Rośliny

 • Lampy do hodowli roślin - sioubiz.pl

  Lampy do hodowli roślin - sioubiz.pl

  Uprawa roślin wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu, który umożliwi dokładną pielęgnację. Przede wszystkim jeżeli hoduje się gatunki z innych stref klimatycznych, które mają trudne do zrealizowania wymagania.
  Przedsiębiorstwo Sioubiz zajmuje się dystrybucją wszelakich narzędzi oraz oprzyrządowania, niezbędnego do tego, aby uprawiać bardzo różne gatunki roślin. Oferta tej konkretnej firmy jest bardzo rozbudowana. Można w niej znaleźć wszystko, począwszy od specjalnej lampy do hodowli roślin, czyli LED do roślin, a skończywszy na takich produktach jak nawóz organiczny. Wszystko to ma na celu pomoc osobom profesjonalnie absorbującym się hodowlą roślin, zadbać o ich uprawy w jak najlepszy sposób z możliwych.
  Sioubiz proponuje swoje produkty w bardzo rozsądnych cenach. Wszystkie zlecenia są bardzo sprawnie przetwarzane i szybko wysyłane do poszczególnych odbiorców. Jest to przedsiębiorstwo, które traktuje każdego z nabywających z pełnym szacunkiem.

  Data dodania: 14 12 2018 szczegóły wpisu
 • magiczne-ogrody.pl

  magiczne-ogrody.pl

  Innowacyjne konstrukcje zielonych ścian, jakie w rzeczywistości stanowi gęsta zieleń, oferuje spółka D&J Garden Projekt z Krakowa. Każda z takich realizacji jest niepowtarzalna i robi ogromne wrażenie, będąc zarazem kwintesencją nowoczesności, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii nawadniania i odżywiania. Cały proces jest zaprogramowany i automatycznie monitorowany, a oprócz walorów estetycznych, zapewnia pozytywny wpływ na każdego, kto przebywa w takim wnętrzu. Zapraszamy do zapoznania z naszym portfolio na stronie internetowej i do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 07 09 2018 szczegóły wpisu
 • Tillandsie-hurt.pl

  Tillandsie-hurt.pl

  Tillandsie to niezwykłe rośliny, które do funkcjonowania nie potrzebują ziemi ani wody składniki odżywcze przyjmowane są z powietrza dlatego bez kłopotu można je zamontować w szklanej kuli czy też bezpośrednio na ścianie. Te wspaniałe produkty nazywane przeważnie oplątwami można kupić w sklepie online: tillandsie-hurt.pl. Zapewniamy błyskawiczną wysyłką, korzystne ceny ale także możliwość zakupu gotowego wyjątkowego zestawu jak również samych akcesoriów służących do aranżacji tillandsi.

  Data dodania: 22 11 2017 szczegóły wpisu
 • Poradniki uprawy warzyw, kwiatów i sadów

  Poradniki uprawy warzyw, kwiatów i sadów

  Przeczytaj opublikowane poradniki uprawy roślin uprawianych na działce. Dowiesz się jak przygotować ziemię pod uprawę, najważniejsze zabiegi wraz z terminami, o których nie wolno zapomnieć. Zapoznasz się z wieloma bardzo ważnymi uwagami na temat uprawy interesującej Ciebie rośliny. W bazie artykułów jest obecnie około dwustu szczegółowych opisów uprawy kwiatów, warzyw i roślin sadowniczych. Odwiedź koniecznie stronę dzialka.bazafirmy.pl

  Data dodania: 20 12 2016 szczegóły wpisu
 • Kolorowe pnącza do Twojego ogrodu

  Kolorowe pnącza do Twojego ogrodu

  Jeżeli marzysz o przepięknym ogrodzie zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Oferujemy pnącza takie jak clematisy, milin amerykański, sadzonki winorośli,aktinidie - mini kiwi, borówki amerykańskie oraz inne krzewy owocujące. Starannie wybrane sadzonki gwarantują najwyższą jakość oraz pełną zgodność gatunków co szczególne znaczenie ma w przypadku powojników. Oferujemy również nasiona ziół i traw oraz cebule tulipanów, lilii, jak również specjalistyczne nawozy do oferowanych przez nas roślin. Zajmujemy się również fachowym doradztwem na temat roślin i ogrodów. Dodatkowo gwarantujemy szybką i bezpieczną wysyłkę roślin.

  Data dodania: 01 10 2016 szczegóły wpisu
 • Ogrod-online.pl - Twój Poradnik Ogrodniczy

  Ogrod-online.pl - Twój Poradnik Ogrodniczy

  Na stronie ogród-online.pl. Znajdziesz tu porady, jak samodzielnie dbać o swój ogród, a załączone fotorelacje z opisami pomogą Ci stworzyć wymarzony ogród. Pielęgnacja ogrodu to ciężki orzech do zgryzienia. Cięcia, nawożenia, dobór odpowiednich roślin,trawniki czy żywopłoty, wszystko to wymaga stałej opieki. Z działu 'Porady dla ogrodu' dowiesz się jak krok po kroku, w łatwy sposób samodzielnie zająć się pielegnacją swojej przydomowej zieleni.

  Data dodania: 04 04 2013 szczegóły wpisu
 • Aranżacja wnętrz roślinami

  Aranżacja wnętrz roślinami

  Bettiflower zajmuje się aranżacją wnętrz roślinami. Dzięki nam w waszych biurach i firmach będzie pracowało się jeszcze przyjemniej. Spełnimy oczekiwania najbardziej wymagających klientów tworzący kompozycje kwiatowe i stroiki jakich dotąd nikt nie widział. Wypełnimy wasze wnętrza roślinami, którym najbardziej odpowiadają warunki w nich panujące. Służymy zawsze pomocą w doborze odpowiednich roślin i donic oraz podzielimy się swoją fachową wiedzą.

  Data dodania: 27 02 2013 szczegóły wpisu
 • Muchołówki

  Muchołówki

  Niektóre rzeczy przeczą powszechnie znanym zjawiskom spotykanym w naturze. Tego rodzaju zjawiskami mogą być m.in. muchołówki. Jaka rzecz je wyróżnia w ekosystemie? W jaki sposób się odżywiają? Czy mogą dodać trochę magii w nasz ogród? Na to i inne pytania odnajdziesz odpowiedzi pod adresem www.rosiczki.pl. Trafne, oraz dosadne informacje sprawią, że rośliny drapieżne np. rosiczki będą ci doskonale znane. Co więcej zrozumiesz w jaki sposób mógłbyś je zasadzić w twoim własnym ogródku!

  Data dodania: 29 11 2012 szczegóły wpisu
 • Rośliny doniczkowe - acacia.pl

  Rośliny doniczkowe - acacia.pl

  Nasza firma profesjonalnie zajmuje się aranżacją zieleni we wnętrzach budynków. Ofertę kierujemy do biur, centrów handlowych, instytucji, hoteli oraz do klientów indywidualnych. Swoje realizacje wykonujemy na terenie całego kraju. Nasze usługi obejmują projektowanie, realizacje, kompleksową opiekę oraz fachowe porady. Indywidualne podejście do każdego otoczenia pozwala nam zadowolić potrzeby każdego klienta. Zamiłowanie i pasja do tworzenia coraz to nowych rozwiązań umożliwia nam rozwój naszej firmy.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 08 2012 szczegóły wpisu
 • Pielęgnacja kwiatów

  Pielęgnacja kwiatów

  Witryna w całości poświęcona tajnikom pięknych roślin. Za pomocą witrynie Abea.com.pl upewnisz się co zrobić by Twoje kwiaty przez długi czas były ozdobą okna, ogródka czy tarasu. Jeśli nie wiesz jak należy nawadniać różne gatunki, jak i czym je odżywiać czy też zastanawiasz się w jaki sposób je ściąć to bez czekania powinieneś poznać tę stronę. Odnajdziesz tam wszystko czego chcesz, a nawet więcej.

  Data dodania: 07 01 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Rośliny - nowa strona:

Adres: