CrashPlus

CrashPlus

Ocena: 2.8/10 (51 głosów)Firma ubezpieczeniowa podała Ci kwotę jaką uzyskasz za uszkodzenia swojego samochodu. Myślisz, iż ta kwota jest zaniżona i nic z tym nie możesz zrobić. Nic bardziej mylnego działalność Crashplus to specjaliści w dziedzinie ubezpieczenia OC oraz pomocy w uzyskaniu większego odszkodowania. Na naszej witrynie firmowe crashplus.pl możesz znaleźć przykładowe nasze realizacje, czyli kwoty jakie zaproponowała firma ubezpieczeniowa oraz kwoty jakie udało się uzyskać po naszej interwencji. Zapraszamy do kontaktu.Podobne strony
 • Odszkodowanie za wypadek

  Adversum jest kancelarią Prawniczą oferujemy pomoc w odzyskaniu odszkodowania. Podpisując z nami umowę, która jest w dwóch wersjach z kosztami sądowymi albo bez kosztów sądowych. Pracownicy Adversum są bardzo obeznani i posiadają sporą wiedzę z zakresu prawa ubezpieczeniowego. Dzięki naszym usługom wiele ludzi pozyskało odszkodowanie od ubezpieczyciela. Zapłata za usługi honorowana jest po wypłacie odszkodowania. Dzięki naszym pracownikom oferujemy Państwu usługi na brdzo wysokim poziomie.Zapraszamy na stronę internetową kancelarii Prawniczo - Medycznej Adversum po więcej informacji o naszej działalności.

 • Broker ubezpieczeniowy Katowice

  -10 – letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej-Nowatorstwo. Nasi brokerzy chętnie sięgają po nieznane na naszym rynku ubezpieczeniowym produkty i adaptują je do polskich warunków, często są pionierami. -Znajomość realiów rodzimego biznesu. Doświadcz

 • BOG-MAR ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe

  Portal internetowy "e-bogmar" obejmuje zakresem wszelkiego rodzaju ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe oraz ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia te kierowane są do klientów indywidualnych jak również klientów biznesowych. W portalu zamiast popularnych kalkulatorów odnajdziecie Państwo w zakładce ubezpieczenia tematyczne formularze wysyłane bezpośrednio do Agenta. Po obliczeniu składki Agent wysyła wiadomość na adres e-mail wskazany przez interesanta w formularzu.

 • Ubezpieczenie zdrowotne

  Głównym profilem działalności firmy ANG jest profesjonalne doradztwo finansowe. Trzon firmy stanowi grupa praktyków oraz specjalistów z dziedziny ubezpieczeń i finansów, która wykazuje indywidualne podejście do oczekiwań każdego Klienta. Doradcy pomagają jak wybrać najbardziej korzystne ubezpieczenie zdrowotne, a także podpowiadają, jakie ubezpieczenie na życie będzie wystarczające dla zabezpieczenia przyszłych interesów Twoich najbliższych. Ponadto starają się rozpowszechniać ideę oszczędzania oraz pogłębiać wiedzę społeczeństwa o tym, czym jest III filar emerytalny.

 • Odszkodowanie po wypadku

  Doświadczenie wielu ludzi okazuje, iż wypadek nie musi być jeszcze najgorszą materią jaka się nam przytrafiła. Zazwyczaj tym najgorszym jest dochodzenie zadośćuczynień. Wielu ludzi spotkało się z potwornymi problemami w walce o odzyskiwanie odszkodowań. Po wielokroć wychodząc z tego starcia bez jakichkolwiek odmiany rekompensaty. Kancelaria Lexito, ma wieloletnie doświadczenie w pomocy w pozyskiwaniu zadośćuczynienia. Jej efektywność osiąga 98,7 % w związku z tym niedużo firm jest w stanie z nimi współzawodniczyć w tak wymagającej specjalności. Dochodzenie odszkodowań należałoby zostawić w rękach ekspertów.

 • Spectrum - najtańsze ubezpieczenia

  Polecamy Państwu profesjonalny dom ubezpieczeniowy „Spectrum” - najlepsze ubezpieczenia. Oferujemy Państwu kompleksową usługę w najlepszej cenie. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści w zakresie różnorodnych ubezpieczeń, którzy chętnie pomogą i doradzą Państwu we wszystkich kwestiach. Ubezpieczenia komunikacyjne to OC, AC, NW, asistance, Zielona Karta. Na majątkowe i osobowe ubezpieczenia składają się ubezpieczenia: Ochrony Prawnej, Odpowiedzialności Cywilnej, Domów i Mieszkań, Domu w Budowie, Domu Letniskowego, Mienia od kradzieży z włamaniem rabunku dewastacji i żywiołów. Zapewniamy również ubezpieczenia w podróży: ubezpieczenie kosztów leczenia i ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa w imprezie. Polecamy również ubezpieczenia rolne, na życie oraz finansowe. Nasi Partnerzy - Towarzystwa Ubezpieczeniowe – we współpracy z naszą firmą uchronią Państwa od przykrych konsekwencji finansowych. Polecamy naszą stronę dus.net.pl, gdzie dowiedzą się Państwo więcej informacji na temat obszaru działań „Spectrum”.

 • PROAGENTS

  Proagents to najlepsze doradztwo finansowe dla osób prywatnych oraz firm. W naszej firmie pracują jedynie najlepsi fachowcy, którzy doskonale znają się na finansach osobistych, firmowych, a także na ubezpieczeniach. Współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami ubezpieczeniowymi dlatego też jesteśmy w stanie nie tylko zaproponować bardzo korzystne warunki dla naszych klientów, ale także możemy zagwarantować stabilność i bezpieczeństwo finansów oraz gwarancje finansowe. To wszystko otrzymają Państwo dzięki naszemu doradztwu.

 • Odkup i dopłata do odszkodowań - Take Care

  Take Care Polska świadczy usługi dopłaty do odszkodowań i odkupu szkód z OC sprawcy oraz AC.
  Nasza oferta skierowana jest do kierowców, którzy nie są zadowoleni z wysokości odszkodowania jakie otrzymali od zakładu ubezpieczeń, a przy tym nie mają czasu i ochoty samodzielnie toczyć sporu sądowego z ubezpieczycielem.
  Dopłaty do odszkodowań to szybka i wygodna metoda na dodatkowe odszkodowanie bez konieczności uczestnictwa w długim i niepewnym procesie odszkodowawczym.
  Otrzymana od nas z góry ustalona kwota za "tą" zaniżoną część odszkodowania pozostaje własnością klienta bez względu na wynik sprawy.
  Odkupujemy odszkodowania z całej Polski.
  Dopłacamy do szkód częściowych, całkowitych, z OC sprawcy jak i AC, zarówno za auta firmowe jak i prywatne.

  Analiza i wycena dopłaty do odszkodowania nic nie kosztuje i nie zobowiązuje do podpisania umowy.
  Dopiero po poznaniu kwoty za jaką możemy odkupić Twoją szkodę zdecydujesz czy chcesz podpisać umowę cesji czy też nie.

  Warto sprawdzić nasze usługi i nie godzić się na zaniżone odszkodowanie.