Termowizja

 • Termocent – badania termowizyjne budynków

  Termocent – badania termowizyjne budynków

  Fachowe usługi z zakresu pomiarów termowizyjnych od wielu lat realizuje firma Termocent.com. Zespół Termocent.com to najlepsi fachowcy w dziedzinie termowizji – wykonywane przez nich badania są solidną podstawą do oceny stanu budynku oraz ustalenia powodów ewentualnych strat cieplnych. Badania są wykonywane nowoczesnym sprzętem wysokiej jakości, dzięki czemu ich wyniki są bardzo precyzyjne.

  Serdecznie polecamy współpracę z Termocent.com. Pełna oferta firmy znajduje się na oficjalnej stronie Termocent.com.

  Data dodania: 18 01 2019 szczegóły wpisu
 • Eko-Izolacje badania termowizyjne Warszawa

  Eko-Izolacje badania termowizyjne Warszawa

  Czy badania termowizyjne są konieczne ?

  Już od pewnego czasu narzekasz na to, że znowu mimo ciągłego podkładania do pieca, jest Ci ciągle zimno? Już nawet zastanawiasz się nad wymianą ogrzewania centralnego na zupełnie inną metodę grzewczą. Zanim jednak narobisz sobie dość sporego kłopotu z wymianą instalacji, co zresztą jest niezwykle kosztowne, sprawdź jeszcze jedną rzecz. Może jednak Twoje mieszkanie nie jest tak ocieplane jak Ci się wydaje? Jest to bardzo możliwe, ponieważ przy nieprawidłowych izolacjach poddaszy może uciekać nawet kilkadziesiąt procent ciepła.

  Nie masz pomysłu jak sprawdzić, czy ten problem również dotyczy Ciebie? Wystarczy poprosić o badania kamerą termowizyjną. Taka usługa w domu mieszkalnym może zostać wykonana wyłącznie podczas sezonu zimowego, ponieważ wtedy będą widoczne wszystkie nieprawidłowości. Jeśli amplituda pomiędzy temperaturą wewnątrz budynku, a tą znajdującą się na zewnątrz, nie jest zbyt duża, to należy zastanowić się, czy coś z naszą izolacją domu jest nie tak. Często tradycyjne metody ocieplenia domu po prostu zawodzą, powodując że właśnie podczas mimo uruchomienia sezonu grzewczego, w nieruchomości jest nadal bardzo zimno. Tak więc już wiemy, że przed podjęciem jakichkolwiek kroków inwestycyjnych, należy wykonać badania termowizyjne Warszawa.

  Chociaż na początku może nam się również wydawać, że na takie badania trzeba zapłacić dużo pieniędzy. Rzeczywiście jest to koszt rzędu około kilkuset złotych, za wprowadzenie specjalnej kamery, a także odczytanie na jej wizjerze danych. Jednak wystarczy przekalkulować, że zakładanie nowego centralnego ogrzewania może nas kosztować czasem nawet kilkanaście tysięcy złotych. A jeśli problem nie leży właśnie po stronie pieca albo opału, tylko po stronie źle uszczelnionego budynku? Wtedy dopiero byśmy mieli zmartwienie, gdybyśmy zostali z ogromnym kredytem do zapłacenia, a także nierozwiązanym nadal problemem. Taka inwestycja okaże się bardzo trafna, ponieważ badanie szybko wykryje błędy w konstrukcji budynku, jeśli rzeczywiście takie są.

  Data dodania: 03 04 2015 szczegóły wpisu
 • InfraSkan

  InfraSkan

  Infra Skan jest firmą świadczącą szereg specjalistycznych usług inżynierskich. Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy podejmą się wykonania pomiaru termowizyjnego, rozwiążą problem wyciekającej wody, służą doradztwem w zakresie charakterystyki energetycznej. Pracownicy firmy mogą się poszczycić wieloletnim doświadczeniem przy obsłudze zaawansowanych projektów budowlanych. Firma posiada ponadto uprawnienia sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

  Data dodania: 15 03 2014 szczegóły wpisu
 • NOVATIO - badania termowizyjne, uszczelnianie dachów, izolacje, pomiary termowizyjne, straty ciepła

  NOVATIO - badania termowizyjne, uszczelnianie dachów, izolacje, pomiary termowizyjne, straty ciepła

  Wykonujemy badania termowizyjne dla branży budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, energetyki, ciepłownictwa, przemysłu i innych branż w których termowizja może mieć zastosowanie. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie o najwyższej jakości, który jest ceniony na rynkach europejskich co sprawia że pomiary i wyniki badania są miarodajne i rzetelne. Oferujemy badania termowizyjne, uszczelnianie dachów, izolacje, pomiary termowizyjne, straty ciepła. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 02 2014 szczegóły wpisu
 • Termowizja - Opole, Wrocław, Śląsk

  Termowizja - Opole, Wrocław, Śląsk

  Wykorzystanie kamery termowizyjnej:

  - lokalizacja strat ciepła z budynków
  - kontrola poprawności montażu stolarki okiennej i drzwiowej
  - sprawdzenie jakości montażu ocieplenia budynku
  - przeglądy instalacji elektrycznych i szaf rozdzielczych
  - przeglądy eksploatacyjne maszyn i urządzeń przemysłowych pod kontem promieniowania cieplnego
  - lokalizacja wycieków z instalacji wodnych i CO
  - wyszukiwanie źródeł zalania i podmakania

  Data dodania: 30 07 2012 szczegóły wpisu
 • Tpoint - termowizja

  Tpoint - termowizja

  Firma Tpoint świadczy szereg usług mających jeden wspólny cel: spokój, oszczędność i bezpieczeństwo naszych klientów. W ofercie posiadamy termowizję, w ramach której wykonujemy specjalistyczną usługę diagnostyki termowizyjnej. Termowizja skierowana jest do mieszkańców całej Polski, a w szczególności osób zamieszkujących Kraków, Katowice, Wrocław, Skawinę, Myślenice, Zakopane, Wadowice. Współpracujemy z zakładami energetycznymi i cieplnymi, właścicielami domów jednorodzinnych, a także spółdzielniami mieszkaniowymi. W ofercie posiadamy także pomiary elektryczne oferowane głównie do mieszkańców województwa małopolskiego, a w szczególności mieszkańców Krakowa i okolic. Usługi termowizji i pomiarów elektrycznych uzupełniają kompleksowe usługi związane z systemami bezpieczeństwa. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 26 06 2012 szczegóły wpisu
 • Solidny przegląd okresowy obiektu

  Solidny przegląd okresowy obiektu

  Firma Struo ma bogaty asortyment zarówno dla wielkich podmiotów jak i klientów indywidualnych. Proponujemy Państwu zestaw usług z zakresu budownictwa jak np.: przeglądy budowlane, termowizja, nadzór budowlany. Zajmujemy się również stałym nadzorem budowlanym nad istniejącymi już obiektami, usługę tą kierujemy przede wszystkim do dużych zakładów, które posiadają kilka budynków. Dokonywane przez naszą firmę przeglądy okresowe cechują się najwyższą skutecznością i biorą pod uwagę cykl zakładu biorącego udział w badaniu.

  Data dodania: 07 06 2012 szczegóły wpisu
 • Badania termowizjne i wypozyczalnia kamer termowizyjnych

  Badania termowizjne i wypozyczalnia kamer termowizyjnych

  Nasza firma zajmuje się wykonywaniem badan termowizyjnych, sprzedażą kamer termowizyjnych organizujemy kursy i szkolenia z zakresu termowizji. Doradztwo i konsulting przy wyorze kamer termowizyjnych. W ofercie naszych usług znajduję się m.in:
  badania termowizyjne budynków, badania termowizyjne instalacji grzewczych, badania termowizyjne dla przemysłu, badania termowizyjne dla weterynarii, wykonywanie audytów i świadectw energetycznych

  Data dodania: 21 10 2011 szczegóły wpisu
 • Wykonywanie badań termograficznych Szczecin

  Wykonywanie badań termograficznych Szczecin

  Firma Canada System zajmuje się profesjonalnym przeprowadzaniem badań kamerą termowizyjną obiektów mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Badanie termograficzne ma na celu wykazanie ewentualnych błędów przy pracach dotyczących izolacji budynków i budowli. Zdjęcia termowizyjne wykażą również dokładne miejsca ubytków izolacji termicznej. Dzięki temu w znaczący sposób można obniżyć rachunki za ogrzewanie budynku zimą, a latem obniżyć rachunki za chłodzenie budynku. Jest to bezinwazyjna forma badania poszycia wszystkich budynków.

  Data dodania: 30 05 2011 szczegóły wpisu
 • PoTerm - termowizja, instalacje elektryczne

  PoTerm - termowizja, instalacje elektryczne

  PoTerm wykonuje pomiary termowizyjne budynków, maszyn przemysłowych i instalacji. Sprawdzenie rozdzielni elektrycznej trwa minutę, a ile trwa postój związany z awarią? Nie wspominając o kosztach usunięcia awarii. Koszt badania domku to kilka procent kwoty jaką rocznie wydajemy na jego ogrzewanie! Z naszych usług korzysta BuildDesk czy Energa. Sprawdź teraz jak szerokie możliwości daje diagnostyka termowizyjna! Obejrzyj naszą galerię zdjęć w podczerwieni. Wykonujemy kompleksowo instalacje teletechniczne wszelkiego typu: elektryczne, alarmowe, kontroli dostępu, itp. Pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe. Naszym celem jest zadowolenie klienta z wykonanej usługi przy możliwie najniższej cenie! Udzielamy długiej gwarancji na wykonane usługi. Zapraszamy na naszą stronę w celu poznania pełnej oferty firmy.

  Data dodania: 05 03 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Termowizja - nowa strona:

Adres: