Logisys - doradztwo logistyczne i organizacja logistyki firm

Logisys - doradztwo logistyczne i organizacja logistyki firm

Ocena: 2.4/10 (40 głosów)Logisys - audyt logistyczny i doradztwo logistyczne dla firm. Planowanie i optymalizacja procesów logistycznych. Wdrażanie rozwiązań logistycznych.
Logisys wspiera firmy w podejmowaniu właściwych decyzji logistycznych. Firma Logisys posiada kompetencje we wszystkich obszarach zarządzania logistyką, a dodatkowo łączy logistykę z innymi działami w firmie. Główną wartością dostarczaną przez Logisys jest gwarancja, że kompleksowy i obarczony ryzykiem projekt logistyczny zostanie wdrożony z sukcesem, w założonym terminie i budżecie.
Oferta Logisys skierowana jest zarówno do dużych przedsiębiorstw i sektora MSP, które zamierzają zwiększyć efektywność procesów logistycznych.Podobne strony
 • Obróbka mechaniczna - doradztwo techniczne

  MS Tech-Solutions jest firmą która świadczy usługi w zakresie doradztwa technicznego. Główny obszar naszej działalności to przemysł samochodowy oraz maszynowy. Współpraca z nami to gwarancja pełnego profesjonalizmu i zaangażowania. Nasze działania są zawsze zorientowane na optymalizacje kosztów naszych Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym miejscu i o każdej porze!

 • TopPharm - rejestracja leków (produktów leczniczych), regulatory affairs

  Firmę tworzą byli eksperci Urzędu Rejestracji.
  Oferujemy Państwu usługi z zakresu regulatory affairs dla farmacji, w tym m.in.: rejestrację leków (produktów leczniczych) w Polsce i w EU w ramach procedur narodowych oraz procedur MRP i DCP, doradztwo w zakresie strategii rejestracyjnych pod kątem specyfiki produktu i krajów docelowych, pozyskiwanie dossier w celu poszerzenia portfolio produktowego (in-licensing), rejestrację suplementów diety, rejestrację wyrobów medycznych, kosmetyków, badanie czytelności ulotki, doradztwo farmaceutyczne, audyt i tworzenie dokumentacji rejestracyjnej produktów leczniczych i inne.

 • Doradztwo i kursy ADR

  GMC Grzegorz Cichecki - Jestem doradcą do spraw bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych od 2003 roku. Od 20 lat związany jestem z transportem drogowym, mam również doświadczenie w doradzaniu firmom z branży paliwowej oraz dystrybucji gazów. GMC to doradztwo i kursy w zakresie transportu towarów niebezpiecznych, ADR, roczny raport z działalności przedsiębiorstwa, raporty powypadkowe, dokumentacja przewozowa, szkolenia ADR Szczecin, DGSA.

 • Wycena maszyn, urządzeń i pojazdów - rzeczoznawca samochodowy

  Opis: wycena maszyn budowlanych, rolniczych, pojazdów, opinie techniczne na potrzeby banków, leasingów, towarzystw ubezpieczeniowych.Oferuję: wyceny dla osób fizycznych i prawnych wyceny dla celów kredytowych wyceny maszyn i urządzeń na potrzeby funduszy unijnych wyceny z tytułu odszkodowań.
  Rzeczoznawca Samochodowy w zakresie specjalności: * techniki pojazdów samochodowych * ruchu drogowego i wypadków drogowych * wycena pojazdów maszyn i urządzeń.

 • IMDS

  Centrum Szkoleń Profesjonalnych jest firmą powstałą w 2010 roku. Nasza firma CSProf specjalizuje się w szkoleniach i doradztwie z zakresu jakości, obsługi bazy IMDS oraz BHP. Nasi trenerzy to osoby, które pracują aktywnie zawodowo jako specjaliści, inżynierowie oraz kierownicy w branży motoryzacyjnej. Mają oni wieloletnie doświadczenie i specjalizują się w wybranych dziedzinach. Swój wolny czas poświęcają Państwu, aby przekazać bogatą wiedzę. Praca to nasza pasja! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Warto zaznaczyć, że wciąż ją uaktualniamy, a także rozbudowujemy! Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do współpracy.

 • Cyfrowy Doradca

  Cyfrowy Doradca jest portalem informacyjnym dotyczącym technologii cyfrowych. Zawiera porady dotyczące odbioru Cyfrowej Telewizji. Serwis Cyfrowy Doradca powstał, aby pomagać w wyborze, ustawieniu, instalacji urządzeń i usług cyfrowych. Nie pobieramy żadnych opłat za nasze porady. Wystarczy "dziękuję". Wiele materiałów poświęconych Cyfrowej telewizji Naziemnej i cyfryzacji polskiej telewizji. Harmonogram przełączania nadajników.

 • Ingenium Holding Sp. z o.o. - doradztwo telekomunikacyjne, informatyczne, Call Center

  Doradztwo telekomunikacyjne, informatyczne i Call Center: Dla naszych Klientów świadczymy usługi doradztwa telekomunikacyjnego (dobór operatorów, sprzętu i rozwiązań), informatycznego (optymalizacja TCO, wybór dostawców sprzętu i oprogramowania) i Call Center (zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów, efektywne planowanie). Posiadamy bogatą wiedzę, którą lubimy się dzielić. Usługi wdrożeniowe Poza usługami doradztwa, świadczymy również usługi wdrożeniowe rozwiązań zaproponowanych przez nas, lub firmy trzecie. Zbudujemy Call Center lub Dział Sprzedaży Telefonicznej "pod klucz". Dostarczymy wymagany sprzęt i oprogramowanie, zajmiemy się również utrzymaniem powdrożeniowym. Wirtualizacja i Green Computing Technologia wirtualizacji pozwala na znaczące obniżenie kosztów zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz TCO (całkowity koszt pozyskania, instalowania, użytkowania i utrzymywania). Wdrożymy rozwiązania wirtualizacyjne w Państwa firmie. Dlaczego nazywamy się Ingenium i dlaczego mamy takie motto? Nieskromnie przyznamy, iż po prostu posiadamy odpowiednie zdolności, może nawet i talent (z łac. ingenium) oraz, jak żartobliwie określają nas nasi Klienci, jesteśmy geniuszami (z łac. ingenium) bo rozwiążemy każdy problem. Jeśli interesuje Państwa nasze motto, musicie rozpocząć z nami współpracę, aby przekonać się, że nasze pomysły, choć najbardziej szalone, w większości przypadków okazują się trafione. Zatem domieszka szaleństwa towarzyszy nam na co dzień.

 • SpecChem karty charakterystyki mieszanin chemicznych

  Znajomość najnowszych oraz planowanych poprawek w aktach prawnych traktujących o substancji i mieszanin chemicznych gwarantuje bezpieczeństwo w kierowaniu przedsiębiorstwa wprowadzającego chemikalia na teren Polski. Kooperacja z liderem doradztwa chemicznego, Firmą Konsultingową SpecChem to gwarancja szczęśliwych działań biznesowych, zgodnych z obowiązującymi przepisami.
  Doradztwem chemicznym zajmujemy się zawodowo od 2004 roku. Nasze podstawowe zasięgi funkcjonowania to: realizacja i interpretacja aktualnych aktów prawnych, wykonywanie kart charakterystyki mieszanin chemicznych oraz rejestracja, w ramach udzielonego pełnomocnictwa, produktów biobójczych. Służymy ratunkiem we wszystkich sprawach związanych z produktami chemicznymi. Jesteśmy wysoce konkurencyjni pod kątem jakości usług, cen oraz wyznaczonego czasu realizacji.

 • Audyt bezpieczeństwa informacji

  Nasza firma specjalizuje się w tematyce ochrony informacji, bezpieczeństwa biznesowego, zabezpieczenia technicznego oraz bezpieczeństwa osób i mienia – jesteśmy profesjonalną firmą konsultingową z bogatym doświadczeniem. Pomiędzy naszymi usługami znajduje się doradztwo i konsulting w zakresie bezpieczeństwa danych, analiza ryzyka i zagrożeń, tworzenie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo obiektów i danych i wiele więcej.

 • Optymalizacja produkcji leanhill.com

  Jeśli chcesz, aby produkcja w twojej firmie działała jeszcze lepiej, skorzystaj z usług firmy leanhill. Specjalizujemy się w szeroko pojętym usprawnianiu procesu produkcji. Potrafimy zoptymalizować pracę w twojej firmie tak, że będzie ona zarazem przyjemniejsza dla pracowników oraz wydajniejsza dla ciebie. Jesteśmy w stanie zoptymalizować większość procesów produkcyjnych przy pomocy narzędzi lean management.