Przewierty sterowane

Przewierty sterowane

Ocena: 1.8/10 (42 głosów)Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Pomiarów proponuje szeroką ofertę przewiertów. Specjalnością omawianej firmy stały się fachowe przewierty sterowane. Niniejsza firma dysponuje wiertnicami od wiodących dostawców. Długość wykonywanych wykopów może sięgać aż do dwustu metrów. Celem firmy jest skuteczność przy wykorzystaniu technik bezwykopowych. Zakład ten świadczy swoje usługi na obszarze całego kraju. Stosowane przez ZIEiP metody zostały dokładnie opisane w serwisie.Podobne strony
 • Przewierty sterowane

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (przewierty sterowane) oraz naszym zapleczem technicznym. Realizuje zlecenia w wielu regionach kraju i wykonujemy przewierty sterowane spadkowe oraz tłoczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (przewierty sterowane) oraz naszym zapleczem technicznym. Realizuje zlecenia w wielu regionach kraju i wykonujemy przewierty sterowane spadkowe oraz tłoczne.

 • Przewierty sterowane

  Przewierty horyzontalne są technologią, która stosunkowo nie dawno pojawiła się na naszym rynku krajowym. Rozwój technologiczny oraz zapotrzebowanie na momentalne i dokładne wiercenia ingerujące w jak najmniejszym stopniu w środowisko naturalne wygenerowały popyt na tego rodzaju usługi i urządzenia.
  Technologie bezwykopowe polegają na przygotowaniu otworu pilotażowego, następnie jego poszerzeniu do odpowiedniej średnicy i wciągnięciu zaprojektowanej rury osłonowej, przewodowej lub kabla.
  Sterowanie uzyskuje się jedynie w momencie wykonywania przewiertu pilotażowego. Największą cześć tajemnicy związanej z dokładnym przewiertem sterowanym znajdziemy w specjalnie skonstruowanej głowicy wiercącej, za pomocą której możemy precyzyjnie zdalnie sterować odwiertem.

 • Przewierty sterowane

  Oferujemy przewierty sterowane na odległość do 250m o średnicy 25 - 50 fi. Nasze doświadczenie pozwoli na położenie sieci podziemnych na terenach aglomeracji miejskich, terenach zielonych w parkach, ośrodkach wypoczynkowych czy też pod posesjami, których przywrócenie do stanu poprzedniego jest bardzo dużym kosztem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zlecenia nam wykonania przewiertów sterowanych.

 • Przewierty sterowane

  Firma Megalit oferuje nowoczesną technologię odwiertów horyzontalnych. Przewierty horyzontalne to bezwykopowa technologia umożliwiająca wykonanie odwiertów ziemnych bez prowadzenia prac odkrywkowych. Przewierty horyzontalne to nowa technologia umożliwiająca przeprowadzanie prac budowlanych w bardziej profesjonalny sposób. W większości przypadków przewierty sterowane w Polsce wykonuje się do przejść pod przeszkodami terenowymi takimi jak: drogi, autostrady, linie kolejowe, rzeki, kanały. Technologia przewiertów sterowanych pozwala na układanie w otworze wiertniczym kabli energetycznych, telekomunikacyjnych, światłowodów, rur wodociągowych, gazowych i kanalizacyjnych.

 • Przepychy, przeciski, przewierty F.B. MAJERCZAK SP.J

  F.B."MAJERCZAK" Sp.J Od początku swojej działalności oprócz budowy sieci wodociągowych,kanalizacyjnych, gazowych i teletechnicznych specjalizuje się w wykonywaniu przewiertów pod przeszkodami terenowymi dla wszelkiego rodzaju uzbrojenia podziemnego.Nowy sprzęt oraz doświadczenie zdobyte przez 20 lat działalności pozwala F.B. "Majerczak" świadczyć usługi w zakresie transportu ponadnormatywnego( przewozy niskopodwoziowe).

 • Przewierty sterowane

  Z.P.H.U. Techbud jest firmą, której działalność oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie wykonywania wszelkich prac, takich jak: budowa kanalizacji teletechnicznych, sieci światłowodowych, budowa magistrali sieci telewizji kablowych, budowa linii energetycznych nn i sn, wykonywanie przecisków pod drogami i przeszkodami, wykonywanie przewiertów sterowanych, usługi koparko-ładowarką oraz HDS. Firma istnieje od 1998 roku.

 • Przewierty sterowane

  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się pracami żelbetowymi i przewiertami oraz przeciskami. W tych dziedzinach posiadamy duże doświadczenie i możemy zapewnić solidne, terminowe i niedrogie usługi. Braliśmy już udział w wielu inwestycjach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Nasi inżynierowie opracują odpowiedni projekt, a pracownicy budowlani zadbają o jego konstrukcję. Zapraszamy już teraz do odwiedzenia nas na stronie internetowej, gdzie można sprawdzić wszystkie szczegóły!

 • Przewierty sterowane

  Chcesz zapoznać się z naszą ofertą? Serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z naszej witryny internetowej instdom.pl, na której można dowiedzieć się jak wykonujemy przewierty czy przeciwni, jakie budujemy infrastruktury oraz jakie kwalifikacje posiadamy. Na rynku można nas spotkać od dwudziestu lat. Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy inne firmy oraz osoby prywatne. Swoją ofertę poszerzamy stale od 1996 roku. Polecamy!

 • PHU WITAR WIESŁAW TARKOWSKI przewierty sterowane Kraków

  Firma robót ziemnych oraz drogowych „Witar” skutecznie dopełnia wszelakie zlecenia prac dotyczących sporządzania wykopów, przewiertów i przecisków ziemnych lub horyzontalnych a i przebić kretem. Przedsiębiorstwo przeprowadza wykopy też pod drogi i chodniki, precyzyjnie kooperując z renomowanymi przedsiębiorstwami budowy dróg i mostów. Na terenach dużych miast lub ośrodków przemysłowych czy obszarów leśnych, „Witar” zaleca wykorzystanie odkrywczych technik bezwykopowych technologiami hdd - działania te na czas i bezbłędnie wykonuje jednostka. Strona www firmy wymienia wszelkie szczegółowe informacje o wyrobach i usługach.

 • BEDNAREK PRZEWIERTY przewiert sterowany łódzkie

  Prezentujemy Państwu Firmę Arkadiusz Bednarek z siedzibą w Sieradzu. Specjalizujemy się w przewiertach sterowanych i przeciskach. Współpracujemy z firmami budującymi sieci gazowe, wodno-kanalizacyjne, telekomunikacyjne i klientami prywatnymi. Przewierty sterowane polegają na umieszczeniu bezwykopowo rury w ziemi. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Klienta, dlatego nawet najmniejsze zlecenie wykonujemy z należytą starannością. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową gdzie odnajdziecie Państwo większą liczbę wiadomości.