Architektura krajobrazu

 • Sztuka Krajobrazu

  Sztuka Krajobrazu

  Sztuka Krajobrazu jest portalem internetowym ukierunkowanym na profesjonalistów z branży architektury krajobrazu oraz urbanistyki.
  Czytelnicy, na co dzień zajmujący się aranżacją ogrodów oraz zagospodarowaniem przestrzeni publicznej maja możliwość zainspirowania się projektami innych pracowni architektury krajobrazu oraz zaczerpnięcia wskazówek z licznych poradników dostępnych bezpłatnie w serwisie.
  Portal gromadzi najświeższe informacje zarówno z polskiej, jak i zagranicznej architektury krajobrazu. Dostępne są realizacje użyteczności publicznej oraz prywatnej.
  Dla osób zawodowo zajmujących się tą tematyką, dostępne są również oferty pracy oraz informacje o aktualnych konkursach oraz przetargach.
  Sztuka Krajobrazu to miejsce pierwszego wyboru dla architektów krajobrazu. Wartościowe informacje dostępne są zarówno dla osób poszukujących informacji, jak i dla pracowni, które chcą podzielić się swoimi pracami.

  Data dodania: 27 08 2015 szczegóły wpisu
 • Projektowanie terenów zieleni, dachy zielone, zieleń przy budynkach

  Projektowanie terenów zieleni, dachy zielone, zieleń przy budynkach

  Gardenia Sp. z o.o.- Projektujemy oraz budujemy, a także pielęgnujemy tereny zieleni. Ponadto budujemy kompleksowo zielone dachy. Wykonujemy dachy ekstensywne, które wykonane są z mało wymagających roślin oraz dachy ekstensywne na których można posadzić dowolne rośliny. Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne m.in. koszenie, wycinki drzew, aeracja, wertykulacja. Wykonujemy również inwentaryzacje dentrologiczne.

  Data dodania: 23 09 2014 szczegóły wpisu
 • Erzetka Ogrody Rzeszów

  Erzetka Ogrody Rzeszów

  Pracownia Architektury Krajobrazu ERZETKA działa od roku 2000. Projektujemy, realizujemy i modernizujemy ogrody. Nasze projekty cechuje prostota, elegancja i wysoka funkcjonalność. Wykonujemy w pełni profesjonalne projekty ogrodów i terenów zieleni, kompleksowe realizacje ogrodów i modernizacje. Na naszej stronie znajdziesz galerię projektów, zdjęcia realizacji oraz porady na temat sposobów zagospodarowanie i aranżacji przestrzeni zielenią.

  Data dodania: 18 06 2013 szczegóły wpisu
 • Producent elementów małej architektury

  Producent elementów małej architektury

  Trudnimy się produkowaniem akcesoriów w zakresie tak zwanej małej architektury. Przeprowadzamy sprzedaż ławek żeliwnych oraz mebli odpornych na ciężkie warunki pogodowe. W naszym katalogu znajdą Państwo bardzo różne typy słupków, jak też odporne na ulewę stojaki, bądź sprzęt fitness dedykowany dla parków.Przedsiębiorstwo mieści się w Rokiciny Podhalańskich 203a. Szczegóły - 18 26 91 300.

  Oferujemy:
  - ławki żeliwne
  - ławki metalowe
  - stoły
  - kosze uliczne
  - kosze uliczne wolnostojące
  - donice
  - słupki
  - słupy do znaków
  - tablice informacyjne
  - stojaki na rowery
  - kraty i Osłony na drzewa
  - kosze i Stojaki na worki na śmieci
  - pojemniki
  - sprzęt sportowy-Fitness.

  Data dodania: 26 01 2013 szczegóły wpisu
 • Ławki

  Ławki

  ZANO jest w branży już od 22 lat z myślą o tobie. Dzięki partnerstwem z jednym z najlepszych specjalistów potrafi zaproponować produkty o ponadprzeciętnej jakości wykonania i wcielić w Zycie trudne projekty. Na naszej witrynie www.zano.pl wyszukasz wszystko co Cię intryguje i uzyskasz wstępne dane na wątek każdej rzeczy czy to danej ławki z naszego katalogu, czy nowoczesnego kosza na śmieci . ZANO robi również elementy z firmy mała architektura: ławki, słupki, kosze na śmieci, i multum innych. Gwarantuje całościowe wyposażenie przestrzeni miejskiej, meble miejskie i elementy małej architektury tworzone z charakterem. Jeśli chcesz rozbudowywać swoje miasto bądź wioskę i ozdabiać ją w elementy małej architektury to zacznij już dzisiaj współpracę z ZANO.

  Data dodania: 26 08 2012 szczegóły wpisu
 • Architektura krajobrazu - ogrodowa

  Architektura krajobrazu - ogrodowa

  Pflaster-Profis to firma z wieloletnim doświadczeniem jeżeli chodzi o architekturę ogrodową. Nasze realizacje z tego typu prac można zobaczyć na firmowej stronie www. Kolejną dziedziną, w której się specjalizujemy jest brukarstwo. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi brukarskie na terenie śląskich miast oraz okolic. Do naszej oferty zaliczają się także roboty budowlane, roboty kanalizacyjne, a także usługi takie jak wykopy przy użyciu naszej koparki Cat lub minikoparki Volvo.

  Data dodania: 26 08 2012 szczegóły wpisu
 • Architekt Warszawa

  Architekt Warszawa

  Architekt Warszawa - Jeżeli pragniesz mieć fenomenalny projekt domu odmienny niż dostępne na wielu portalach a także dostosowany szczegółowo do Twojego wyimaginowania to wchodząc na tą stronę będziesz posiadał możliwość poznać ofertę jaką opisuje profesjonalny architekt warszawa realizujący akurat tego typu zamówienia potrafiący na dodatek sporządzić na wyjątkowe pragnienie projekt wnętrz. O ile istotny jest dla Ciebie również ogród to na tej stronie wyszukasz również ofertę na najlepszej klasy projekt ogrodu. Łącząc te usługi w całość zdołasz się stać właścicielem najpiękniejszego domu o idealnym wnętrzu a także z ślicznym ogrodem.

  Data dodania: 15 03 2012 szczegóły wpisu
 • HibnerStudio - Pracownia Architektury Krajobrazu

  HibnerStudio - Pracownia Architektury Krajobrazu

  Pracownia architektury krajobrazu HibnerStudio zajmuje się projektowaniem terenów zieleni: ogrodów przydomowych, placów miejskich, parków, zieleni we wnętrzach, zagospodarowanie osiedli, placów zabaw, firm. Strona zawiera artykuły o tematyce: architektura krajobrazu, mała architektura, projekty ogrodów przydomowych, przestrzeni publicznej, tematyka ogrodnicza, pielęgnacja roślin, artykuły, parki współczesne, zieleńce, place miejskie, woda w ogrodzie, ogrody tematyczne, pracownia architektury krajobrazu, hibnerstudio, street art. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 17 02 2012 szczegóły wpisu
 • Inwentaryzacja zieleni

  Inwentaryzacja zieleni

  Witam, wykonujemy inwentaryzacje zieleni zarówno dla firm projektowych jak i odbiorców indywidualnych. Inwentaryzację przeprowadzamy przez cały rok, zarówno rośliny w pełnym ulistnieniu jak i przy stanie bezlistnym. Proponujemy krótkie oraz dogodne terminy realizacji, działamy w całej Polsce, korzystne i konkurencyjne ceny. Prace wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Doświadczona ekipa zaprasza do współpracy!

  Data dodania: 16 02 2012 szczegóły wpisu
 • Architekt wnętrz w mieście Poznań

  Architekt wnętrz w mieście Poznań

  Strona atoato.pl przedstawia ofertę w dziedzinie projektowania i wystroju wnętrz. Usługi firmy obejmują projekty mebli, wnętrz, a także duży wybór wzornictwa. Na stronie podajemy spis najważniejszych wykonanych w ostatnim czasie projektów. Dla lepszego ukazania naszych umiejętności zamieszczamy fotogalerię wykonanych projektów. Nasza firma zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych i komercyjnych. Architekt wnętrz w mieście Poznań zapewnia koncepcje, dostosowane do Państwa oczekiwań. Wszystkich zainteresowanych ofertą, zachęcamy do skontaktowania się z firmą.

  Data dodania: 03 12 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Architektura krajobrazu - nowa strona:

Adres: