Bazy danych

 • target-media24.pl

  target-media24.pl

  Firma Target Media w Skórzewie koło Poznania specjalizuje się w tworzeniu wysokiej klasy baz danych. W naszej ofercie odszukają Państwo Bazy Konsumenckie B2C, Bazy Biznesowe B2B oraz Bazy Zagraniczne firm z Niemiec, Francji, Włoch, Hiszpanii, Anglii lub Austrii. Oferujemy szeroki wybór nieustannie aktualizowanych baz budowanych w oparciu o rozmaite grupy docelowe. Świadczymy również kompleksowe usługi w zakresie kampanii promocyjnych. Zajmujemy się mailingiem, kampaniami mobilnymi, AdWords oraz wielokanałowymi kampaniami w Social Mediach. Więcej informacji na temat naszej oferty odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2020 szczegóły wpisu
 • Datarino - analiza big data

  Datarino - analiza big data

  Firma Datarino specjalizujące się w projektowaniu i wdrażaniu narzędzi do gromadzenia, integrowania, optymalizowania oraz analizowania danych. Datarino to jedna pierwszych i największych hurtowni danych w Polsce oferująca dedykowane usługi związane z analityką Big Data. Wejdź na stronę http://datarino.com/ i sprawdź jakie korzyści osiągniesz pozyskując, niedostępne dotąd obszerne zbiory danych zewnętrznych.

  Data dodania: 22 11 2016 szczegóły wpisu
 • Bariery wdrożenia systemu B2B

  Bariery wdrożenia systemu B2B

  Serwis ukazuje nam rodzaje barier które mogą zostać napotkane podczas wdrożeń systemów B2B, które usprawniają współpracę między partnerami biznesowymi. Porady w zakresie metod efektywnego wdrażania systemu są przydatne dla podmiotów oferujących usługi wdrożeniowe oraz dla firm zgłaszających zapotrzebowanie na systemy B2B. Dzięki stronie możemy poznać między innymi bariery techniczne, organizacyjne, społeczne oraz sposoby przezwyciężania tych barier.

  Data dodania: 25 08 2014 szczegóły wpisu
 • Dane w systemie B2B

  Dane w systemie B2B

  Strona zawiera porównanie narzędzi służących do gromadzenia danych we wdrażanych systemach B2B. Strona ukazuje nam analizę przedstawionych sposobów przechowywania danych, która jest cennym źródłem informacji w procesie implementacji systemu B2B, ułatwiającym zastosowanie optymalnego rozwiązania w ramach prac wdrożeniowych u Klienta i Partnerów. Strona zawiera wiele cennych informacji dla osób które nie miały wcześniej styczności z systemem b2b.

  Data dodania: 22 08 2014 szczegóły wpisu
 • Bazy danych - TargetMarketing

  Bazy danych - TargetMarketing

  Targetmarketing to serwis z wieloma propozycjami dla nowoczesnej firmy czy osoby, która prowadzi własną działalność i myśli i profesjonalnej strategii marketingu bezpośredniego. Proponujemy naszym klientom wiele nowoczesnych rozwiązań, na jakie zasługują. W naszej ofercie znajdują się między innymi reklamowy e-mailing, rozwiązania call center, pudełkowe i statyczne bazy danych czy infolinie dedykowane.

  Data dodania: 26 11 2013 szczegóły wpisu
 • Bazy danych na zamówienie

  Bazy danych na zamówienie

  Bez wątpienia dzięki Internetowi przedsiębiorcy uzyskali znacznie szerszy dostęp do kontaktów z klientem i pokazania mu własnej oferty. I stosując Globalną sieć koszty takich operacji są dużo niższe i z tego prawdopodobnie prawie każdy sobie zdaję sprawę. Nie wykorzystanie sposobów, jakie daje Internet jest ogromną stratą. O ile więc interesują nas bazy b2c to serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług tej korporacji, która oferuje sprzedaż tego typu baz danych. Na jej stronie internetowej można poznać szczegóły oferty.

  Data dodania: 02 08 2011 szczegóły wpisu
 • Bazy firm

  Bazy firm

  Z pewnością każdemu spodoba się, że bazy firm znajdujące się właśnie na tej stronie są uzupełniana regularnie. Poza tym okazuje się również, że zawsze są na niej aktualne adresy firm. Każdy zainteresowany człowiek może znaleźć bazy danych firm z różnego zakresu, w tym z budownictwa, administracji, reklamy i wielu innych. Jest to strona na której baza danych firm zawsze jest na czasie i dlatego też warto na nią zaglądać. Katalog firm oferuje nam wszystkie informacje jakie są nam potrzebne w danym momencie.

  Data dodania: 17 06 2011 szczegóły wpisu

Bazy danych - nowa strona:

Adres: