Rzeczoznawcy budowlani

 • Ekspertyzy budowlane - mpexpertbud.pl

  Ekspertyzy budowlane - mpexpertbud.pl

  Firma MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane oferuje usługi związane z rzeczoznawstwem budowlanym oraz ekspertyzami w budownictwie. Za sprawą dużego zróżnicowania proponowanych usług posiadamy pewność, że każdy kontrahent znajdzie w naszej firmie ciekawą dla siebie ofertę. Starannie podchodzimy do każdego zlecenia, co sprawia, że możemy zapewnić klientom świetną klasę oferowanych czynności. Siedziba naszej firmy znajduje się w Sochaczewie, jednak teren funkcjonowania obejmuje cały kraj. Zapraszamy klientów do kooperacji.

  Data dodania: 10 07 2017 szczegóły wpisu
 • Rzeczoznawca budowlany

  Rzeczoznawca budowlany

  Dr inż. Przemysław Stawiarski, MBA – niezależny, profesjonalny biegły rzeczoznawca budowlany z wieloletnim doświadczeniem technicznym i techniczno-prawnym oraz setkami zadowolonych klientów od 1996 roku, wśród których znajdują się osoby prywatne, osoby prawne, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, wykonawcy oraz organy procesowe – Sądy, Prokuratury, Policja.Działalność biura dr inż. Przemysław Stawiarskiego obejmuje rzeczoznawstwo, sporządzanie ekspertyz budowlanych i opinii technicznych, a także opinii sądowych, przeprowadzanie okresowych (rocznych i pięcioletnich) kontroli technicznych budynków, weryfikacje stanu technicznego budynków oraz monitoring oddziaływania budowy. Ponadto prowadzone są działania w zakresie odbioru technicznego domów, mieszkań, apartamentów, biur przed zakupem lub najmem a także pełnienie nadzoru budowlanego w funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego.

  Data dodania: 14 01 2013 szczegóły wpisu
 • Rzeczoznawcy budowlani

  Rzeczoznawcy budowlani

  Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony internetowej Brittain Hadley Group. W ramach naszego portalu dowiedzieć się możecie wszystkiego na temat naszej aktualnej oferty, która prezentuje się dosyć atrakcyjnie. Nasza firma podejmuje się dokonywania przeglądów budynków, prowadzi dokumentację projektową jak również pełni rolę rzeczoznawcy budowlanego. Nasza marka jest znana na całym świecie, co powinno o niej doskonale świadczyć.

  Data dodania: 28 02 2011 szczegóły wpisu

Rzeczoznawcy budowlani - nowa strona:

Adres: