Systemy zarządzania treścią

 • Polskie centrum wsparcia darmowego CMS MODx Evolution

  Polskie centrum wsparcia darmowego CMS MODx Evolution

  Prezentujemy blog tematyczny dotyczący obsługi, wdrażania, instalacji, konfiguracji rewelacyjnego CMS MODx w wersji Evolution. CMS ten świetnie nadaje się na proste, przejrzyste strony internetowe. Posiada wbudowany edytor TinyMce, przeglądarkę zasobów CKEditor, przyjazne linki - friendly urls, konta użytkowników, kody captcha oraz wiele więcej. Wszystko na darmo, ponieważ wydany jest jako open source i freeware. Konstrukcja tego CMS - czyli idea chunków, snippetów, zmiennych szablonowych (TV) czy plugginów daje niesamowite możliwości. Innowacyjnie podchodzi do kwestii przekazywania parametrów i organizacji kodu na tworzonych witrynach. Na naszym blogu jest zaprezentowane jak skonfigurować te elementy, aby błyskawicznie uruchamiać strony www. Znajdziesz tu ciekawostki, instrukcje, oraz inne przydatne informacje. Zapraszam!

  Data dodania: 21 11 2012 szczegóły wpisu
 • Jaki CMS wybrać

  Jaki CMS wybrać

  Strona zawiera opis najpopularniejszych systemów do zarządzania treścią w internecie. Opis ten zawiera wady, zalety stosowania każdego z nich. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach wśród dużej ilości proponowanego oprogramowania, jego powszechnej dostępności trudno jest się zdecydować na konkretne rozwiązanie. Tym bardziej, że wybór zazwyczaj wiąże się z czasem, jaki musimy poświęcić na naukę obsługi danego oprogramowania. Mam nadzieję, że serwis choć trochę pomoże wybrać system spełniający oczekiwania.

  Data dodania: 23 10 2012 szczegóły wpisu
 • Alib CyMeS

  Alib CyMeS

  Alib CyMeS jest minimalistycznym, napisanym w PHP Systemem Zarządzania Treścią (CMS) zoptymalizowanym pod kątem szybkości działania i rozmiarów kodu. Do działania wymaga jedynie aby serwer obsługiwał PHP 5.x i bazę danych MySQL 5.x. Warunki te spełnia większość współczesnych serwerów.Dlaczego Alib CyMeS?Nie zawsze potrzebny jest wielki i rozbudowany system. To jak strzelanie do komara z armaty. Wiele serwisów stoi na serwerach wirtualnych, które mają swoje ograniczenia. Rozbudowany CMS potrafi szybko wykończyć serwer, zwłaszcza przy większym natężeniu ruchu. Tu pojawia się mały i szybki Alib CyMeS, który nie obciąża serwera i jest prosty w obsłudze. Standardowo posiada najczęściej używane moduły w małych i średnich serwisach. Możemy go rozbudować o potrzebne funkcjonalności wciąż zachowując niewielki rozmiar i efektywne działanie. Dodatkowo serwis bez problemu można przenieść na inny serwer zachowując poprawne działanie systemu.Wypróbuj działanie panelu admina!Skontaktuj się, żeby otrzymać dostęp do przykładowego panelu admina, gdzie zapoznasz się z jego wyglądem i działaniem.

  Data dodania: 10 10 2012 szczegóły wpisu
 • CMS, reklama w sieci

  CMS, reklama w sieci

  Firma Devmark funkcjonuje na rynku od 5 lat. Celem istnienia naszej firmy jest dostarczanie klientom fachowych usług w zakresie pozycjonowania stron internetowych i stwarzania grafiki na potrzeby stron internetowych. Na przestrzeni 5 lat uzyskaliśmy szerokie doświadczenie szczególnie przy pozycjonowaniu sklepów www. Proponujemy także autorskie systemy Cms do zarządzania danymi zawartymi na stronie także skrypt do dodawania ogłoszeń w internecie idealnie nadający się dla agencji nieruchomości, autokomisów, baz noclegowych itd. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.

  Data dodania: 08 09 2012 szczegóły wpisu
 • Cms

  Cms

  witryna online stwarza możliwość uzyskania wiedzy na temat systemu CMS FlexiWeb i etapów jego wprowadzania. Każdy niewtajemniczony dowie się, na czym polega działanie systemu zarządzania treścią. Istniejetakże możliwość bezpłatnych konsultacji z doświadczonym profesjonalistą, który udzieli potrzebnych porad z zakresu funkcjonalności serwisu www. Wśród dotychczasowych klientów prezentowanego serwisu są na przykład: Alianz, Hubix. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem umieszczonego na stronie formularza.

  Data dodania: 28 05 2012 szczegóły wpisu

Systemy zarządzania treścią - nowa strona:

Adres: