Systemy operacyjne

 • Forum windows

  Forum windows

  Zapraszamy na nowopowstałe forum internetowe o systemie Windows. Nasze forum Windows jest miejscem gdzie poruszamy wątki związane z każdym systemem Windows. Dzięki temu, będziesz mógł znaleźć wszelkie informacje, którymi to możesz być zainteresowany. Wykorzystaj naszą wiedzę i rozwiąż problemy ze swoim systemem Windows. Dodatkowo posiadamy wiele innych, równie ciekawych działów tematycznych. Nasze forum jest przygotowane na wszystkich entuzjastów systemów Windows, potrzebujących pomocy!

  Data dodania: 11 10 2014 szczegóły wpisu
 • System Windows 7

  System Windows 7

  Program operacyjny Windows 7 jest kapitalnym zastępcą Windows Vista, który skądinąd był niezbyt dobry. Szczęśliwie jednak, posiadacze tego drugiego mogą zastosować tę nowszą wersję w postaci upgrade, co zapewni im starą konfigurację. Windows 7 jest oprogramowaniem sprawniejszym, dogodniejszym, bardziej klarownym i bardziej funkcjonalnym, dlatego nie dziwi fakt, że rezultaty jego sprzedaży pobijają olbrzymie rekordy. Od wielu lat działa obszerne Windows 7 Forum, które możecie odwiedzić na www.windows7forum.pl. Win 7 podzielony jest na trzy główne zestawy, z których najsłynniejszym jest zestaw domowy. Jak samo pojęcie to podpowiada, adresowany jest on do tych użytkowników, którzy będą zeń czerpać pożytek w warunkach podstawowych. Druga z nich to Windows 7 Professional, która skierowana jest do bardziej wymagających, albowiem posiada między innymi tryb prezentacji dla projektorów i zapewnia możliwość wykonania sieciowej kopii awaryjnej. Trzecią, najbardziej złożoną, jest z kolei wersja Windows 7 Ultimate, adresowana do przedsiębiorstw, która posiada między innymi BitLockera i możność uruchamiania komputera z wirtualnego dysku. Jak zatem widzimy, system Windows 7 może być dostosowany do największych nawet wymogów użytkowników, a te, w czasach teraźniejszej techniki, są bardzo różne. Cena za oprogramowanie Windows 7 oscyluje w przedziale od niecałych czterystu do prawie ośmiuset złotych, w zależności od wytypowanego pakietu.

  Data dodania: 30 12 2012 szczegóły wpisu
 • Windows 8

  Windows 8

  Windows 8 zbudowano na bazie systemu operacyjnego Windows 7. Aczkolwiek różnica polega w dużej mierze na znacznie przekształconym interfejsie, lecz z możliwością przestawienia się na standardowy pulpit. Startowy ekran daje opcję połączenia się ze znajomymi, włączenia internetowej przeglądarki, włączenia ulubionej listy utworów, sprawdzenia pogody, itp. A to wszystko poprzez jeden z wielu kafelków, tworzących pulpit. Należy wybrać odpowiednie kafelki, sytuując je na ekranie startowym w dowolny sposób. Zaletą jest też możliwość natychmiastowego przemieszczania się między aplikacjami i przesyłania plików. Nowością jest, jeśli chodzi o Win 8, brak obowiązku wpisywania hasła. Windows 8 ma do zaoferowania opcję kodu w formie zdjęcia, odwzorowywanego z uprzednio wybranego zdjęcia. Gwarantuje to znacznie większe bezpieczeństwo w czasie uruchamiania komputera. Chcesz podążać za postępem technologicznym? Zainstaluj Win 8 na swoim komputerze. Tym bardziej, że Windows 8 proponowany jest aktualnie w przystępnej cenie.

  Data dodania: 30 12 2012 szczegóły wpisu
 • Optymalna instalacja XP - poradnik praktyka

  Optymalna instalacja XP - poradnik praktyka

  Strona jest poświęcona optymalnej metodzie instalacji XP - obecnie jednego z najpopularniejszych systemów operacyjnych spotykanych na stacjach roboczych. Dzięki poradom zawartym na naszej stronie poprawnie przebrniesz przez proces instalacji XP - począwszy od zakładania partycji na dysku twardym przez tekstową i graficzną część instalatora a skończywszy na finalnym etapie konfiguracji GUI XP. Nie twierdzę, że podane na Mojej stronie metody należą do idealnych, jednak przy ich pomocy przywróciłem do życia ok 1,5 tys. maszyn - stacji roboczych PC. Na stronie przedstawiamy również pewne metody dot. optymalizacji świeżej instalacji XP - niekoniecznie przy użyciu płatnych narzędzi.

  Data dodania: 27 01 2012 szczegóły wpisu
 • Chakraforum

  Chakraforum

  Jest to polskie forum systemu operacyjnego linux chakra w całości po polsku. Są to na razie testy ale już niedługo będzie dostępne w całości bez potrzeby wchodzenia na chakraproject.org Mam również nadzieję że użytkownicy chakry linuxa docenią wysiłek włożony w to forum i będą zaglądali tam częściej bo naprawdę warto. Jak już napisałem jest to forum oficjalne w całości po polsku. Życzę wszystkim miłego użytkowania.

  Data dodania: 03 01 2012 szczegóły wpisu
 • Linux

  Linux

  Mediologia to jest portal zajmujący się analizą mediów oraz linuksem. Na portalu znajduję się największy kurs Linuksa w sieci, jest on idealny dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych użytkowników którzy dzięki niemu będą dobrze przygotowani do zdania certyfikatu Linux. Dowiedz się więcej o programowaniu w Bashu, sprawdź spis poleceń linux, czym są prawa dostępu, wyrażenia regularne i wiele innych.

  Data dodania: 05 09 2011 szczegóły wpisu
 • Debian-Linux.pl - aktualności i informacje ze świata Debian

  Debian-Linux.pl - aktualności i informacje ze świata Debian

  Serwis Debian-Linux.pl jest specjalistycznym serwisem w całości poświęcony jednej z bardziej znanych dystrybucji jaką jest Debian. Na łamach naszego portalu znajdziecie informacje i aktualności ze świata Debiana na bieżąco dodawane i aktualizowane. Dodatkowo znajdziecie również wywiady z ludźmi związanymi z Debianem jak również opisy (howto) lub jak kto woli tzw. success stories z zakresu instalacji oprogramowania, informacje o najnowszych aktualizacjach pakietów w tym również aktualizacje dotyczące bezpieczeństwa. Oprócz tego będziemy na bieżąco informować o ciekawych spotkaniach, konferencjach i innych wydarzeniach związanych z Debianem. Zapraszamy

  Data dodania: 09 02 2011 szczegóły wpisu

Systemy operacyjne - nowa strona:

Adres: