Strony internetowe Szczecin, grafika reklamowa, sklepy internetowe

Strony internetowe Szczecin, grafika reklamowa, sklepy internetowe

Ocena: 3.4/10 (43 głosów)Profesjonalnie zajmujemy się rozwiązaniami IT dla biznesu od 1995 roku. Ludzie IT4tw są geekami informatyki, elektroniki i nowych mediów. Kochamy tworzyć innowacje, jesteśmy pionierami nowych rozwiązań potrzebnych w codziennym cyfrowym życiu. Jesteśmy ludźmi z PASJĄ do nowych technologii. Kilkanaście lat tworzymy produkty i usługi przynoszące naszym klientom konsumentów lub alternatywne źródła przychodu. Jesteśmy partnerem biznesowym, biorącym współodpowiedzialność za ryzyko i korzyści biznesowe.

- Identyfikacja wizualna (grafika reklamowa, logo, ulotki, animacje flash)
- Strony internetowe (tworzenie stron, portale, cms)
- Sklepy internetowe (instalujemy sklepy internetowe, poprawiamy konwersję)
- Marketing internetowy (kampanie internetowe, banery, pozycjonowanie)
- Programowanie (systemy b2b, gry reklamowe, oprogramowanie na urządzenia mobilne)
- Wsparcie i utrzymanie (wpieramy obsługę informatyczną firm)
- Doradztwo i szkolenia ITPodobne strony
 • stronybiznes.com - Projektowanie stron internetowych www

  Jeśli chcesz stworzyć nową stronę lub ta, którą aktualnie posiadasz dawno już nie spełnia Twoich oczekiwań to dobrze trafiłeś! Szybko działamy na terenie miejscowości: Złotów, Piła, Poznań, Koszalin, Trzcianka, Człuchów, Bydgoszcz oraz na terenie całego kraju.
  Przez lata współpracy z naszymi klientami nauczyliśmy się, że tylko dobrze wykonana praca naprawdę procentuje i często jest początkiem solidnej i kwitnącej współpracy.
  Oferowane przez nas strony wykonywane są na bazie najnowszych sprawdzonych technologii XHTML+CSS, AJAX, javascript(jQUERY), MYSQL, PHP5.
  Kod naszych stron jest tworzony z myślą o optymalizacji pod względem pozycjonowania w związku z tym uzyskanie wysokich pozycji w wyszukiwarkach typu Google będzie znacznie łatwiejsze. WIelkopolska, Złotów, Poznań, Piła, Warszawa, Bydgoszcz, Koszalin.

 • Voidtech - strony www

  voidtech.eu - projektowanie stron www, prezentacje multimedialne, tworzenie stron internetowych, aplikacje dedykowane, fotografia. Firma voidtech świadczy różnorodne usługi w zakresie projektowania, tworzenia i wdrażania rozwiązań informatycznych i internetowych w oparciu o najnowsze technologie m.in.:projektowanie i wykonywanie aplikacji na zamówienie
  projektowanie i wykonywanie aplikacji internetowych na zamówienie
  projektowanie i wykonywanie strony graficznej witryn i systemów komputerowych
  projektowanie i wykonywanie fotografii potrzebnych do celów graficznych
  witryny lub systemów komputerowych
  optymalizacja witryny www pod główne przeglądarki stron internetowych
  wdrożenie wykonanych rozwiązań

 • www.a-tech.pl - pozycjonowanie i projektowanie stron

  Świadczenie usług internetowych to specjalność wielu firm. Jednak tylko niektóre są w stanie działać profesjonalnie i przede wszystkim efektywnie. Zawodowa i efektywna praca to specjalność firmy a-tech. Usługi świadczone przez tą markę zostały docenione. Firma a-tech może pochwalić się kilkuletnią działalnością na rynku oraz zatrudnianiem najlepszych profesjonalistów w branży. Codziennie dla klientów wykonywane są takie prace jak projektowanie stron, pozycjonowanie czy serwisowanie sieci. Każdy projekt jest wykonany z należytą precyzją.

 • Tworzenie portali internetowych

  Zajmujemy sie kreowaniem wizerunku w sieci, całościowym tworzeniem stron i serwisów internetowych zarówno z gotowych rozwiązań jak i dedykowanych bezpośrednio dla użytkownika. Także ich zarządzaniem. Przygotujemy kompleksowe kampanie reklamowe w internecie włączając w to optymalizację, reklamę kontekstową np google adwords. Marketing społecznościowy m. in. facebook, nk, twitter oraz reklamę graficzną w prasie ulotki, bannery. Identyfikacja wizualna: loga wizytówki, dodatkowo animacje flash. Serwis komputerowy oraz konsulting z zakresu IT ma zakres outsourcingu, lub jest ustalany indywidualnie w stosunku do potrzeb kontrahenta. Przeważnie świadczymy usługi w Warszawie, Międzyrzecu Podlaskim, Białej Podlaskiej oraz okolicach. Gwarantujemy indywidualne rozwiązania i bardzo dobry kontakt z klientem. Zapraszamy do kooperacji firmy oraz osoby prywatne.

 • Strony responsywne

  Od blisko roku obserwujemy skokowy wzrost liczby userów korzystających w internecie z pomocą najświeższych urządzeń ruchomych takich, jak telefon komórkowy z ekranem dotykowym, tzw. smartfon. Nowoczesne robienie witryn www potrzebuje już nie tylko atrakcyjnego i przejrzystego web designu oraz bezproblemowo działającego mechanizmu odpowiadającego za wyświetlanie wszystkich elementów na stronie. Responsywne strony internetowe w krótkim czasie będą standardową ofertą nowoczesnych agencji interaktywnych w Polsce.
  Mądre dopasowanie strony do urządzenia, na którym jest wyświetlana będzie coraz bardziej istotne. Najważniejsza wydaje się tutaj być momentalna zmiana wielkości strony oraz ilości treści w niej zawartych w zależności od urządzenia. Trzeba mieć tu na myśli zarówno o responsywnych stronach mobilnych, jak i funkcjonalnych witrynach korporacyjnych.