e-kartki

 • Ekartki - e-kartki.online

  Ekartki - e-kartki.online

  Prowadzona przez nas strona internetowa będzie idealnym wyjściem dla wszystkich osób, które cenią sobie kartki internetowe. Na naszym portalu znajdują się różnego rodzaju e-kartki, jak kartki na święta, urodziny, imieniny, z gratulacjami, na dzień kobiet, babci oraz z wielu innych kategorii. Przesłanie kartki znajomemu na maila za naszym pośrednictwem jest niezwykle proste, jak i również w pełni darmowe.

  Data dodania: 12 04 2018 szczegóły wpisu
 • W-kartki.eu

  W-kartki.eu

  Pamięć o innych to oczywiście forma, którą pokażemy, że nam na kimś zależy. Między innymi dlatego warto przy okazji urodzin czy imienin choć w pewien mały sposób wykazać tą pamięć. Sposobem może być przesłanie drobnego upominku czy też karty z życzeniami. Nasz serwis pozwala Wam na wysłanie dowodu pamięci nawet osobom, z którymi nie możecie się w danej chwili spotkać.


  Przygotowaliśmy dla Was specjalne e-kartki urodzinowe oraz imieninowe, które możecie przesłać do swoich bliskich. Wszystkie oferowane na naszej stronie kartki imieninowe i kartki urodzinowe przygotowane są w taki sposób, że możecie skorzystać z gotowych życzeń, które na nich umieszczono, bądź też zdecydować się na samodzielne uzupełnienie karty własnymi życzeniami.


  Atuty:

  *Darmowe kartki
  *Wysyłka online
  *Przeróżne szablony

  Zrób własną kartę na www.w-kartki.eu

  Data dodania: 24 07 2015 szczegóły wpisu
 • Darmowe ekartki

  Darmowe ekartki

  Darmowe ekartki dla Ciebie na każdą okazję. Wyślij e-kartki swoim bliskim! Kartki i życzenia podzielone na różne kategorie tematyczne: urodzinowe, imieninowe, boże narodzenie, wielkanocne, dla ciebie i inne. Darmowe wysyłanie kartek - wystarczy wejść i wysłać ekartkę znajomej osobie. Po zalogowaniu będą dostępne dodatkowe funkcje. Można hurtowo wysyłać kartki do max. 10 odbiorców a także będzie dostępna funkcja przypominajki.

  Data dodania: 08 02 2013 szczegóły wpisu
 • www.ekartki24.eu

  www.ekartki24.eu

  Szablonowe kartki pocztowe mają w sobie tę magię, jakiej żadne e kartki nie zastąpią. Weźmy przykładowo kartki urodzinowe. Jesteśmy sobie w stanie wyimaginować entuzjazm osoby, która dostała taką kartkę pocztą tradycyjną, właśnie to coś rzadko spotykanego, mimo to warto się odrobinę wysilić i uczynić taką przyjemność osobie na której nam zależy. Żadne ekartki przekazywane drogą elektroniczną, nie sprawią ukochanej osobie tyle radości. Natomiast kumplom czy współpracowniczkom z powodzeniem możemy przesyłać życzenia elektronicznie.

  Data dodania: 13 11 2012 szczegóły wpisu
 • Ekartki na każdą okazję

  Ekartki na każdą okazję

  Bardzo duży i ładny serwis z kartkami elektronicznymi na różne okazje. Ekarteczka.pl daje wam możliwość wysyłania kartek wraz z życzeniami do swoich bliskich osób. W serwisie macie możliwość dodawania własnych kartek i życzeń, potem możecie je wysyłać do woli, nawet z datą przyszłą.
  Czy wiesz jak miłą niespodziankę możesz zrobić drugiej osobie wysyłając taką małą drobną karteczkę? Zapraszamy.

  Data dodania: 10 04 2011 szczegóły wpisu
 • Profesjonalny serwis z kartkami on-line

  Profesjonalny serwis z kartkami on-line

  Serwis ekarteczka.pl to bardzo ładna i popularna strona z ekartkami. U nas znajdziesz bardzo dużo ciekawych kartekz kategorii miłość, Boże Narodzenie, dobranoc, dzień dobry, i wiele wiele innych. Nasz serwis jest bezpłatny, zupełnie za darmo, klikasz i wysyłasz kartki przez 24 godziny na dobę. Portal ekarteczka.pl posiada bardzo dużo ciekawych życzeń, wierszy i cytatów.Po zarejestrowaniu się w serwisie otrzymasz dostęp do ciekawych funkcji np. Przypominajka która przypomni ci o najważniejszych wydarzeniach w życiu, będziesz mógł dodać własne kartki w postaci zdjęć i je wysyłać.

  Data dodania: 16 12 2010 szczegóły wpisu
 • Kartki świąteczne

  Kartki świąteczne

  Boże narodzenie jak i święta Wielkanocne to wyjątkowe dni w roku kalendarzowym.Miliony ludzi w naszym kraju posyła tradycyjną pocztą kartki świąteczne.Teraz dzięki naszemu serwisowi możesz zupełnie gratisowo posłać wymienione wyżej kartki świąteczne.Z nami nie ma trwogi,że kartka utknie gdzieś na poczcie bo ekartki wysłane dochodzą drogą elektroniczną do adresata w przeciągu kilku sekund.Nie czekaj do świąt,sprawdź ofertę naszego serwisu już dzisiaj.Gwarantujemy,że wynajdziesz coś co przypadnie Tobie do gustu a co najważniejsze sprawi nieopisaną radość adresatowi.Serwis jest darmowy,nie ma żadnych ukrytych opłat.

  Data dodania: 02 12 2010 szczegóły wpisu
 • Kartki urodzinowe

  Kartki urodzinowe

  Urodziny to jedyny taki wyjątkowy dzień w roku.Teraz wraz z naszym serwisem możesz sprawić,że będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny.Zamiast składać życzenia smsem lub telefoniczne,możesz wysłać darmowe kartki urodzinowe.Do wyboru masz setki wzorów wyjątkowych i unikalnych kartek elektronicznych zwanych innaczej ekartkami.Do każdej naszej kartki mamy przygotowane gotowe życzenia urodzinowe,które dodasz jednym kliknięciem.Dodatkowym atutem serwisu jest możliwość stworzenia własnej kartki i po zarejestrowaniu się dodanie jej to zbiorów serwisu.Zapraszamy wszystkich do wysyłania kartek nie tylko na urodziny.

  Data dodania: 02 12 2010 szczegóły wpisu
 • Alekartki - ekartki i życzenia

  Alekartki - ekartki i życzenia

  Wirtualne kartki i życzenia na każdą okazję.U na znajdziesz ekartki z kilkudziesięciu kategorii pogrupowanych tematycznie. Duży wybór życzeń pogrupowanych w te same grupy co kartki. Wyślij e-kartkę! Pamiętaj o znajomych! Z nami już nigdy nie zapomnisz o urodzinach czy imieninach. Zaloguj się a MY będziemy pamiętać o twoich znajomych za Ciebie! U na znajdziesz kartki z kilkudziesięciu kategorii pogrupowanych tematycznie.

  Data dodania: 04 06 2010 szczegóły wpisu

e-kartki - nowa strona:

Adres: