Anteny

 • Montaż Anten Łódź

  Montaż Anten Łódź

  Przedstawiamy Państwu profesjonalne usługi w zakresie montażu anten satelitarnych na terenie Łodzi i miejscowości okolicznych. Uzupełnieniem oferty jest sprawnie i fachowo działający serwis anten. Wysoka jakość naszych usług poparta jest kilkunastoletnim doświadczeniem w fachu i obecności w branży. Nasze działania są kompleksowe i wielostronne, ponieważ nie tylko montujemy anteny, ale również systemy monitoringu i alarmowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 07 2016 szczegóły wpisu
 • CELTRON montaż anten Wrocław

  CELTRON montaż anten Wrocław

  Wiemy doskonale jak wymagający są nasi Klienci. Dlatego firma Celtron ponad wszystko stawia jakość usług, które oferuje. Wykonujemy nie tylko profesjonalny montaż anten ale również posiadamy bardzo sprawnie, szybko i rzeczowo działający serwis anten. Dzięki temu posiadamy bardzo wysoką kompleksowość naszych usług. Dzięki nam ustawianie anten nie będzie już w żaden sposób Państwa problemem. Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwolą osiągnąć bardzo duże korzyści, dzięki którym otrzymacie Państwo wysoką jakość obrazu i dźwięku.

  Data dodania: 13 03 2014 szczegóły wpisu
 • Montaż i ustawianie anten satelitarnych Bydgoszcz

  Montaż i ustawianie anten satelitarnych Bydgoszcz

  Oferujemy państwu profesjonalne usługi w zakresie montażu anten satelitarnych na terenie Bydgoszczy oraz okolic. W skład naszych usług wchodzą między innymi:
  - montaż anten satelitarnych wszystkich platform cyfrowych: nc+, Cyfrowy Polsat, Videostrada TP, Telewizja na kartę, telewizja Trwam.
  - ustawianie anten satelitarnych na satelitę Hotbird lub Astra,
  modernizacja i serwis instalacji antenowych
  - Instalacja Anten DVB-T
  Do naszej pracy używamy profesjonalnych mierników i narzędzi.

  Oferujemy najwyższą jakość usług oraz najniższe ceny.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 21 02 2014 szczegóły wpisu
 • STANTV Lublin - montaż anten

  STANTV Lublin - montaż anten

  Stanisław Jaroszyński zakładając przed kilku laty jednoosobową firmę montującą anteny satelitarne nie spodziewał się sukcesu który stał się jego udziałem w ostatnim czasie. Czerwiec ubiegłego roku to czas kiedy analogowa telewizja zostaje wyłączona Stanisław ma swoje istne żniwa w zakresie instalacji anten na terenie Lublina i okolic. Przeszło kilkaset montaży w ciągu miesiąca sprawiło że zatrudniał do pomocy jednego ze swoich znajomych. Staś nie spoczął na laurach lecz poszedł za ciosem. Tego wyrazem jest właśnie strona wizytówka internetowa jego firmy która ma na celu promować jego usługi czyli instalacje anten w kierunku szerszej grupy odbiorców korzystających z internetu.

  Data dodania: 22 11 2013 szczegóły wpisu
 • Montaż i ustawianie anten Warszawa i okolice

  Montaż i ustawianie anten Warszawa i okolice

  Technikasat-firma usługowa działająca w zakresie usług RTV-SAT. Zajmuję się montażem i ustawianiem anten satelitarnych i naziemnych DVB-T oraz radiowych. Pomagam też w wieszaniu i montażu TV,modernizacjach i serwisie istniejących instalacji antenowych i audio-video. Oferuję pełen Profesjonalizm czyli solidność i dokładność w wykonywanej Usłudze, a także Najniższe ceny! Pracuję na fachowym sprzęcie pomiarowym dzięki czemu antena będzie idealnie ustawiona.. Zapewniam wszystkie niezbędne akcesoria takie jak: anteny, wysięgniki, kabel i wiele innych. Pracuję na terenie Warszawy i okolic czyli np: Piaseczno, Nadarzyn, Otwock itd. Zapraszam na stronę.

  Data dodania: 04 11 2013 szczegóły wpisu
 • Anteny telewizyjne

  Anteny telewizyjne

  Instalujemy anteny w hotelach, budynkach mieszkalnych, obiektach biurowych i innych, w tym także nietypowych. Bardzo chętnie udzielamy pomocy w kwestii zarówno wyboru, jak i zakupu sprzętu możliwie dobrej jakości i w relatywnie atrakcyjnej cenie. Wszystko dla komfortu naszych klientów. Możemy się poszczycić pierwszeństwem w montowaniu i projektowaniu instalacji satelitarnych, już od 1969 roku. Warto postawić właśnie na firmę Azart.

  Data dodania: 27 08 2013 szczegóły wpisu
 • Montaż anten Rewal

  Montaż anten Rewal

  F.H.U KUBA to firma, która powstała w roku 2002. Na co dzień zajmujemy się szeroko pojętą działalnością elektryczną. Inwestujemy w nowe maszyny i urządzenia. Posiadamy wszelkie uprawnienia SEP oraz dążymy do uzyskania certyfikatu Zarządzania Jakością. Nasi wykwalifikowani pracownicy doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z zadaniami branży elektrycznej. Oferta jest niezwykle zróżnicowana i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Warto dzwonić także pod numer alarmowy w razie jakichkolwiek problemów!

  Data dodania: 17 08 2013 szczegóły wpisu
 • Montaż anten satelitarnych Kraków

  Montaż anten satelitarnych Kraków

  Dużej liczbie osób przypuszczalnie może się zdawać, iż tv dvb-t Kraków pozostaje sprawą banalną. Wystarczy zaledwie wywiercić otwory, wkręcić do ściany i spiąć z odbiornikiem satelitarnym. Nic bardziej błędnego. Przekonało się o tym sporo naszych Klientów, dla jakich staliśmy się sposobem wyjścia z trudnej sytuacji. Nasza własna firma istnieje w branży od wielu lat i od tamtego czasu wypracowaliśmy sobie dobrą opinie. Gwarantujemy gigantyczny paletę specjalności powiązanych z montażem oraz również instalacją satelit. Dodatkowo proponujemy montaż dekoderów telewizyjnych. W mojej firmie znajduje się również wgrywanie oraz strojenie takich oczywiście urządzeń. Jeżeli zatem wyszukujesz oferty, jaka w sposób kompetentny zrealizuje zabiegi takie jak ustawienia anteny satelitarnej Kraków w takim razie koniecznie zadzwoń do nas. Antena satelitarna aktualnie przestała być splendorem natomiast w dzisiejszych czasach jest poniekąd standardem i codziennością. Nadal jednak pozostają przeszkody z tym podpięciem i zamocowaniem. W następstwie tego również zapraszamy do złożenia zamówienia montażu albo ustawieniem satelity albo telewizji dvbt w Warszawie i okolicach.Wielu osobom prawdopodobnie może się zdawać, iż montaż anteny SAT Kraków była zawsze problemem banalnym. Wystarczy tylko wywiercić otwory, wkręcić do ściany i podpiąć z dekoderem sat. Nic bardziej mylnego. Przekonało się o tym sporo naszych Klientów, dla których jesteśmy ostatnią deską ratunku.

  Data dodania: 24 05 2013 szczegóły wpisu
 • Montaż anten Poznań

  Montaż anten Poznań

  Projektujemy między innymi okablowanie kina domowego a także przeprowadzamy jego instalację. Pomożemy Ci również w instalacji sieci internetowej w domu. No i niejako na deser pozostawiamy sobie to z czego słyniemy a więc Montaż anten Poznań. Potwierdzeniem naszych umiejętności a też rzetelności są kolejni zadowoleni Klienci. Istotnym elementem naszej oferty jest również cena. Pomimo wysokiej jakości wykonywanych usług jest ona bardzo przystępna. Niejednokrotnie zdarzyło nam się zaskoczyć Klienta podczas rozliczania się za wykonaną pracę. To tylko pozytywnie świadczy zarówno o naszej firmie jak i podejściu do Klienta

  Data dodania: 22 05 2013 szczegóły wpisu
 • Instalacja anten Szczecin

  Instalacja anten Szczecin

  Nasz zespół jest na każde wezwanie Klienta potrzebującego pomocy. Działając na rynku od dłuższego czasu zdobyliśmy pełne zaufanie Klientów oraz renomę. Ale okupiliśmy to przede wszystkim ciężką i rzetelną pracą. Świadczymy Klientom z Szczecina usługi takie jak Ustawianie anten satelitarnych Szczecin. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej i tak naprawdę początek długiej listy ofertowej. Nasi specjaliści są w stanie podjąć się każdej pracy. Z chęcią zaprojektujemy system kabli do Twojego kina domowego. Sprawimy, że montaż oraz instalacja anten satelitarnych Szczecin przebiegnie szybko i bez zakłóceń. Dodatkowo możemy zaoferować naszym Klientom także instalację sieci internetowej. Wszystkie te usługi wykonujemy w tempie iście ekspresowym. Staramy się jak najszybciej dotrzeć do Klienta i pomóc mu. Dzięki wiedzy, umiejętnościom oraz doświadczeniu udaje nam się to idealnie. A zadowoleni Klienci często polecają nas swoim znajomym jako firmę sprawdzoną i godną zaufania. A to dla nas największe wyróżnienie.

  Data dodania: 22 05 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Anteny - nowa strona:

Adres: