RTV - serwis

 • LED-Service.pl – Naprawa telewizorów LCD

  LED-Service.pl – Naprawa telewizorów LCD

  LED-Service oferuje profesjonalną naprawę telewizorów LCD na terenie Poznania i okolic. Zajmujemy się również serwisem telewizorów LED i plazmowych. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone ledy, zasilanie, płyty główne oraz oferujemy usługi związane z programowaniem. Regenerujemy również lampy samochodowe LED i FullLED.

  Nasi pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzę i pracują na wysokiej jakości sprzęcie. Dzięki temu dajemy gwarancję na wykonane usługi.

  Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 31 10 2018 szczegóły wpisu
 • Serwis Panasonic digiservice.pl

  Serwis Panasonic digiservice.pl

  DigiService jest to nowoczesne i profesjonalne przedsiębiorstwo, świadczące usługi w zakresie wsparcia technicznego i serwisu sprzętu elektronicznego oraz urządzeń elektrycznych. Od dłuższego już czasu DigiService efektywnie rozwija swój zakres umiejętności oraz dodatkowych możliwości, kupując tym samym nowoczesny sprzęt oraz wyposażając swoje miejsca pracy. Od wielu lat DigiService jest jednym z liderów w zakresie serwisowania, doradztwa technicznego oraz wsparcia elektronicznego. Od dłuższego czasu firma ta stawia na wysoką jakość i efektywność.

  Data dodania: 15 08 2014 szczegóły wpisu
 • Serwis radiowo - telewizyjny RTV - LCD - GPS

  Serwis radiowo - telewizyjny RTV - LCD - GPS

  Potrzebujesz pomocy, bo zepsuł się Twój telewizor LCD, laptop lub komputer? - Skorzystaj z usług naszego serwisu. Świadczymy usługi z zakresu naprawy sprzętu RTV domowego użytku. Nasza siedziba mieści się w Chorzowie, więc zakres naszego działania to przede wszystkim Górny Śląsk a zwłaszcza CHORZÓW. Telewizory LCD, komputery, laptopy, monitory LED, nawigacje GPS. To nasza specjalność. Jeżeli zepsuł Ci się telewizor, komputer czy laptop, to nie wyrzucaj go i nie kupuj nowego. Najpierw odwiedź nasz serwis RTV - LCD i sprawdź, czy naprawa nie będzie kosztowała Twój budżet o wiele mniej niż zakup nowego sprzętu. My ze swojej strony możemy zagwarantować wysoki poziom napraw wykonywanych szybko i skutecznie przez naszą wykwalifikowaną kadrę serwisu. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży i powierz nam swój sprzęt, a my sprawimy, że będzie nadal działał. Oferujemy niezwykle promocyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu w Chorzowie.

  Data dodania: 29 06 2012 szczegóły wpisu
 • Naprawa telewizorów LCD

  Naprawa telewizorów LCD

  Zakład usługowy we Wrocławiu oferuje usługi w zakresie naprawy i przestrajania telewizorów. Specjalizujemy się w naprawie telewizorów LCD oraz kineskopowych. Usługi wykonujemy w domu klienta i na warsztacie. Zajmujemy się też przestrajaniem sprzętu przywiezionego z zagranicy. Stroimy fonię, pasma kablowe, i teletekst. Oferujemy sprzedaż pilotów zamiennych do wszystkich modeli telewizorów, DVD i vide.

  Data dodania: 12 02 2011 szczegóły wpisu

RTV - serwis - nowa strona:

Adres: