Ogrodnicze usługi

 • Projektowanie ogrodów Wejherowo, Puck, Gdańsk, Gdynia

  Projektowanie ogrodów Wejherowo, Puck, Gdańsk, Gdynia

  “Włodek Ogrody” - firma ogrodnicza wykonująca zakładanie, projektowanie ogrodów Wejherowo, Puck, Gdańsk, Gdynia zaprasza Państwa do kontaktu i na swoją stronę www. Tam znajdą Państwo wszelkie informacje odnośnie oferty na zakładanie, pielęgnację, projektowanie ogrodów Wejherowo, Puck, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo i inne miasta obejmujące swoim zasięgiem całe województwo pomorskie - sprawdź szczegóły na stronie www.

  Data dodania: 12 01 2021 szczegóły wpisu
 • www.planta.info.pl

  www.planta.info.pl

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy PLANTA z Ostrowa Wielkopolskiego. Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem oraz pielęgnacją terenów zielonych a także sprzedażą środków ochrony roślin i maszyn ogrodniczych. Oferujemy wykonanie projektu, zakładanie trawników oraz systemów automatycznego nawadniania, całoroczną pielęgnację ogrodów a oprócz tego usługi deratyzacyjne i zwalczanie niechcianych owadów. W naszej ofercie znaleźć można także nawozy i materiały siewne. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy i atrakcyjne ceny. Szczegóły zamieściliśmy na naszej witrynie.

  Data dodania: 25 11 2020 szczegóły wpisu
 • proflora.net.pl firmy ogrodnicze Kościerzyna

  proflora.net.pl firmy ogrodnicze Kościerzyna

  Szukasz profesjonalnego sklepu ogrodniczego? Zależy Ci na dużym wyborze zdrowych i pięknych roślin oraz fachowej, pomocnej obsłudze? Doskonale trafiłeś! ProFlora to firma działająca w branży od wielu lat. Proponuje wysokiej jakości byliny, krzewy, drzewa, pnącza oraz trawy. Oprócz tego zajmuje się projektowaniem, aranżacją oraz pielęgnacją ogrodów, sadzeniem roślin czy też wykonywaniem architektury ogrodowej. Proponuje również wypożyczanie sprzętu ogrodniczego na korzystnych warunkach. Więcej informacji o ofercie i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 11 2020 szczegóły wpisu
 • art-eco.com.pl

  art-eco.com.pl

  Całoroczną pielęgnację i konserwację terenów zielonych oferuje firma ART-ECO ARKADIUSZ ŻEBROWSKI w Tychach. Zapraszamy do skorzystania z naszych wszechstronnych usług, jakie obejmują sprawną wycinkę drzew, koszenie trawników, czy nasadzenia. Likwidujemy konary i gałęzie obumarłe, aby zapewnić bezpieczeństwo otoczeniu.Oprócz tego formujemy krzewy i żywopłoty, przeprowadzamy wszelkie prace porządkowe, pielimy chwasty i czyścimy kostkę brukową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z całą ofertą.

  Data dodania: 12 10 2020 szczegóły wpisu
 • lukmar-alp.pl

  lukmar-alp.pl

  Jeśli mają Państwo problem ze starodrzewiem lub nadmiernie porośniętą działką przez krzewy, zapraszamy do konattku z firmą LUKMAR w Konstancinie-Jeziorna, która specjalizuje się w wycince drzew i krzewów, w pielęgnacji zieleni wysokiej oraz świadczy usługi ogrodnicze tj. zakładanie i pielęgnację zieleni, przycinanie żywopłotów, szpalerów oraz krzewów. Zlecenia wykonujemy sprawnie, ze szczególną troską o bezpieczeństwo osób jak i mienia. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 08 2020 szczegóły wpisu
 • martyna.com.pl architektura ogrodowa

  martyna.com.pl architektura ogrodowa

  Rolbordery i borduretki na potrzeby aranżacji ogrodu oferuje firma MARTYNA S.A. - jeden z największych w Polsce producentów drewna. Nasz surowiec pochodzi z polskich lasów, a wszystkie nasze produkty opatrzone są certyfikatem FSC® 100%. Oferujemy płoty i kratki, palisady i paliki, które zdobią schody, oczka wodne i skarpy, donice i pergole, deski tarasowe i proste w montażu gotowe podesty ogrodowe z drewna sosnowego. Zapewniamy też materiał konstrukcyjny tj. kantówki i legary. Zachęcamy do kontaktu oraz do wpsółpracy.

  Data dodania: 14 05 2020 szczegóły wpisu
 • www.ogrodwejherowo.pl

  www.ogrodwejherowo.pl

  Siedziba firmy ANELAB znajduje się w Wejherowie a obszar jej działalności obejmuje województwo pomorskie. Przedsiębiorstwo działa w branży ogrodniczej stale poszerzając zakres świadczonych usług i nawiązując współpracę z kolejnymi wykonawcami. Proponujemy kompleksowe przygotowanie i oczyszczanie terenu, zakładanie trawników i nasadzenia, aranżację ogrodów a także prace uzupełniające – usługi brukarsko-murarskie, instalacje elektryczne, budowę placów zabaw oraz ogrodzeń. Zapewniamy także całoroczną pielęgnację ogrodów, odśnieżanie i inne prace wykonywane własnym, fachowym sprzętem. Szczegóły oferty znajdują się na stronie.

  Data dodania: 15 04 2020 szczegóły wpisu
 • zajacwogrodzie.pl

  zajacwogrodzie.pl

  Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Zając w Ogrodzie. Nasza siedziba mieści się w Krzepicach w województwie śląskim. Współpracujemy z właścicielami domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych a oprócz tego firm. Oferujemy kompleksowy projekt, wykonanie a także całoroczna pielęgnację terenów zielonych. Podejmujemy się wykonania nawierzchni, automatycznego systemu nawodnień bądź wszelkich innych prac powierzonych przez klienta. Zapewniamy najwyższą jakość usług, korzystne ceny i dostęp do nowoczesnego sprzętu. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 02 10 2019 szczegóły wpisu
 • newgardenshop.pl

  newgardenshop.pl

  New Garden Style to profesjonalna firma zajmująca się kompleksowym wykonywaniem ogrodów a oprócz tego sprzedażą wyposażenia ogrodowego. Można tutaj znaleźć ogromny wybór oświetlenia, mebli, grille, donice, paleniska gazowe, biokominki, elementy wodne, zadaszenia, pergole, nawierzchnie tarasowe, ogrodzenia, żywopłoty, obrazy czy też ściany zielone. W asortymencie sklepu znajdą Państwo też szeroki wybór dodatków takich jak poduszki, pokrowce, skrzynki pocztowe i wiele innych. Firma współpracuje z czołowymi krajowymi i zagranicznymi producentami i zapewnia fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Detale na stronie.

  Data dodania: 15 04 2019 szczegóły wpisu
 • www.petrus-ogrodnictwo.pl

  www.petrus-ogrodnictwo.pl

  Nie masz wyobrażenia o ogrodnictwie, ale masz chęć, miejsce na ogród oraz aspiracje? Zatrudnij nas, pomożemy Ci wykreować wymarzony ogród i nauczymy Cię, jak go uprawiać, by radował nie tylko Ciebie, ale też Twoich najbliższych przez całe lata i cały sezon! Sadzimy, pielimy, podcinamy, kopiemy, odchwaszczamy i robimy wszystko za Ciebie! Budujemy kaskady, drenaże oraz oczka wodne. PETRUS to profesjonalna i sumienna firma, której słabością jest ogrodnictwo. Każdy z pracowników to pełen zapału fan zieleni, traktujący pracę jako hobby, jednak zachowując w 100% kompetentne podejście do klienta oraz gwarantując fachową obsługę.

  Data dodania: 07 11 2018 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Ogrodnicze usługi - nowa strona:

Adres: