Ortalio portfolio

Ortalio portfolio

Ocena: 2.2/10 (37 głosów)Strona portfolio Piotra Markiewicza. Zajdziesz tam muzykę, strony www a także autorskie teksty. Jeżeli interesuje Cię oryginalna twórczość, alternatywne spojrzenie na rzeczywistość oraz jakość - serdecznie zapraszam. Autor jest z zawodu programistą, hobbystycznie zajmuje się muzyką a także pisaniem tekstów, copywritingiem i scenariuszami. Kreatywnie, niebanalnie i z humorem. Ortalionowy.pl - szykuj się na inspirację!Podobne strony
 • Portfolio JŻwański - projektowanie stron internetowych

  Serdecznie witam na mojej stronie. Tematyką strony są moje prace wykonane w roku 2010-2011. Zajmuję się projektowanie stron internetowych, grafiką oraz kodowaniem. Projekty można obejrzeć w dziale "portfolio", oczywiście staram się na bieżąco aktualizować dane na stronie.

  Wykonuję projekty graficzne, strony internetowe, sklepy internetowe, banery, bazy danych (mysql), szablony allegro, ulotki, wizytówki etc.

  Pytania ? Zapraszam do działu "kontakt".

  JŻwański

 • Portfolio graficzne firmy Dariush Creations

  Dariush Creations - firma zajmująca się projektowanie i tworzeniem grafiki internetowej, aplikacji flash, aplikacji na facebook, reklam interaktywnych, kreacji reklamowych, stron www, grafiki do druku, DTP. Firma wykonuje zlecenia dla dużych agencji jak i dla małych zleceniodawców. Celem własnym firmy jest rozwijanie projektu Melodia Życia - aplikacji zmieniającej świat na lepsze poprzez zwiększanie samoświadomości ludzi.

 • Marcin Gawron - grafik komputerowy

  Nazywam się Marcin Gawron i pochodzę z Żywca (woj. śląskie). Grafik komputerowy - to mój wyuczony zawód. Mam kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu projektów stron internetowych, logotypów i kreowaniu wizerunku firmy. Oprócz tego tworzę ulotki, plakaty, wizytówki i inne prace związane z drukiem. Projektuje użyteczną oraz przyjemną dla oka grafikę komputerową. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej.

 • Flash Developer & Designer Portfolio - Maciej Lipiński W8inG4DeatH

  Portfolio maniaka środowiska Flash. Można tutaj znaleźć trochę ciekawych projektów i inspiracji, takich jak gry, aplikacje i strony internetowe. Ten maniak może także pomóc zaistnieć w internecie każdemu, kto tylko chce, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, aby zamówić nową stronę internetową i dobrze ją wypromować w internecie a wszystko to niewielkim kosztem. Strona wykonana w technologii html/css.

 • Dominik Ryńko

  Portfolio webmastera. Znajdziesz to listę prac stworzonych przeze mnie. Ponad to możesz zajrzeć do mojego bloga. Link znajdziesz na stronie portfolia. Na stronie znajdziesz między innymi moją ofertę a w niej przykład strony postawionej na CMS - PHP - Fusion oraz WordPress. W dziale aktualności dowiesz się co nowego słychać u mnie a także na moim blogu, gdzie zamieszczam informacje ze świata IT a także porady tutoriale i ciekawostki.