Portfolia

 • Dominik Ryńko

  Dominik Ryńko

  Portfolio webmastera. Znajdziesz to listę prac stworzonych przeze mnie. Ponad to możesz zajrzeć do mojego bloga. Link znajdziesz na stronie portfolia. Na stronie znajdziesz między innymi moją ofertę a w niej przykład strony postawionej na CMS - PHP - Fusion oraz WordPress. W dziale aktualności dowiesz się co nowego słychać u mnie a także na moim blogu, gdzie zamieszczam informacje ze świata IT a także porady tutoriale i ciekawostki.

  Data dodania: 09 07 2012 szczegóły wpisu
 • Ortalio portfolio

  Ortalio portfolio

  Strona portfolio Piotra Markiewicza. Zajdziesz tam muzykę, strony www a także autorskie teksty. Jeżeli interesuje Cię oryginalna twórczość, alternatywne spojrzenie na rzeczywistość oraz jakość - serdecznie zapraszam. Autor jest z zawodu programistą, hobbystycznie zajmuje się muzyką a także pisaniem tekstów, copywritingiem i scenariuszami. Kreatywnie, niebanalnie i z humorem. Ortalionowy.pl - szykuj się na inspirację!

  Data dodania: 15 05 2012 szczegóły wpisu
 • Flash Developer & Designer Portfolio - Maciej Lipiński W8inG4DeatH

  Flash Developer & Designer Portfolio - Maciej Lipiński W8inG4DeatH

  Portfolio maniaka środowiska Flash. Można tutaj znaleźć trochę ciekawych projektów i inspiracji, takich jak gry, aplikacje i strony internetowe. Ten maniak może także pomóc zaistnieć w internecie każdemu, kto tylko chce, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, aby zamówić nową stronę internetową i dobrze ją wypromować w internecie a wszystko to niewielkim kosztem. Strona wykonana w technologii html/css.

  Data dodania: 10 02 2012 szczegóły wpisu
 • Marcin Gawron - grafik komputerowy

  Marcin Gawron - grafik komputerowy

  Nazywam się Marcin Gawron i pochodzę z Żywca (woj. śląskie). Grafik komputerowy - to mój wyuczony zawód. Mam kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu projektów stron internetowych, logotypów i kreowaniu wizerunku firmy. Oprócz tego tworzę ulotki, plakaty, wizytówki i inne prace związane z drukiem. Projektuje użyteczną oraz przyjemną dla oka grafikę komputerową. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej.

  Data dodania: 28 11 2011 szczegóły wpisu
 • Portfolio graficzne firmy Dariush Creations

  Portfolio graficzne firmy Dariush Creations

  Dariush Creations - firma zajmująca się projektowanie i tworzeniem grafiki internetowej, aplikacji flash, aplikacji na facebook, reklam interaktywnych, kreacji reklamowych, stron www, grafiki do druku, DTP. Firma wykonuje zlecenia dla dużych agencji jak i dla małych zleceniodawców. Celem własnym firmy jest rozwijanie projektu Melodia Życia - aplikacji zmieniającej świat na lepsze poprzez zwiększanie samoświadomości ludzi.

  Data dodania: 29 06 2011 szczegóły wpisu
 • Portfolio JŻwański - projektowanie stron internetowych

  Portfolio JŻwański - projektowanie stron internetowych

  Serdecznie witam na mojej stronie. Tematyką strony są moje prace wykonane w roku 2010-2011. Zajmuję się projektowanie stron internetowych, grafiką oraz kodowaniem. Projekty można obejrzeć w dziale "portfolio", oczywiście staram się na bieżąco aktualizować dane na stronie.

  Wykonuję projekty graficzne, strony internetowe, sklepy internetowe, banery, bazy danych (mysql), szablony allegro, ulotki, wizytówki etc.

  Pytania ? Zapraszam do działu "kontakt".

  JŻwański

  Data dodania: 18 02 2011 szczegóły wpisu

Portfolia - nowa strona:

Adres: