Tablice interaktywne

 • Videofonika - ekrany dotykowe

  Videofonika - ekrany dotykowe

  Ekrany dotykowe stały się już częścią codzienności. Technologia stale idzie do przodu, a wraz z nią pojawiają się unikalne propozycje w zakresie takich rozwiązań. Innowacyjna technologia i nowoczesne rozwiązania w zakresie ekranów dotykowych to cechy, które zdecydowanie wyróżniają Videofonika.pl. Wszystkim zainteresowanym ekranami, monitorami i nakładkami dotykowymi najwyższej jakości polecamy ofertę Videofonika.pl. W ofercie również ściany interaktywne i stoły multimedialne. Oferta firmy skierowana jest do osób zainteresowanych korzystaniem z ekranów dotykowych w domu czy pracy.

  Zachęcamy do poznania topowych produktów na Videofonika.pl.

  Data dodania: 20 08 2019 szczegóły wpisu
 • Tablety TV - Telewizja w tablecie

  Tablety TV - Telewizja w tablecie

  Strona przybliży każdemu użytkownikowi bez względu na wiek, czy stopień zaawansowania w wiedzy technicznej najciekawsze modele tabletów. Omówienie poszczególnych modeli odbywa się tutaj w charakterystyczny sposób, gdyż głównie pod kątem działania tabletu jako przenośnego odbiornika telewizyjnego. jest to nowatorskie rozwiązania i podejście. Jednak już w niedługim czasie będzie bardzo powszechne i użyteczne.

  Data dodania: 19 08 2012 szczegóły wpisu
 • Praktyczne tablice szkolne

  Praktyczne tablice szkolne

  W ofercie danej firmy jest sprzedaż nowoczesnych tablic interaktywnych. Dostępne są pożyteczne plansze demonstracyjno-ćwiczeniowe z częściami na rzepy. Szczególne miejsce w propozycji zapełnia handel projektorami i tablicami dydaktycznymi. Tablice szkolne będące częścią naszej znacznej oferty są najlepszego gatunku. Istnieje możliwość dokonania kupna stojaków do plansz i gablot informacyjnych, laminowanych. Pragniemy Państwa zaprosić do zaznajomienia się z naszą różnorodną ofertą na stronie.

  Data dodania: 02 06 2011 szczegóły wpisu
 • Tablica multimedialna

  Tablica multimedialna

  Jesteśmy częścią firmy PRONO, działającej jako spółka INTER ALNET, od lat obecnej na polskim rynku. Wiemy, że zakup tablicy interaktywnej jest dla Państwa poważnym wyborem. Ulegając czarowi rozmaitych funkcji można dokonać wyboru, którego będzie się potem żałować. Istnieją technologie idealne dla niektórych potrzeb, ale zupełnie nieodpowiednie dla innych. Zdajemy więc sobie sprawę, że doradztwo przy zakupie tego produktu jest szczególnie istotne.

  Zachęcamy więc do kontaktu! Rozmowa z nami nic nie kosztuje.Zapraszamy także do udziału w naszym forum internetowym, a także do zapoznania się z sekcją FAQ i innymi, bardziej już technicznymi informacjami na naszej stronie.

  Tablice interaktywne to coś, na czym znamy się najlepiej! Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie, która jest jedynym przedmiotem naszej działalności. Większość firm sprzedaje tablice niejako „przy okazji”, nie oferując ani profesjonalnych usług doradczych, ani odpowiedniej obsługi. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która oferuje swoim klientom serwis o tematyce informacyjnej dot. tablic. Potrafimy zapewnić Ci odpowiednie wsparcie, zarówno od strony informacyjnej, jak i technicznej.

  Zobacz tablica interaktywna i tablice multimedialne

  Data dodania: 11 12 2010 szczegóły wpisu

Tablice interaktywne - nowa strona:

Adres: