Rośliny, nasiona, cebulki - produkcja

 • www.nasiona.pl esklep nasiona

  www.nasiona.pl esklep nasiona

  Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy POLAN, której siedziba znajduje się w Krakowie. Jesteśmy profesjonalną, funkcjonującą od 1994 roku firmą hodowlano-nasienną produkującą najwyższej jakości nasiona warzyw oraz kwiatów. Zatrudniamy kadrę wykwalifikowanych pracowników i dysponujemy najlepszej klasy gruntami uprawnymi i zaawansowaną technologią. Nasze nasiona zostawały wielokrotnie nagradzane i wyróżniane na międzynarodowych wystawach. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, wystarczy wejść stronę internetową.

  Data dodania: 15 05 2017 szczegóły wpisu
 • Lilie

  Lilie

  SwiatCebul - cebulki kwiatowe. Jeżeli interesują Cię cebulki kwiatowe tulipanów, lilie, mieczyki czy irysy to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu. Firma Świat Cebul powstała niedawno bo w 2009. W prawdzie na rynku stawiamy pierwsze kroki ale nie znaczy to, że brak nam doświadczenia. Świat Cebul to nasz świat - świat zapachów, barw, świat zmieniający się z dnia na dzień i co dzień piękniejszy. Realizując nasze marzenia chcemy podzielić się z Tobą naszą wieloletnią pasją i miłością do roślin ogrodowych.

  Data dodania: 11 03 2012 szczegóły wpisu
 • Żurawina wielkoowocowa - produkcja i sprzedaż sadzonek

  Żurawina wielkoowocowa - produkcja i sprzedaż sadzonek

  Zapraszamy na stronę specjalistycznej szkółki żurawiny. Sadzonki żurawiny wielkoowocowej są naszym wyłącznym produktem, dzięki czemu całkowicie oddajemy się tej roślinie, zgłębiając jak najdokładniej biologie tego gatunku oraz starając się o jak najwyższą jakość produkowanego materiału nasadzeniowego.
  Żurawina wielkoowocowa od kilku lat jest jednym z najbardziej popularnych i najszerzej wykorzystywanych owoców. Przetwory i wyciągi z jej jagód są składnikiem bardzo dużej ilości preparatów leczniczych oraz suplementów diety. Wszystko to dzięki unikalnym właściwościom leczniczym i odżywczym. Jagody żurawiny wielkoowocowej stanowią bogate źródło soli mineralnych i witamin. Ponadto zawartość substancji takich jak bioflawonoidy, garbniki i antocyjany sprawia, że przetwory żurawiny znajdują zastosowanie w leczeniu infekcji górnych dróg moczowych, regulacji stężenia cholesterolu oraz ograniczania rozwoju bakterii w jamie ustnej. Poza tym wysoka zawartość fenoli sprawia, że owoce żurawiny charakteryzują się świetnymi właściwościami antyoksydacyjnymi co może chronić nas przed niektórymi, jakże powszechnymi w dzisiejszych czasach chorobami cywilizacyjnymi.
  To właśnie dojrzała jagoda żurawiny, mięsisty owoc o czerwonej błyszczącej skórce jest owym materiałem leczniczym. Żurawinę wielkoowocową możemy bez większych problemów uprawiać w przydomowym ogródku, na działce lub nawet na parapecie. Na naszej stronie znajdziesz podstawowe informacje z zakresu uprawy żurawiny wielkoowocowej oraz jej wykorzystania w kuchni.

  Data dodania: 04 12 2011 szczegóły wpisu
 • Ogrody

  Ogrody

  Świat roślin jest bardzo bogaty i różnorodny. Jedne rośliny pozwalają nam na spożywanie swoich owoców, dzięki czemu nasza dieta wzbogacona jest w witaminy, inne potrafią zabić człowieka poprzez trucizny, jakie w sobie zawierają. Wiele roślin uprawiamy we własnych ogrodach, niektóre po to, aby spożywać ich owoce, inne zaś, by nasz ogród był piękniejszy. Strona ta będzie przydatna zarówno dla osób posiadających własny ogród, jak i dla studentów ogrodnictwa czy też dla osób posiadających kwiaty w domu.

  Data dodania: 05 01 2011 szczegóły wpisu

Rośliny, nasiona, cebulki - produkcja - nowa strona:

Adres: