Antykwariaty

 • Centrum Taniej Książki w Rzeszowie

  Centrum Taniej Książki w Rzeszowie

  W Rzeszowie tania książka jest możliwa do nabycia w takich miejscach jak antykwariat rzeszów. Miłośnicy dobrej książki zawsze znajdą kilka perełek, z ogromnego zbioru książek, jaki oferuje skup książek Rzeszów.
  Ponadto przyjmowane są zbiory z zasobów prywatnych. Przyniesione książki są najpierw skrupulatnie oglądane i na podstawie zarówno ich stanu, jak i stopnia zużycia, dokonywana jest wycena. Ponadto pod uwagę brany jest również fakt, jak bardzo dana pozycja jest unikalna.
  Oprócz tego przyjmowane są również podręczniki, komiksy oraz książki z niemal każdej dziedziny literatury.
  Nieustannie aktualizowana strona internetowa stanowi źródło informacji dla wszystkich miłośników książek. Na bieżąco pojawiają się tu również dane związane z funkcjonowaniem skupu książek. Antykwariat posiada również swój fanpage, który przypadnie do gustu szczególnie tym, którzy lubią niestandardowe podejście do czytelnictwa.

  Data dodania: 30 07 2015 szczegóły wpisu
 • Antykwariat internetowy Nie tylko dla moli Jacek Ciba

  Antykwariat internetowy Nie tylko dla moli Jacek Ciba

  W naszym antykwariacie znajdziesz bardzo ciekawe i często poszukiwane książki i czasopisma. Dla Ciebie codziennie dodajemy nowe książki. A ciekawe promocje są naszym stałym atutem. Nasz wykwalifikowany personel pomoże Ci dobrać książkę do Twoich potrzeb. Nasze wysyłki są najtańsze z możliwych i zgodne z cennikiem PP. U nas zakupisz literaturę bez logowania i bez zbędnych formalności. Weź udział w konkursach na naszym forum.

  Data dodania: 25 03 2013 szczegóły wpisu
 • Antykwariat Polski - polskie cenne książki

  Antykwariat Polski - polskie cenne książki

  Antykwariat Polski - nasza specjalizacja to handel wartościowymi książkami polskojęzycznymi. Skupujemy starodruki, cenne księgozbiory. Jeśli posiadasz stare książki polskie i masz podejrzenie, że są wartościowe - skontaktuj się z nami. Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z listą szczególnie poszukiwanych przez nas książek. Być może i ty posiadasz którąś z opisanych szczegółowo pozycji wydawniczych?

  Data dodania: 29 06 2012 szczegóły wpisu
 • Antyki

  Antyki

  Antykwariat z antykami oferuje w niepowtarzalnym obszarze antyków między innymi piękne stylowe stare, malarstwo, a także przedmioty dekoracyjne dla kolekcjonerów i hobbystów. Wortal antyki zajmuje się sprzedażą, skupem i renowacją starych przedmiotów. Posiada także sprzedaż komisową powyżej wymienionych antyków. Współpracuje z zawodowymi konserwatorami sztuki. Specjalną ofertą jest specjalizacja w wycenianiu antyków, dodatkowo znajdowanie na zamówienie klasycznych przedmiotów renomowanych mistrzów jak Rosenthal, Biedermeier w stylu barokowym i klasycznym. W wyjątkowym świecie, dla którego znacząca jest oryginalność i stylowa jakość koncentrujemy się na wyselekcjonowanej sprzedaży pojedynczych egzemplarzy a nie na masowym handlu sztuką. Dlatego liczba sreber nie jest ogromna, ale dlatego oryginalna.

  Data dodania: 20 03 2012 szczegóły wpisu
 • Antyki

  Antyki

  Dla wysublimowanych zbieraczy antyków jest ważna głównie historia przedmiotu i jego design. Nie łatwo wypatrzyć antykwariat, gdzie ekspedient będzie umiał zdać relację o starej porcelanie Rosenthal, stoliku biedermeier czy starym drewnianym krześle. A przecież każdy z tych antyków posiada swoją tajemnicę i opowieść. Unaocznienie jej spowoduje, że wyszperany przez nas antyk zobaczymy w całkowicie odmiennym świetle! Prawdopodobnie nieco marzycielskim ale jakże urokliwym. W epoce masowej produkcji oraz wielkiej konsumpcji bardzo trudno o coś niekopiowalnego oraz niespotykanego. W takich czasach posiadanie antyków to niemal zdarzenie tak niespotykane jak huragan nad stolicą.

  Data dodania: 05 02 2012 szczegóły wpisu
 • Antyki

  Antyki

  Zapraszamy wszystkich do naszego antykwariatu KRAMIK. Odnajdą tu Państwo mnóstwo ciekawych antyków takich jak doskonale zachowane meble antyczne, bardzo ładną dawną biżuterię oraz antyczne naczynia oraz ceramikę. Kramik to znany warszawski sklep z antykami. W swojej ofercie posiadamy antyczne meble, porcelanę Rosenthal, antyczną biżuterię, ceramikę oraz wszelkiego rodzaju stare przedmioty. Na swojej witrynie opisujemy swoją ofertę oraz niusy skorelowane z dziedziną antyków: ich konserwacją, pochodzeniem oraz istniejącymi na rynku fałszywkami. Jeśli interesujesz się tematyką antyków, myślisz o ich zakupie lub odnowieniu to nasz sklep jest dla Ciebie. U nas zapoznasz się z tym w jaki sposób dbać o starocie, gdzie zakupić najbardziej wiekowe oraz najbardziej wyszukane antyki oraz jak wystrzegać się przed fałszywymi antykami. Redaktorami naszego wortalu są pasjonaci, którzy zajmują się antykami od bardzo dawna, macie zatem 100 procent pewności, że nasze porady są jak najbardziej trafne oraz profesjonalne. Zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 07 09 2011 szczegóły wpisu
 • Skup książek

  Skup książek

  Kupujemy pojedyncze książki oraz całe biblioteki i księgozbiory a także stare pocztówki. Jeżeli książki znajdują się na terenie Warszawy i jest ich przynajmniej 100 to możemy dojechać do Państwa do domu. Na miejscu przeglądamy oferowane książki lub pocztówki. Wybieramy z pośród nich te, które nas interesują.
  Wybrane książki wyceniamy i składamy Państwu naszą propozycję. Jeśli cena odpowiada obu stronom wypłacamy gotówkę i zabieramy książki. Jeśli, z różnych przyczyn, nie dochodzimy do porozumienia, wtedy Państwo zostają ze swoimi książkami a my z pieniędzmi.
  Jeśli jesteście Państwo spoza Warszawy a posiadacie duży księgozbiór prosimy o kontakt telefoniczny: 501 805 525

  Skupujemy książki:Książki i księgozbiory powojenne głownie z zakresu nauk humanistycznych (filozofia, socjologia, etnografia i religioznawstwo, literatura i językoznawstwo, historia i jej nauki pomocnicze, historia kultury, sztuki, teatru i filmu, prawo, varsaviana)
  Książki wydane przed 1939 rokiem bez ograniczeń tematycznych
  Starodruki
  Pierwsze wydania
  Książki dla dzieci wydane przed 1970 rokiem
  Komiksy
  Stare pocztówki, zdjęcia, dokumenty, grafiki, mapy
  Autografy
  Książki w ładnych oprawach i wydania bibliofilskie

  Jeśli książek jest mniej niż 50 zapraszamy do naszych antykwariatów:ul. Ząbkowska 27/31 (Dawna fabryka Koneser) pn-pt 11-19, tel. 22 622 51 26ul. Opaczewska 43 lok 6 pn-pt 11-19, tel 22 659 22 17Aleje Jerozolimskie 55 (w podwórzu), czynny pn-pt 11-19 oraz w soboty 10-14, tel. 22 629 08 32Istnieje możliwość pozostawienia w naszych antykwariatach książek do wyceny.- Płacimy na miejscu i gotówką- Dojazd do Klienta bezpłatny- Uczciwe ceny i możliwość negocjacji- Nie wyceniamy książek telefonicznie

  Tu znajdziesz informacje na temat naszych antykwariatów, skupu książek, sprzedaży, nowych i używanych książek, białych kruków, starodruków i pocztówek

  Data dodania: 05 09 2011 szczegóły wpisu
 • ANTYKWARIAT SOBIESKI książki starodruki grafiki

  ANTYKWARIAT SOBIESKI książki starodruki grafiki

  ANTYKWARIAT SOBIESKI oferuje unikalne stare książki oraz przedmioty kolekcjonerskie. Skup i sprzedaż oraz pośrednictwo w sprzedaży starodruków, ksiąg, map, grafiki, porcelany. Ekspertyzy i wyceny, pomoc w zakładaniu, tworzeniu i uzupełnianiu bibliotek prywatnych oraz księgozbiorów, wyszukiwanie rzadkich obiektów do kolekcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdują się tu bardzo ciekawe i często rzadkie pozycje . Naszą domeną jest literatura historyczna, ze szczególnym uwzględnieniem historii wojen i wojskowości, ważniejszych bitew. Wielbiciele znanych postaci znajdą tu obszerny rozdział poświęcony Napolonowi czy Józefowi Piłsudskiemu. Także bibliofile znajdą tu coś dla siebie, jak choćby opasłe tomiszcza obite skórą czy przepiękne oprawy artystyczne, co dziś nieczęsto się zdarza sygnowane przez znanych introligatorów. Specjalizujemy się w sprzedaży starodruków polskich i obcych. Księgozbiór znajdujący się w naszym posiadaniu liczy kilka tysięcy ksiąg. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Zapewniamy, że oferta sklepu internetowego będzie poszerzana z każdym dniem! Zapraszamy do sklepu, do naszego profilu na facebooku oraz naszego bloga o oprawach ksiąg.

  Data dodania: 09 04 2011 szczegóły wpisu
 • Antykwariat Calinotheca

  Antykwariat Calinotheca

  Antykwariat internetowy i stacjonarny. Oferujemy książki i czasopisma oraz okazjonalnie przedmioty kolekcjonerskie. Posiadamy duży wybór z dziedzin : historia, literatura polska, literatura obca, muzyka, sztuka, kultura, geografia, nauki ścisłe, nauki humanistyczne, chrześcijaństwo i wiele innych. Prowadzimy również całoroczny skup książek na terenie Warszawy i okolic. Dojazd do klienta i wycena zbioru.

  Data dodania: 09 04 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Antykwariaty - nowa strona:

Adres: