Doradztwo techniczne

 • Doradztwo i kursy ADR

  Doradztwo i kursy ADR

  GMC Grzegorz Cichecki - Jestem doradcą do spraw bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych od 2003 roku. Od 20 lat związany jestem z transportem drogowym, mam również doświadczenie w doradzaniu firmom z branży paliwowej oraz dystrybucji gazów. GMC to doradztwo i kursy w zakresie transportu towarów niebezpiecznych, ADR, roczny raport z działalności przedsiębiorstwa, raporty powypadkowe, dokumentacja przewozowa, szkolenia ADR Szczecin, DGSA.

  Data dodania: 18 09 2010 szczegóły wpisu
 • TopPharm - rejestracja leków (produktów leczniczych), regulatory affairs

  TopPharm - rejestracja leków (produktów leczniczych), regulatory affairs

  Firmę tworzą byli eksperci Urzędu Rejestracji.
  Oferujemy Państwu usługi z zakresu regulatory affairs dla farmacji, w tym m.in.: rejestrację leków (produktów leczniczych) w Polsce i w EU w ramach procedur narodowych oraz procedur MRP i DCP, doradztwo w zakresie strategii rejestracyjnych pod kątem specyfiki produktu i krajów docelowych, pozyskiwanie dossier w celu poszerzenia portfolio produktowego (in-licensing), rejestrację suplementów diety, rejestrację wyrobów medycznych, kosmetyków, badanie czytelności ulotki, doradztwo farmaceutyczne, audyt i tworzenie dokumentacji rejestracyjnej produktów leczniczych i inne.

  Data dodania: 27 08 2010 szczegóły wpisu
 • lean in practice - lean manufacturing

  lean in practice - lean manufacturing

  Gdyńska firma wdrożeniowo-szkoleniowa Lean in Practice specjalizuje się w systemach zarządzania produkcją Lean Manufacturing oraz skupia się na minimalizacji kosztów poprzez tak zwane "szczupłe wytwarzanie". W skład usług wchodzi m.in.: wdrożenia lean, szkolenia lean manufacturing, wdrożenie kanban, lean management, wdrożenie 5s, wdrożenie smed, optymalizacja produkcji, doskonalenie produkcji, organizacja produkcji, skracanie czasów przezbrojeń, optymalizowanie procesów produkcyjnych itd. itp. Prężnie rozwijająca się firma Lean in Practice może pochwalić się wdrożeniami między innymi dla: Rolls-Royce, Klose, Expom, Projekt Stal, International Paper Shorewood Poland.

  Data dodania: 19 08 2010 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2

Doradztwo techniczne - nowa strona:

Adres: