designer44 - projektowanie stron internetowych

designer44 - projektowanie stron internetowych

Ocena: 5.0/10 (30 głosów)Designer44 specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych i pozycjonowaniu. Kompleksowa obsługa firm i użytkowników prywatnych z zakresu projektowania stron. Strony tworzone zgodnie ze standardami sieciowymi. Tworzę oryginalną i niepowtarzalną szatę graficzną do stron dzięki temu możesz wyróżniać się w sieci. Dzięki pozycjonowaniu, katalogowaniu i optymalizacji przez designer44 jesteś w stanie wejść na czołowe miejsca wyszukiwarek internetowych. Instalacja cms takich jak: WordPress, Joomla oraz Drupal, dostosowanie do potrzeb klienta oraz zaprojektowanie oryginalnej szaty graficznej. Serdecznie zapraszam do współpracy. Projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie, portfolioPodobne strony
 • Ginger Art

  Firma Ginger Art mająca siedzibę we Wrocławiu oraz Jeleniej Górze specjalizuje się w kompleksowej realizacji stron internetowych, poligrafii oraz różnych formach reklamy. Nasze projekty tworzymy według dokładnych wymagań klientów, dbając o ich unikalność. Nasz wszystkie nasze usługi i produkty udzielamy gwarancji. Nasz zespół tworzą doskonale wykształceni specjaliści z zakresu grafiki komputerowej, programowania, reklamy i PR.

 • Tworzenie stron WWW

  Jesteśmy zespołem ludzi, którzy mając dość szarości i nijakości w sieci, postanowili zadbać o nową jakość stron internetowych. Dzięki połączeniu dwóch odmiennych specjalizacji członków zespołu: grafika i programisty, zyskaliśmy możliwość uzyskania ciekawych efektów bez konieczności kompromisu między bezpiecznym i efektywnym kodem a ciekawą i niecodzienną szatą graficzną. Świadomi coraz szybszego rozwoju sieci śledzimy nowe trendy, poznajemy nowe technologie a także rozwijamy i uaktualniamy zdobytą wcześniej wiedzę – wszystko po to by zapewnić naszym klientom jakość na najwyższym poziomie. Nasze strony WWW wyróżniają się z tłumu i dzięki temu łatwo zapadają w pamięć, działają poprawnie i sprawnie na większości najważniejszych wyszukiwarek. CreCode to jednak nie tylko strony internetowe, wizytówki czy portale, ale również tworzenie skryptów (PHP, JavaScript), grafika (zarówno wektorowa jak i rastrowa) a nawet szkice odręczne czy szablony (np. Allegro). Warto również dodać, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – wyciągamy z niego to co najbardziej rozpoznawalne i charakterystyczne a następnie koncentrujemy naszą pracę na uwypukleniu tego, co na pewno zwróci uwagę potencjalnych odbiorców tworzonych przez nas projektów. Zapraszamy również na profil naszego konta Facebook.
  Serdecznie zapraszamy!

 • Tworzenie stron www

  Agencja interaktywna Adnet Polska to firma z ogromnym doświadczeniem, która zajmuje się wdrażaniem strategii promocji oraz tworzy wizerunek w sieci poprzez różnego rodzaju narzędzia marketingowe do których należy zaliczyć również strony www. Firma Adnet Polska wykracza poza tradycyjne tworzenie stron www i realizuje swoje usługi kompleksowo.

  Dzięki swojej strategii tworzenie stron www w agencji Adnet Polska jest wspierane przez zaawansowane technologie informatyczne oraz przemyślane mechanizmy marketingowe, które przynoszą klientom ogromne korzyści. Optymalizacja pozwala na odpowiednie przygotowanie serwisu pod kątem technicznym i merytorycznym dzięki czemu późniejsze pozycjonowanie stron www jest rzeczywiście skuteczne, bo tworzone strony są wartościowe i zawierają to czego szuka internauta.

  Na stronach firmy Adnet Polska można doczytać jak gdziała ta młoda agencja interaktywna. Przeglądając strony serwisu poznamy elementach oferty, które zostały tam bardzo dokładnie opisane. Strona umożliwia także złożenie zamówienia na wykonanie strony www on-line poprzez specjalny formularz, który jest dostępny w dziale Kreator zamówienia.

  Dzięki wyjątkowej prostocie formularza każdy Klient dowiaduje się w czasie rzeczywistym już w miarę składania zamówienia o tym na jaką inwestycję się decyduje. Warto dodać, że firma swoim Klientom oferuje także profesjonalny hosting.

 • Ksiezopolski.net

  Tomasz Księżopolski - programista aplikacji internetowych, blog. Na stronie można znaleźć informację o tym czym się zajmuję, a także moje projekty. Znajduje się tu również blog (blog.ksiezopolski.net) z regularnie ukazującymi się artykułami poświęconymi: tworzeniu, utrzymywaniu oraz optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO oraz usability. Można tu znaleźć również nowinki i nowe trendy ze świata technologi.

 • Łukasz Krawczyk - tworzenie stron www

  Od 2008 roku profesjonalnie zajmuję się projektowaniem i tworzeniem stron www. W tym czasie udało mi się z sukcesem przeprowadzić dziesiątki projektów. Od niezwykle małych "mikro-stron" aż po dużego kalibru portale informacyjne. Profesjonalne tworzenie stron www wymaga ode mnie nieprzerwanego rozszerzania rozmiaru osobistej wiedzy z obrębu pozycjonowania i optymalizacji, projektowania, użyteczności, nowych technologii stron internetowych. Do zakresu moich specjalizacji należą: MySQL, jQuery, XML, CSS, (x)HTML, PHP, JavaScript. Posiadam również dużą biegłość w codziennej pracy z takimi narzędziami, jak Photoshop, Joomla, Fireworks, Illustrator, Dreamweaver, Wordpress, Corel Draw, SEO Suite. Moimi zaletami są: szybkość i terminowość wykonywanych zleceń, doświadczenie, umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie. Ponadto jestem otwarty na ludzi, a moje doświadczenie w kontaktach interpersonalnych pozytywnie wpływa na relacje z klientami.

 • Show Yourself

  Chciałbyś pokazać się w sieci? Potrzebujesz prostej i efektownej strony, na której zaprezentujesz swoją pasję, zdjęcia, nagrania czy projekty? Dobrze trafiłeś! Stworzymy stronę dostosowaną do Twoich potrzeb i pomożemy z wyborem hostingu oraz rejestracją domeny. Otrzymasz od nas pełną pomoc, abyś Ty mógł zająć się sprawami najważniejszymi. Oferujemy strony tanie, proste i efektowne - dla zwykłego internauty, który chciałby pokazać kawałek siebie innym. Jeśli masz jakieś pytania - czekamy na email. Do każdego podchodzimy indywidualnie!

 • ILF - strony www, pozycjonowanie stron, logo

  Realizowane przez nas strony internetowe to wynikowa oczekiwań Klienta, potrzeb, specyficznych dla Jego branży i naszej wiedzy. Już na etapie ustalania kształtu przyszłego serwisu, jesteśmy do Twojej dyspozycji, wspierając proces projektowania i nakreślania wytycznych. Kolejne etapy to praca, polegająca na budowaniu systemu, który wspólnie zaplanowaliśmy. Finalnie otrzymujesz od nas produkt, gotowy do zaistnienia w sieci. Dla Twojej wygody, oferujemy różne formy rozliczeń – abonamentowe i jednorazowe. Każdy projekt traktujemy indywidualnie – dostosowując warunki współpracy do Twoich celów, budżetu, jaki zaplanowałeś i działań Twojej konkurencji.

  http://www.ilf.pl/portfolio

 • Agencja interaktywna Offon

  Prezentowana tu firma to prężnie działająca agencja interaktywna. Firma ta świadczy kompleksowe usługi dla firm i osób fizycznych. W ofercie firmy znajduje się zarówno tworzenie stron www, ich pozycjonowanie a także e-marketing, branding oraz identyfikacja wizualna. Agencja interaktywna może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów, którzy między innymi dzięki działaniom tej firmy, osiągnęli sukces. Ich strony znalazły się na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach. W ofercie przedstawionej tu agencji interaktywnej jest również profesjonalne projektowanie sklepów internetowych. O ich stronę wizualną dbają uzdolnieni, pełni pomysłów, graficy. Dzięki nim każdy projekt jest wyjątkowy, jest niepowtarzalny. Firma oferuje nie tylko projektowanie sklepów internetowych, ale również ich pozycjonowanie. Najważniejsze jest bowiem zaistnienie w sieci. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania bezpośrednio przenosi się na zwiększenie ruchu na stronie sklepu, a to oznacza większe zyski dla jego właściciela.

 • Braincraft - projektowanie stron www Zabrze

  BrainCraft z Zabrza to Agencja Reklamowa, której celem jest realizowanie niepowtarzalnych projektów stron internetowych dla naszych klientów, będących wizytówkami ich firm. Nasza oferta projektowania stron www opiera się o wieloletnie doświadczenie zarówno budowy stron jak i tworzenia projektów graficznych. Tworzenie stron www to nasza pasja, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i zrealizujemy każdy nawet najbardziej szalony ;) . Zapraszamy zarówno lokalne firmy z Zabrza, Gliwic, rejonu Śląska jak i klientów z całej Polski. Realizujemy również sklepy internetowe, wizytówki firmowe, banery reklamowe oraz prowadzimy kampanie reklamowe w sieci.