Iluzjonerstwo

 • Triki magiczne

  Triki magiczne

  Import i sprzedaż akcesoriów do sztuk i trików magicznych. Ten trik wymaga chwili ćwiczen przed lustrem, a daje przeogromną satysfakcję, której nie da się porównać z żadną inną sztuczką magiczną. Jeśli chcesz zaimponować znajomym, zwyczjnie musisz go mieć i nauczyć się wykonywać! Iluzjonista "zmienia" kolor jedwabnej chusteczki z czerwonego na żółty i odwrotnie. Widzowie nie są w stanie nic dojrzeć, bo i tak zastanawiają się, jak to możliwe?! Co stało się z chusteczkami? Dlaczego zmieniły barwę?! Tylko Ty wiesz, co wydarzyło się naprawdę! Jeśli chcesz zadać szyku w towarzystwie i sprawić, by wszyscy Cię podziwiali, wystarczy ok. 5 minut ćwiczeń przed lustrem i już umiesz to zrobić!

  Data dodania: 05 12 2017 szczegóły wpisu
 • GRANT MAGIC pokaz iluzji Kielce

  GRANT MAGIC pokaz iluzji Kielce

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu profil iluzjonisty Łukasza Granta. Ten doświadczony i utalentowany artysta zamieni każde przedstawienie w niesamowity spektakl z udziałem publiczności. Jego energiczne pokazy to połączenie magii, perfekcyjnej prezencji scenicznej, humoru i zaskakujących iluzji. Możecie być Państwo pewni, że goście nie zapomną takiego wyjątkowego wydarzenia. W celu rezerwacji terminu oraz obejrzenia zdjęć i filmów z występów Łukasza Granta zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdują się także dane teleadresowe.

  Data dodania: 13 04 2017 szczegóły wpisu
 • Iluzjonista

  Iluzjonista

  Propozycja niniejszej strony to pokazy znanego iluzjonisty Macieja Kozłowskiego. Mnóstwo widzów Pana Macieja uwierzyło za sprawą jego pokazów iluzji w niemożliwe – na ciężką próbę wystawi on Państwa zdrowy rozsądek i naukowe podejście do sprawy. Zapoznaj się z galerią znajdującą się na niniejszej stronie, która prezentuje niektóre ze spektakli iluzjonisty. Skorzystaj z usług iluzjonisty a specjalny pokaz z pewnością zapadnie Ci w pamięci!

  Data dodania: 16 09 2013 szczegóły wpisu
 • Iluzjonista Tomasz Gidziński

  Iluzjonista Tomasz Gidziński

  Zapraszam Państwa na pełne magii i inteligentnego humoru pokazy iluzjonistyczne. Zapewniam, że moje występy na długo zapadną w pamięci. Moja oferta jest skierowana zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. Pokaz może być sceniczny lub stolikowy - wedle życzenia klienta. Szczegółowy opis prezentowanych sztuk, zdjęcia oraz video prezentujące moje umiejętności są na stronie internetowej. Mogę również poprowadzić Państwa imprezę jako konferansjer, okraszając ją sporą dawką iluzji.

  Data dodania: 08 10 2012 szczegóły wpisu
 • Grupa iluzjonistów - Kreators

  Grupa iluzjonistów - Kreators

  Grupa Iluzjonistów Kreators to unikatowe zjawisko na polskim rynku rozrywki, która podnosi sztukę iluzji na niespotykany jak do tej pory poziom. Grupa działa oficjalnie od 2009 roku, lecz jej członkowie działają niezależnie od 2004 roku. Zespół tworzy trójka utalentowanych iluzjonistów Bartłomiej Cichała, Radosław Grzanka, Rafał Kucharski oraz wspaniała tancerka Ilona Gumowska. Nasze motto brzmi "Prawdziwa magia zaczyna się tam gdzie dla innych się kończy" Dlatego zdecydowaliśmy się szukać oryginalnych i nietypowych form prezentacji, aby to, co robimy stało się naprawdę widowiskowe i fascynujące oraz przede wszystkim unikatowe. Zgromadzone przez ten czas doświadczenie, pasja oraz dbałość o detale pozwoliły wykreować oryginalny styl prezentacji, który jest naszą cecha charakterystyczna. Każdy z członków naszej grupy ma swój własny, unikalny styl sceniczny oraz repertuar, co sprawia, że pokazy Grupy Kreators są mieszanką iluzji komediowej, klasycznej i estradowej. Takie zestawienie elementów show zawsze zapewnia dobrą zabawę, ponieważ każdy z widzów znajduje w przedstawieniu coś dla siebie. Naszym występom scenicznym towarzyszy doskonale opracowana, profesjonalna choreografia oraz bardzo interesujące oprawa muzyczna a całość tworzy interesującą kompozycje. Dodatkowo, bliski kontakt z publicznością sprawia, że widzowie chętnie angażują się w pokaz i tym samym bezpośrednio w nim uczestniczą.

  Data dodania: 09 05 2012 szczegóły wpisu

Iluzjonerstwo - nowa strona:

Adres: