Projektowanie ogrodów

 • www.januszowka.pl

  www.januszowka.pl

  Pracownia architektury Januszówka została założona w 2001 roku. Współdziałamy z doświadczonymi specjalistami. W ofercie firmy znajdą Państwo zarówno projekty z zakresu architektury krajobrazu jak oraz wnętrz. Nie wymagamy od naszych klientów znajomości w branży. Nasi specjaliści fachowo doradzą rozwiązania dopasowane do realnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi realizacjami na naszej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo galerię wykonanych projektów wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, biur, lokali gastronomicznych, sklepów wielkopowierzchniowych, a również obiektów kultury.

  Data dodania: 24 03 2020 szczegóły wpisu
 • Szwalnia Ogrodowa

  Szwalnia Ogrodowa

  Szwalnia Ogrodowa potrafi zaprojektować ogród prywatny w dowolnym stylu, który będzie zachwycał przez cały rok. Firma w swoich projektach kieruje się indywidualnymi oczekiwaniami inwestora, tak by gotowy ogród stanowił spełnienie marzeń. Szwalnia działa fachowo i terminowo, a zakres obsługi jest dopasowywany do wymagań inwestora. Może obejmować nie tylko wykonanie projektu, ale również doradztwo w zakresie wyboru konkretnych fachowców i materiałów, a także nadzór nad realizacją.

  Data dodania: 05 11 2019 szczegóły wpisu
 • Krzysztof Dziakiewicz Kraina Zieleni

  Krzysztof Dziakiewicz Kraina Zieleni

  W zakresie umiejętności i prac jest projektowanie ogrodów, ekspertyza i preparacja gruntu, a ponadto wszelkie zajęcia ogrodowe. Nasi pracownicy to wysokiej klasy fachowcy, którzy na bieżąco sprawdzają trendy w projektowaniu przestrzeni ogrodowej,oraz mają możliwość poszczycić się znamienitymi kompetencjami i fachowością. Projektowanie ogrodów to czasochłonne przedsięwzięciem, które ma bezpośredni oddźwięk na postrzeganie całej powierzchni wokół domu. Przy realizacji podejmowanych prac mamy na względzie zarówno preferencje klientów, jak również szczególne wymagania terenu i otaczająca go architekturę. Koncentrujemy się na najważniejszych elementach tj. na podziale terenu na wymagane strefy i wybraniu zieleni odpowiedniej dla gleby, naświetlenia jak również ukształtowania ogrodu.
  Jesteśmy świadomi, że projektowanie ogrodów to istotny krok, który powinien znaleźć swoje pełne odniesienie w rzeczywistości, stąd też powierzającym nam pracę przedstawiamy całościowy zakres prac. W naszej ofercie jest tworzenie od podstaw trawników z rolki oraz z siewu, projektowanie i montowanie nawodnienia terenu czy usługi glebogryzarką sepatacyjną. Każde projektowanie i wykonanie zaczynamy od poznania oczekiwań naszych zleceniodawców,oraz szacunku powierzchni, gdzie ma być wykonany ogród jak ze snów.Najlepsze umiejętności i zmysł artystyczny to dla Zielonej Krainy elementy,na jakich podstawie wykonujemy projektowanie ogrodów. W ostatecznym wymiarze projektowane przez nas ogrody tworzą idealną całość z przestrzenią architektoniczną, stając się jego przedłużeniem. Idealne w najmniejszym szczególe są dopasowane do indywidualnych wymagań użytkowników,a co się z tym wiąże w czasie projektowania bierzemy także pod uwagę jakiego rodzaju wygląd ma mieć przyszły ogród, a także jak wiele czasu możecie Państwo poświęcić na na prace pielęgnacyjne.
  Kraina Zieleni projektuje ogrody, które poruszają zmysły,zachęcają do odpoczynku a także otaczają budynek swoim fenomenalnym kunsztem budując wyłącznie pozytywne emocje. Stawiając na piękno nie zapominamy o funkcjonalności, za sprawą czego projektowanie ogrodów przeznaszą firmę jest w rzeczy samej projektowaniem najwygodniejszej i najmilszej przestrzeni.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Nasze prace realizujemy na terenie województwa śląskiego. Kraina Zieleni, ul. Podskarpie 131a, Będzin.

  Data dodania: 12 05 2019 szczegóły wpisu
 • Hammerland nowoczesne meble

  Hammerland nowoczesne meble

  Nasza firma znajduję się na Podlasiu zachęcamy do odwiedzenia naszych warsztatów, w których tworzymy praktyczne jak i dekoracyjne produkty codziennego użytku, tak, tak łączymy te dwie cechy, bo dlaczego to co praktyczne nie mogłoby cieszyć naszych oczu? W nasz warsztat wkładamy pasję i serce, ciągle inwestujemy w nowe technologie.
  Na naszej stronie znajdą Państwo zdjęcia naszych projektów oraz obszerniejsze informacje o tym czym się zajmujemy.

  Data dodania: 25 02 2019 szczegóły wpisu
 • MAPA-2 projektowanie ogrodów Jarosław

  MAPA-2 projektowanie ogrodów Jarosław

  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję firmy Mapa-2, która swoją siedzibę ma w Jarosławiu. Zajmujemy się kompleksowym zagospodarowaniem terenu. Można nam powierzyć projektowanie i zakładanie ogrodu przydomowego, parku, placu zabaw bądź parkingu, prowadzenie nadzoru inspektorskiego, kierowanie budową, pielęgnację i konserwację roślin, inwentaryzację zieleni jak i przeprowadzenie i wydawanie ekspertyz dendrologicznych. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, korzystne ceny oraz krótkie terminy realizacji zlecenia. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy odwiedzić naszą witrynę.

  Data dodania: 20 04 2017 szczegóły wpisu
 • Nowy ogród

  Nowy ogród

  W Przysusze w województwie mazowieckim znajduje się siedziba firmy Nowy Ogród. Specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów i kompleksowej realizacji inwestycji. Można nam zlecić zaprojektowanie ogrodu prywatnego, terenu zielonego przy firmie, przedszkolu, szkole, placu zabaw jak również terenu zieleni miejskiej czy też ogrodu zimowego. Wykonujemy prace ogrodnicze takie jak kształtowanie terenu, sadzenie roślin, zakładanie trawników, instalacja systemów nawadniania i pielęgnacja zieleni. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  Data dodania: 28 02 2017 szczegóły wpisu
 • Park-M Poland Nasadzenie roślin

  Park-M Poland Nasadzenie roślin

  Mieszcząca się w Starym Sączu firma Park M pomoże Państwu zamieni przydomowy kawałek zieleni w wyjątkowy ogród. Przedsiębiorstwo od 15 lat zajmuje się profesjonalną architekturą krajobrazu. Jej specjalnością jest projektowanie ogrodów prywatnych, tudzież obiektów komercyjnych i sportowych, parków czy przestrzeni miejskich. Obszar usług firmy obejmuje również prace specjalistyczne, takie jak usługi leśne, utrzymanie dróg, obsługa miast czy doradztwo dendrologiczne. Oprócz tego, Park M zajmuje się produkcją roślin ozdobnych, liściastych oraz iglastych. Na stronie internetowej mogą Państwo zapozna się z galerią dotychczasowych realizacji firmy, jak również szczegółami jej oferty.

  Data dodania: 20 10 2016 szczegóły wpisu
 • Projektowanie ogrodów Toruń

  Projektowanie ogrodów Toruń

  Każdy ogród to miejsce pełne wspaniałych wspomnień. To w nim tworzą się wspomnienia o się nie zapomina. Już dziś możesz zadbać o to, aby Twój ogród był piękny i niepowtarzalny. Zaprojektowanie Twojego ogrodu będzie dla nas przyjemnością. Doskonała znajomość roślin i dobra intuicja w zakresie komponowania przestrzeni, sprawiają, że jesteśmy specjalistami w dziedzinie zakładania ogrodów. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 05 2016 szczegóły wpisu
 • Projekty ogrodów

  Projekty ogrodów

  Zatrudniamy architektów ogrodowych, którzy potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Potrafią stworzyć mniej, lub bardziej formalne projekty ogrodów, które będą odzwierciedlały osobowość i usposobienie Klientów. Idealnie łączą nowy i stary styl ogrodowy, tworząc oryginalne kompozycje, które trafiają w zróżnicowane preferencje Klientów. Projektowanie ogrodów wymaga zaangażowania i pasji. Dla nas każde zlecenie jest bardzo ważne. Podczas pierwszej wizyty u Klienta, dokładnie omawiamy Jego potrzeby i dokładnie oceniamy teren działki, aby jak najlepiej dopasować rośliny i zaaranżować poszczególne sektory ogrodu. W fazie projektowej dbamy o dokładny dobór stylu ogrodowego, oraz o dopasowanie architektury krajobrazu do upodobań naszych Klientów. Planujemy także instalację wodną i oświetlenie, wraz z elementami dekoracyjnymi w Państwa ogrodzie.
  Nasi pracownicy mają dostęp do renomowanych urządzeń i praktycznych programów komputerowych. Bogato rozwinięta technologia umożliwi Państwu obejrzenie projektu w dowolnym momencie, na ekranach swoich komputerów. Nasze wizualizacje robione są w technice 3D, która lepiej prezentuje nasze koncepcje. Walorem naszej pracowni projektowej jest kompleksowość usług, rzetelność i pomysłowość podczas tworzenia unikatowych projektów ogrodów. Dbamy, by każdy ogród był przestrzenią po brzegi wypełnioną harmonią, spokojem i pięknem. Stworzymy dla Państwa ogród o jaki marzycie.

  Data dodania: 27 05 2016 szczegóły wpisu
 • SeedArt Projektowanie ogrodów

  SeedArt Projektowanie ogrodów

  Zjawiskowe ogrody i unikatowe projekty są naszą specjalnością. Priorytetem naszego przedsiębiorstwa ogrodniczego jest projektowanie jedynych w swoim rodzaju przestrzeni ogrodowych, szytych na miarę oczekiwań naszych Klientów. Według Nas ogród to miejsce w którym biorą swój początek pasje i najwspanialsze, życiowe marzenia. Zawsze przywiązujemy uwagę do tego, by przestrzeń ogrodowa ułatwiła kontakt z naturą i motywowała do pozytywnego i kreatywnego myślenia.
  Zatrudnieni w naszym przedsiębiorstwie specjaliści głównie specjalizują się w opracowywaniu jedynych w swoim rodzaju projektów ogrodowych, korzystając z siły natury i koncepcji praktycznego wykorzystania przestrzeni. Każde zlecenie traktowane jest bardzo indywidualnie, tak by jak najpełniej odzwierciedlało potrzeby naszych Klientów. Bogata wiedza w dziedzinie roślinności i kompozycji ogrodowych, ma wpływ na niezwykłe aranżacje, które oddziaływają na wszystkie zmysły. W trakcie zakładania przydomowych ogrodów, zatrudnieni w naszej firmie pracownicy wykorzystują piękne rośliny, a także eleganckie elementy drewniane i kamienne, które pomogą wyeksponować nowoczesny wygląd ogrodu.
  Po za główną specjalizacją, nasza firma świadczy także usługi związane z konserwacją terenów zielonych, pracami brukarskimi, instalacją oświetlenia i systemów nawadniających, oraz odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów przy prywatnych posesjach, jak i w przestrzeni publicznej. Posiadamy bogaty asortyment specjalistycznych preparatów, a także bogate zaplecze urządzeń, dzięki którym nasza praca przebiega sprawnie.
  Tworzone przez nas projekty trafiają w bardzo różne upodobania Klientów. Troszczymy się o unikatowe i innowacyjne kompozycje, które podkreślą urodę posesji i umilą czas spędzany na świeżym powietrzu. Świadczymy rzetelne usługi ogrodnicze na każdą kieszeń, łącząc prostotę z wytworną sztuką ogrodową. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 20 05 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Projektowanie ogrodów - nowa strona:

Adres: