Tunele foliowe, szklarnie

 • tunele-foliowe.pl

  tunele-foliowe.pl

  F.H.U. Farmer jest jedną z wiodących marek na polskim rynku, specjalizującą się w produkcji bloków i tuneli foliowych. Projektowane i produkowane są tunele foliowe pojedyncze, zblokowane, na słupach oraz tunele lekkie przeznaczone do upraw sezonowych. Tunele foliowe znajdują swoje zastosowanie w ogrodnictwie oraz w szkółkach dla różnego rodzaju upraw. Tunele foliowe produkowane są z solidnych materiałów które odporne są na czynniki atmosferyczne jak wiatr oraz opady śniegu. Farmer specjalizuje się także w montażu konstrukcji stalowych pod tunele foliowe oraz modernizację i wymianie folii na obiektach. Przedsiębiorstwo świadczy także usługi w zakresie wyposażenia tuneli foliowych w stoły przesuwne i wystawowe. Profesjonalne tunele ogrodnicze wyposażone są w komputery i sterowniki klimatyczne do których należą systemy wietrzeń, zamgławiania, ramiona zraszające oraz różnego typu wentylatory, nagrzewnice, ogrzewanie. Kompleksowy tunel ogrodniczy uzbrojony jest w odpowiedni system efektywnego ogrzewania dzięki ulokowaniu węży bezpośrednio przy roślinie. Farmer prowadzi sprzedaż oraz montaż tuneli foliowych na rynku krajowym i europejskim.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Szklarnie do ogrodu - gamm.pl

  Szklarnie do ogrodu - gamm.pl

  W przedsiębiorstwie gamm.pl klienci odnajdą duży wybór urządzeń oraz narzędzi ogrodowych. Nasza propozycja zawiera również wiele innych artykułów do wyposażenia ogrodu. Starannie dobieramy dostawców, dlatego możemy zagwarantować świetną klasę każdych oferowanych towarów. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę każdych zamówień. Proponujemy pomoc powiązaną z doborem najodpowiedniejszych towarów do określonych potrzeb. Siedziba naszej firmy znajduje się w Zielonej Górze. Zachęcamy Państwa do kooperacji.

  Data dodania: 08 02 2017 szczegóły wpisu
 • Szklarnie domowe, ogrodowe, oranżerie - Greenhouse Service

  Szklarnie domowe, ogrodowe, oranżerie - Greenhouse Service

  Świadczymy wysokiej jakości usługi montażu i serwisu szklarni oraz oranżerii. Mamy szeroki wybór produktów. Zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z Nami. Świadczymy dla Was usługi montażu i serwisu szklarni, i oranżerii. Dbamy o odpowiednią jakość naszych realizacji dzięki czemu kwiaty w Twoim ogrodzie zawsze będą miały odpowiednie warunki. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 27 05 2016 szczegóły wpisu
 • Tunele foliowe

  Tunele foliowe

  Firma Nasza to uznana marka na polskim rynku jak i zagranicznym. Zapraszamy do skorzystania z produktów Naszej firmy. Nasze tunele foliowe cieszą się uznaniem rzeszy kontrahentów, którzy współpracowali z Nami. Jesteśmy profesjonalni pod wieloma względami. Przeszkolona kadra pracownicza zapewni Państwu najlepszą obsługę, a co najistotniejsze najlepsze tunele. Wszystkie informacje dotyczące działalności można znaleźć w internecie na Naszej firmowej witrynie internetowej, na którą zachęcam Państwa już teraz.

  Data dodania: 16 05 2012 szczegóły wpisu

Tunele foliowe, szklarnie - nowa strona:

Adres: