, rozgałęziania czy przedłużania przewodów ppoż. Wszystkie produkty posiadają certyfikat CNBOP dopuszczający stosowanie w systemach pożarowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz szybkie terminy realizacji.

  Data dodania: 14 12 2011 szczegóły wpisu
 • Systemy przeciwpożarowe

  Systemy przeciwpożarowe

  Firma Gore Tech proponuje profesjonalne systemy anty pożarowe w każdym zakładzie. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem. W systemach wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania przeciwpożarowe, które gwarantowane są atestami. Proponujemy osłonę konstrukcji przed dużą temperaturą. Osłonę struktur łatwo palnych czy sprawdzone systemy anty ogniowe jak kurtyny czy gaszenie gazem. Jeżeli pragniesz, żeby Twoje miejsce spełniało wszelkie zasady przeciw pożarowe oraz zasady higieny pracy, przyjdź do naszej firmy.

  Data dodania: 01 06 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Przeciwpożarowe zabezpieczenia, sprzęt - nowa strona:

Adres: