Kredyty hipoteczne

Kredyty hipoteczne

Ocena: 2.8/10 (12 głosów)Obecnie na rynku jest bardzo dużo ofert kredytów hipotecznych. Wiele z nich oferuje kredyt z dopłatą z programu rządowego "rodzina na swoim". Jeżeli planujesz zakupić mieszkanie lub dom to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Pomożemy wybrać najlepiej dopasowany kredyt hipoteczny. Doradcy finbiz.pl to wysokiej klasy specjaliści z doświadczeniem. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej! Korzystając z oferty naszych doradców macie gwarancję rzetelnego podejścia do tematu i wyboru najlepszego kredytu. Nasi doradcy są po stronie klienta. Zapraszamy.Podobne strony
 • Pożyczka hipoteczna

  Ludzie, którzy zastanawiają się nad tym, skąd wziąć pieniądze na budowę planowanego domu, mają szansę tego dokonać w szczególnie banalny sposób. Kredyt hipoteczny da im szansę na realizację swoich planów w sposób szybki a także maksymalnie zadowalający. Aby wybrać jak najłatwiejszą formę takiego gatunku produktu, warto sięgnąć po porady umieszczone na wspomnianej witrynie. Zamieszczonych jest na niej mnóstwo rzetelnych danych, które dadzą szansę dokonać najbardziej dopasowanego wyboru. Wnikliwie przedstawiamy reguły, na jakich oferowane są takie pożyczki. W sposób wnikliwy pochylamy się na czasie kredytowania oraz na tym, jak może być traktowana hipoteka mieszkania.

 • Kredyty na mieszkanie

   „Rodzina na swoim” to program, który przeznaczony jest dla małżeństw, osób samotnie wychowujących dzieci oraz osób niepozostających w formalnym związku małżeńskim, czyli singli. Ma na celu pomoc w nabywaniu jednorodzinnych domów lub mieszkań. Jak w każdym programie, tak i w tym występują pewne ograniczenia dotyczące osób samotnie wychowujących dzieci oraz singli. W przypadku osób samotnie wychowujących dzieci ograniczeniem jest wiek dziecka. Dziecko nie może mieć więcej niż 25 lat i musi kontynuować naukę. Wyjątkiem są dzieci, na które pobierany jest zasiłek pielęgnacyjny – wtedy wiek dziecka nie ma znaczenia. Ograniczeniem dotyczącym singli jest ich wiek. Nie mogą mieć więcej niż 35 lat. Granica wieku jest ustalona także dla małżeństw starających się o kredyt preferencyjny. Kredyty na mieszkanie znacznie urozmaicają możliwość dofinansowania nieruchomości pod kątem zakupu. W przypadku osób samotnie wychowujących dzieci takiego ograniczenia nie ma. Kredyt z dopłatami w ramach programu „Rodzina na swoim” można wykorzystać w celu zakupu mieszkania, domu jednorodzinnego, które już istnieje a także mieszkania lub domu, które jest w budowie.

 • Porównanie kredytów mieszkaniowych

  Szukasz kredytu na zakup mieszkania lub domu? Czy jesteś osobą, która posiada zdolność kredytową? Sprawdź kredyty mieszkaniowe największych instytucji finansowych w Polsce. Sprawdź oprocentowanie, marżę, prowizję oraz wysokość raty i wybierz kredyt mieszkaniowy dopasowany do swoich potrzeb. Jeżeli potrzebujesz pomocy skorzystaj z pomocy doradców finansowych, którzy bezpłatnie pomogą wybrać najtańszy kredyt hipoteczny.

 • Mieszkanie dla Młodych

  Chcesz kupić pierwsze mieszkanie? Słyszałeś z mediów lub od znajomych o programie Mieszkanie dla Młodych, dzięki któremu młode osoby (do 35 roku życia) mogą uzyskać w sumie do 20% wartości zakupywanej z rynku pierwotnego pierwszej nieruchomości mieszkaniowej tj. mieszkania lub domu jednorodzinnego. Serwis www.program-mieszkaniedlamlodych.info został założony przez doświadczonego doradcę kredytowe pracującego na terenie Warszawy, Poznania, Łodzi i innych większych polskich miast. Za pośrednictwem serwisu jego Użytkownicy mają możliwość skontaktować się niezależnym doradcą kredytowym, który bezpłatnie sprawdzi czy mają szanse na kredyt mieszkaniowy z dopłatami i poleci najlepszą ofertę kredytu hipotecznego Mieszkanie dla Młodych. W serwisie znaleźć można przykładowo takie informacje jak limity cenowe MDM, warunki i zasady programu Mieszkanie dla Młodych małżeństw i singli, kalkulator dopłat czy informacje na temat kredytu hipotecznego MDM oraz przydatne dokumenty, jak np. ustawa określająca zasady programu MDM. Pozyskanie wymaganego przez banki wkładu własnego sprawia potężne problemy zdecydowanej większości młodych Polaków, skorzystanie z dofinansowania wkładu własnego przez państwo daję wielu młodym osobom jedyną szansę na zakup pierwszego mieszkania lub domu. Warto jednak pamiętać, że program obejmuje wyłącznie zakupy nieruchomości mieszkaniowych z rynku pierwotnego i nie obejmuje dopłat do kredytów na budowę domu systemem gospodarczym (ustawodawca określił tutaj jedynie nowe zasady częściowego zwrotu VAT za materiały budowlane). Zapraszamy do odwiedzenia nowego serwisu o programie Mieszkanie dla Młodych małżeństw.

 • www.home-trader.pl

  Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy działającej w branży nieruchomości, serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z propozycją działalności Home-Trader z Lublina. Mamy bogate doświadczenie w doradztwie, pośrednictwie jak również negocjacjach z firmami deweloperskimi. W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór nieruchomości na sprzedaż lub wynajem – mieszkania, domy, działki, lokale oraz obiekty. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę, pomoc wykwalifkowanych pracowników a także korzystne warunki współpracy. Po więcej szczegółów na temat oferty zapraszamy na naszą witrynę.