Wodociągi, kanalizacja

 • www.prosystemi.elk.pl

  www.prosystemi.elk.pl

  Firma PROSYSTEMI z Ełku wyspecjalizowała się w budowie sieci wodnych, kanalizacyjnych i energetycznych. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, dzięki czemu możemy dostosować sprzęt i technikę pracy do charakteru zlecenia. Mamy niezbędne uprawnienia kadry kierowniczej i wykwalifikowanych pracowników fizycznych, co daje Państwu gwarancję dobrej jakości wykonanych robót i terminowość zleceń. Zapraszamy do współpracy firmy z branży drogowej i budowlanej, instytucje publiczne oraz klientów indywidualnych. Zawsze przystępujemy do każdego zlecenia indywidualnie!

  Data dodania: 05 11 2018 szczegóły wpisu
 • www.waterworks.pl

  www.waterworks.pl

  Waterworks to firma projektowo-wykonawcza, której siedziba znajduje się we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo świadczy całościowe usługi z branży sanitarnej. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Wykwalifikowani pracownicy zajmują się m.in.: realizowaniem projektów budowlanych oraz specyfikacji technicznych w zakresie instalacji sanitarnych budynków mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej. Oprócz tego firma Waterworks świadczy usługi generalnego wykonawstwa w obrębie budownictwa inżynieryjnego. Dokładne informacje na temat oferty znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 11 2018 szczegóły wpisu
 • Producent Szamb Betonowych - Fabrykaszamb.pl

  Producent Szamb Betonowych - Fabrykaszamb.pl

  Produkowane i dostarczane przez nas szamba ekologiczne to stuprocentowe zadowolenie i gwarancja jakości, jakości na lata. Zapraszamy bardzo serdecznie do przyjrzenia się szczegółowym danym na naszej stronie www. Wszystkie szamba ekologiczne i inne w naszych rozwiązaniach, to gwarancja na najlepszy wybór w tej kategorii. Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się naszym propozycjom. Warto też podkreślić, że szybko znajdziesz nas w Google pod hasłem szamba betonowe mazowieckie lub szamba betonowe radom – serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 04 06 2018 szczegóły wpisu
 • TAKO AR manszety i płozy

  TAKO AR manszety i płozy

  TAKO Armatura Rurociągi to dostawca systemów do budowy sieci wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, odwodnień i instalacji przemysłowych. Firma działa w branży już od wielu lat. Zajmuje się wynajmem, sprzedażą i serwisem zgrzewarek oraz dostawą armatury przemysłowej i produkcją kształtek segmentowych. Przedsiębiorstwo mieści się we Wrocławiu, a jego oddziały w Poznaniu i Białymstoku. W firmie wdrożone są procedury Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 dające gwarancję najwyższej jakości obsługi Klienta. TAKO Armatura Rurociągi gwarantuje pełną obsługę techniczną oraz doradztwo i serwis. Więcej o propozycji na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 12 2014 szczegóły wpisu
 • Technologie do sieci kanalizacyjnych - korki SAVA

  Technologie do sieci kanalizacyjnych - korki SAVA

  Zajmujemy się dostarczaniem osprzę™tu do eksploatacji sieci kanalizacyjnych, oferujemy m. in. produkty kamery do monitoringu kanalizacji, klapy burzowe, korki SAVA, pakery do napraw punktowych, przepychacze do kanalizacji, urządzenia do napraw liniowych. Dajemy możliwość wynajmu korków pneumatycznych. Zapewniamy również systemy zabezpieczające przed podtopieniami. Oferujemy profesjonalne produkty firm europejskich cieszących się uznaniem na całym globie.

  Data dodania: 04 07 2014 szczegóły wpisu
 • Szamba betonowe

  Szamba betonowe

  Jeśli myślisz o zamieszkaniu poza miastem z pewnością zetkniesz się z problemem pozbywania się nieczystości płynnych tak zwanego szamba. Pojemniki betonowe wykorzystywane do instalacji szamba powinny być szczelne, a przez to ich wytwarzanie wymaga specjalnej techniki. Przedsiębiorstwo Eko-Dom sprzedaje nie tylko najlepszej jakości żelbet dzięki któremu ścieki nie wypłyną na zewnątrz, ale także montaż zbiorników. Ponadto Eko-Dom gwarantuje także zastosowanie norm Komisji Europejskiej opisujących jak zbudować szambo betonowe. Na stronie przedsiębiorstwa można zaznajomić się nie tylko z plusami oraz surowcami użytymi do konstrukcji szamba betonowego, ale również z bogatą gamą towarów wraz z parametrami oraz dokładnymi rysunkami.

  Data dodania: 02 05 2012 szczegóły wpisu
 • Gorkan - inspekcja TV, kamery do rur, sprzedaż kamer do kanalizacji

  Gorkan - inspekcja TV, kamery do rur, sprzedaż kamer do kanalizacji

  Nasza oferta to głównie inspekcja TV, czyszczenie kanalizacji, monitoring kanalizacji, kamerowanie kanalizacji, ciśnieniowe czyszczenie WUKO, wycinanie korzeni. Prowadzimy również własną sprzedaż kamer do kanalizacji. Oferujemy profesjonalne i tanie usługi. Jeżeli zaciekawiła Cię Nasza oferta, skontaktuj się z Nami. Zapraszamy również na naszą stronę, na której znajdziesz dodatkowe informacje. Sprawdź!

  Data dodania: 24 02 2012 szczegóły wpisu
 • Ratinstal - Instalacje wodne - Poznań

  Ratinstal - Instalacje wodne - Poznań

  W trosce o cały świat, to domena jaka przyświeca firmie Ratinstal od zarania początków jej istnienia. Całe nasze podejście do instalacji i przede wszystkim zadowolonego klienta opiera się właśnie na tej zasadzie. To właśnie dlatego tak bardzo dbamy o naszą ofertę, ponieważ uważamy, że indywidualne podejście do klienta do usług instalacji jest oczywistą sprawą. Wynika to z naszego 25-letniego doświadczenia. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www, na której znajdziesz wszystkie informacje, które Cię zainteresują.

  Data dodania: 23 06 2011 szczegóły wpisu
 • IVENT największy wybór separatorów

  IVENT największy wybór separatorów

  Firma IVENT zajmuje się sprzedażą separatorów:- tłuszczów - do barów, restauracji, hoteli,- substancji ropopochodnych (koalescencyjnych i lamelowych) - do myjni i warsztatów samochodowych, parkingów, stacji benzynowych,- skrobi. Oferowane separatory są dostępne zarówno w wersji podstawowej jak i z osadnikiem, bypassem, automatycznym zamknięciem i komorą pomp. W swojej ofercie posiadamy także przepompownie ścieków i wody. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 20 04 2011 szczegóły wpisu
 • Serwis separatorów, czyszczenie separatora tłuszczu - Sita Serwis

  Serwis separatorów, czyszczenie separatora tłuszczu - Sita Serwis

  Oferujemy Państwu profesjonalny serwis separatorów, czyszczenie separatorów tłuszczu, separatorów deszczowych oraz instalacji osadników i kanalizacji sanitarnej. Innowacyjne technologie i redukcja oddziaływania na środowisko to nasz niezaprzeczalny atut. Nasze praktyczne doświadczenie gwarantuje wykonanie zakresu prac serwisowych dostosowanych do konkretnego typu instalacji. Łączymy wyzwania środowiskowe,uwarunkowania ekonomiczne i aspekty społeczne zarządzania odpadami. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie utrzymania i eksploatacji urządzeń pracujących na sieciach kanalizacji deszczowej, procesowej i sanitarnej. Czysta kanalizacja to lepsza wydajność oraz niezawodność instalacji i urządzeń. Nasza firma bazuje na specjalistycznej wiedzy serwisowej i specjalistycznym sprzęcie. Od lat 90 jesteśmy specjalistą od globalnego zarządzania odpadami. Nasze usługi dopasowane są do konkretnego typu separatora i faktycznych potrzeb eksploatacyjnych.

  Data dodania: 25 02 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Wodociągi, kanalizacja - nowa strona:

Adres: