Trawniki, trawa, darnina

 • Zdalne ogrody - Zadbany Trawnik

  Zdalne ogrody - Zadbany Trawnik

  Czy to trawa czy kwiaty oraz krzewy, na pewno bez wody nie urosną oraz nie będą weselić Cię swoją zielenią i barwami. Właśnie dlatego koniecznie zadbaj już dziś o stosowny system nawodnienia, który zainstalujesz w swoim ogrodzie. Nie istotne, czy to ogromny teren zielony, czy drobny przydomowy ogródek - zadbanytrawnik.pl to znakomite rozwiązanie dla każdego. Gorąco zapraszamy miłośników zieleni do wejścia na stronę, gdzie opisujemy współczesne systemy nawadniania, akcesoria, narzędzia oraz wszystko to, co niezbędne jest do zakładania oraz pielęgnacji ogrodów.

  Data dodania: 11 06 2020 szczegóły wpisu
 • lawncare.pl

  lawncare.pl

  Trawniki wysokiej jakości, ich zakładanie, pielęgnacja i aranżacja to oferta firmy Lawn Care w Tenczynku. Oferujemy swoje usługi zarówno na prywatnych posesjach koło domu, jak ina terenach wokół firm oraz przestrzeniach publicznych. Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz wsparcia w pielęgnacji swojego trawnika. Oferujemy koszenie trawy u klientów prywatnych i firm, a także w miejscach publicznych. Zapraszamy do współpracy - pełną ofertę prezentujemy na stronie.

  Data dodania: 16 07 2019 szczegóły wpisu
 • GARDENIA trawa z rolki Września

  GARDENIA trawa z rolki Września

  Gardenia to profesjonalna i prężnie się rozwijająca firma świadcząca usługi ogrodnicze. Specjalizujemy się w zakładaniu oraz projektowaniu ogrodów, aranżacji oczek wodnych i skalniaków, zakładaniu i pielęgnacji trawników, instalacji systemów nawadniających oraz pracach porządkowych (grabieniu liści, odśnieżaniu, koszeniu trawy). Posiadamy niezbędne i nowoczesne maszyny do prac ogrodowych. Gwarantujemy terminową realizację zleceń i pełen profesjonalizm. Osoby zainteresowane współpracą bądź chcące się dowiedzieć więcej o naszej ofercie, gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 17 06 2017 szczegóły wpisu
 • trawawrolkach.pl - Trawa w rolce

  trawawrolkach.pl - Trawa w rolce

  Wszystko o trawie w rolkach. Na stronie internetowej www.trawawrolkach.com.pl znajdziesz wszelkie informacje na temat trawników z folii i z gruntu. Oferujemy indywidualne projekty, całościowy montaż oraz poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jak pielęgnować tego typu trawę. Wejdź na naszą stronę, sprawdź cennik oferowanych przez nas usług i wypełnij formularz kontaktowy. Ciesz się bujną trawą w przydomowym ogródku.

  Data dodania: 17 03 2016 szczegóły wpisu
 • KALNAS produkcja mieszanek traw

  KALNAS produkcja mieszanek traw

  Centrala Nasienna Kalnas Sp. z o.o. zaprasza do zapoznania się ze swoją propozycją. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży nasion. Polecamy: trawy (kostrzewa, rajgras, tymotka, kupkówka), zboża jare i ozime, ziemniaki sadzeniaki, rośliny strączkowe i drobnonasienne, buraki pastewne, rzepak. Gwarantujemy Państwu niepowtarzalność oraz bardzo wysoką postać sprzedawanych przez nas towarów. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 10 12 2015 szczegóły wpisu
 • Nawozy do trawników - Zielony-Ogrodek.pl

  Nawozy do trawników - Zielony-Ogrodek.pl

  Marzy ci się idealny trawnik? Gęsty, o żywym, intensywnym kolorze, przypominający dywan? Nie wiesz, jak to osiągnąć? To proste – poznaj nowoczesne nawozy do trawników! Znajdziesz i kupisz je dzięki stronie www.zielony-ogrodek.pl. To właśnie na tym portalu zamieszczona została niezwykle szeroka i zróżnicowana oferta, spośród której każdy z pewnością wybierze produkty idealnie dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Proponowane nawozy do trawników stworzone zostały z naturalnych składników, którym to zawdzięczają właśnie swoją skuteczność i uniwersalność – nadają się do wielu różnych traw.

  Data dodania: 07 05 2015 szczegóły wpisu
 • Grassland Farms

  Grassland Farms

  Przedsiębiorstwo Grassland oferuje trawę rolkową. Trawa taka daje natychmiastowy efekt, jakim jest estetyczny trawnik. Produkowaną darń charakteryzuje znaczna wytrzymałość oraz trwałość. Trawa w rolkach ma minimalne wymagania co do gleby, a przy tym łatwo się nakłada. Trawa po posadzeniu szybko się przyjmuje zapewniając znakomity efekt. Wybranie trawy z rolki pomaga uniknąć problemów z samodzielnym tworzeniem trawników. Darń Grassland to natychmiastowy i pewny efekt przy użycie niedużych zasobów. Zobacz jak szybko możesz stworzyć przepiękny trawnik.

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • Sztuczna trawa

  Sztuczna trawa

  Sklep internetowy oferujący sztuczną trawę niemieckiej marki EPUFLOOR GRASS. Znajdziesz tutaj różne modele sztucznej trawy krajobrazowej przeznaczone zarówno do nawierzchni sportowych jak i jako element wykończeniowy na tarasy lub balkony. Niektóre modele mogą być zastosowane także jako ozdoba ogrodu, ponieważ bardzo dobrze imitują prawdziwą murawę.
  Serwis funkcjonuje w oparciu o clickshop marki home.pl.

  Data dodania: 31 08 2014 szczegóły wpisu
 • XERO FLOR trawa rolowana producent

  XERO FLOR trawa rolowana producent

  Osobom, które pożądają mieć piękne otoczenie wokół swego domu przy minimalnym nakładzie pracy, polecamy usługi firmy XERO FLOR, dostarczającej na rynek gotowe zielone trawniki rolowane. Mają one masę zalet. Są odporne na choroby i działanie negatywnych warunków atmosferycznych. Podnosząc walory estetyczne ogrodu, dobroczynnie wpływają na samopoczucie właścicieli. Poza tym nie wymagają szczególnej uprawy oraz pielęgnacji. Zawsze są zielone i wolne od chwastów. Gdybyś chciał skorzystać z naszej oferty, koniecznie odwiedź stronę internetową firmy z Leszna Dolnego, mieszczącą więcej szczegółów. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 06 2014 szczegóły wpisu
 • Sorted - trawnikzsiewu.pl

  Sorted - trawnikzsiewu.pl

  Organizacja trawnikzsiewu.pl oferuje różnorodne prace związane z założeniem a także pielęgnacją trawnika tak wokół domu zleceniodawcy, jak również na obiektach sportowych czy w przestrzeni zieleni gminnej. Posiadamy różnorodne gatunki traw spomiędzy których wybieramy odpowiednie z uwagi na zastosowanie u klienta. Obszar podejmowanych zleceń obejmuje województwo mazowieckie. Oferujemy atrakcyjne ceny każdych wykonywanych zleceń. Zapraszamy do składania zapytań o oferty cenowe na wybrane przez klienta prace.

  Data dodania: 02 04 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Trawniki, trawa, darnina - nowa strona:

Adres: