G5S Kraków

G5S Kraków

Ocena: 2.8/10 (6 głosów)G5S specjalizuje się w obsłudze złożonych przedsięwzięć gospodarcznych,u sługach prawno-księgowych, niewypłacalnością, stosowaniem instrumentów ekonomicznych i prawno-podatkowych. Grupa świadczy także usługi najmu pracowniczego, pośrednictwa usług, szkoleniowe, dotyczące obrotem nieruchomościami, profesjonalnym przechowywaniem, zarządzaniem i niszczeniem dokumentów. Grupa Pięciu Specjalistów - Kompleksowa obsługa złożonych przedsięwzięć gospodarczych. Usługi natury prawno-księgowej dla podmiotów gospodarczych (spółek kapitałowych, osobowych, stowarzyszeń, fundacji, jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, indywidualnych przedsiębiorców). Pomoc dla przedsiębiorców zagrożonych niewypłacalnością. Stosowanie instrumentów ekonomicznych i prawno-podatkowych.Podobne strony
 • Doradztwo gospodarcze

  Firma Deseo Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem gospodarczym. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę ekonomiczną z wieloletnim doświadczeniem. Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody analiz ekonomicznych, a doświadczenie w kontaktach z bankami i innymi instytucjami w pełni wykorzystujemy świadcząc usługi dla naszych klientów. Zakres świadczonych przez nas usług to: Tworzenie analiz ekonomicznych, tworzenie biznesplanów, Tworzenie strategi rozwoju firmy, przygotowywanie wniosków unijnych, przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do założenia firmy, przygotowywanie wniosków kredytowych i wiele wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Deseo Sp z o.o. Opole.

 • Zarządzanie ryzykiem

  Firma Plansys specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach z zakresu zarządzania ryzykiem gospodarczym. Dla zaciekawionych tematyką, taką jak zarządzanie ryzykiem polecamy blog Ryzykonomia. Odnosząc sukcesy pomagamy firmom stosującym odnawialne źródła energii. Oferujemy również fachowe szkolenia z zakresu zarządzania projektami. Tworzymy zgrany oraz profesjonalny zespół specjalistów. Propozycję adresujemy do różnorodnych przedsiębiorstw jak i do sektora publicznego. Szczegółowe omówienie naszych usług odnajdą Państwo na stronie www.

 • Wycena opcji menedżerskich.

  Na pewnym etapie życia zaczynasz myśleć czy sprzedać firmy i nie zacząć wszystkie od początku albo kiedy chcesz zabezpieczyć swoją przyszłość i dlatego decyzja o upłynnieniu udziałów wtedy spotkaj się z nami. Mamy swoje biuro we Wrocławiu oferujemy usługi takie jak: wycena przedsiębiorstwa. Nasz zespół to eksperci z rzeczowym doświadczeniem. Pomagamy inwestować oraz sprawdzać różne spółki, wykonujemy audyty, pomagamy w drodze na parkiet giełdowy.

 • Bey Trade

  Jesteśmy firmą handlową, której podwaliny tworzy dwudziestoletnie doświadczenie we wprowadzaniu polskich producentów na bogate i chłonne rynki krajów Bliskiego Wschodu. Nawiązując z nami współpracę powierzą nam Państwo rolę reprezentantów, dbających o wprowadzenie Państwa marki. Działamy jako reprezentanci polskich producentów na terenie krajów arabskich. Kontaktujemy się z potencjalnymi klientami, przedstawiamy ofertę producentów oraz organizujemy misje handlowe.

 • Doradztwo gospodarcze

  OptiProfit to firma trudniąca się doradzaniem początkującym biznesmenom. Jeżeli więc nie masz odpowiednich kwalifikacji do zarządzania własną działalnością, najlepiej nie ryzykuj, a zamiast tego zajrzyj na omawianą witrynę www. Za naprawdę niezbyt pokaźną cenę możemy ci wartościowo pomóc. Bez wątpienia będzie niezwykle istotne dla twego przedsiębiorstwa. Rozpocznij w związku z tym zarabiać i właściwie funkcjonować. Zapraszamy!

 • Wycena przedsiębiorstw

  Orta Business Consulting - firma konsultingowa. Wyceny przedsiębiorstw, finansowanie, consulting. Podczas transakcji sprzedaży, przejęcia, fuzji itp. niezbędna jest prawidłowa wycena przedsiębiorstwa. Przedmiotem naszej usługi jest określenie wartości firmy w jednostkach pieniężnych. Specjalizujemy się w wycenach firm działających we wszystkich sektorach gospodarczych. Zapewniamy szybką i kompetentną wycenę spółek.

 • Wnioskownia.pl wnioski dotacje

  Starając się o dofinansowania Urząd Pracy trzeba oczywiście postarać się o bardzo dobry projekt, który będzie w stanie przekonać badających do tego, by danej firmie udzielić pieniędzy na rozwój działalności. Na naszej stronie znajdziecie Państwo bardzo liczne gotowe wnioski Urząd Pracy, które możecie swobodnie wykorzystać i przygotować w ten sposób swój wniosek w formie praktycznie idealnej, dzięki czemu znacząco wzrośnie prawdopodobieństwo jego rozpatrzenia w sposób pozytywny.


  Przygotowane przez nas wnioski dotacje są wykonane w sposób staranny i zachowaniem staranności o elementy, które powinny znaleźć się w takim wniosku, żeby w ogóle został pozytywnie rozpatrzony. Między innymi dlatego zachęcamy do naszych wniosków, gdyż macie pewność, że są one wykonane w sposób, który sprawi, że nie będzie można im nic zarzucać.

 • Upadłość konsumencka

  Blog prawniczy o upadłości konsumenckiej, czyli o tym w jaki sposób przebiega postępowanie oddłużeniowe wobec osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej i byłego przedsiębiorcy. W jaki sposób nie mając oszczędności ani majątku wyjść z długów i zacząć oszczędzać. Blog prowadzony przez mecenas Paulinę Szwarc-Ślaski, radę prawnego specjalizującego się w upadłości i restrukturyzacji, ze szczególnym uwzględnieniem upadłości konsumenckiej.

 • Ceny Transferowe Poznań

  Firma CMT ADVISORY specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym oraz gospodarczym. Pomagamy kontrahentom z wielu sektorów gospodarki. Pracują u nas tylko świetnie przygotowane osoby, mające długoletni staż w sektorze. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym kontrahentom doskonałą klasę oferowanych usług. Siedziba naszej firmy usytuowana jest w Poznaniu. Mamy również oddział w stolicy. Na naszej stronie internetowej klienci odnajdą szczegóły odnoszące się do przedstawionej oferty.

 • Kancelaria Prawa Gospodarczego Adwokat Radosław Paulewicz

  Kancelaria prawa gospodarczego Radosław Paulewicz to miejsce w którym znajdą pomoc przedsiębiorcy borykający się z problemami z zakresu prawa gospodarczego. Nasza oferta zawiera wsparcie między innymi w dziedzinach: upadłości, likwidacji, restrukturyzacji, windykacji oraz antywindywkacji. Ponadto wspieramy również osoby prywatne, które z powodu problemów szukają pomoc poprzez upadłość konsumencką. Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w Katowicach.