Wylewki maszynowe

 • wylewkimaszynowe-slask.pl

  wylewkimaszynowe-slask.pl

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy MBM-WAN, która swoją siedzibę posiada w Piekarach Śląskich. Działalność na rynku prowadzimy już od 2008 roku a zajmujemy się wykonywaniem posadzek oraz wylewek w każdej wielkości budynkach. Podejmujemy się wykonania wylewek maszynowych oraz półsuchych a oprócz tego posadzek ze styrobetonu oraz wielu innych. Nasz zespół tworzy grupa fachowców z długoletnim doświadczeniem, możemy się pochwalić nowoczesnym sprzętem takim jak Mixokret czy niwelatory laserowe. Gwarantujemy profesjonalizm oraz korzystne warunki współpracy. Szczegóły znaleźć można na naszej witrynie.

  Data dodania: 02 06 2020 szczegóły wpisu
 • Bau-MIX Sp. z o.o. - wylewki i tynki

  Bau-MIX Sp. z o.o. - wylewki i tynki

  Nasza działalność proponuje usługi sfery budowlanej a szczegółową ofertę działalności jest wykonywanie wylewek i tynków maszynowych oraz docieplenia. Blisko 10 lat realizacji usług zaprocentowała nawiązaniem kilku współprac ale i przeprowadzeniem wielu usług. Kompetentna wykwalifikowana załoga Bau-Mix to gwarancja, iż nasz kontrahent będzie w pełni usatysfakcjonowany z naszej oferty. Rzeszów i okolice to obszar naszych prac. Zapraszamy do Bau-MIX.

  Data dodania: 03 07 2017 szczegóły wpisu
 • Wylewki maszynowe Gliwice

  Wylewki maszynowe Gliwice

  Specjalistyczna firma budowlana z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem wykonuje wylewki maszynowe, wylewki wyrównawcze i samopoziomujące oraz posadzki i podkłady betonowe. Dzięki zastosowani niwelatorów laserowych uzyskujemy milimetrową dokładność. Wysokiej wydajności pompy i agregaty do betonu zapewniają wysokie moce przerobowe. Świadczymy nasze usługi dla inwestorów z Gliwic i województwa śląskiego. Zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar prac.

  Data dodania: 19 11 2012 szczegóły wpisu
 • Wylewki maszynowe Rybnik

  Wylewki maszynowe Rybnik

  Firma specjalizuje się w wylewkach mechanicznych za pomocą pomp do betonu Mixokret. Dal zapewnienia milimetrowej dokładności wykorzystujemy wysokiej klasy niwelatory laserowe. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych z terenu województwa śląskiego. Zadzwoń, a przyjedziemy wykonać bezpłatny i zupełnie nie zobowiązujący pomiar, na podstawie którego przygotujemy pełny kosztorys usługi.

  Data dodania: 09 12 2011 szczegóły wpisu
 • Wylewki

  Wylewki

  Budowanie domów zazwyczaj wymaga dość szerokiej wiedzy oraz doświadczenia, gdyż zabierając się do tego bez odpowiedniego przygotowania łatwo popełnimy naprawdę wiele błędów, których poprawa będzie nas sporo kosztować. Dlatego pozwalamy sobie polecić naszą firmę, która wykona pełen zakres usług budowlanych. Możemy wykonać cały dom, jak i wykonać remont. Jedną z naszych specjalności są tynki, oraz wylewki. Posiadamy odpowiedni sprzęt, oraz solidne doświadczenie. Naszą działalność prowadzimy już od kilkunastu lat.

  Data dodania: 26 09 2011 szczegóły wpisu

Wylewki maszynowe - nowa strona:

Adres: