Kabarety

 • Polskie kabarety

  Polskie kabarety

  Witryna internetowa kaba-rety.pl proponuje odwiedzającym różnorodne filmy przedstawiające skecze polskich zespołów kabaretowych. Każdy odwiedzający naszą stronę może przeglądnąć 10 najpopularniejszych pozycji. Ponadto użytkownicy mają możliwość odszukać ostatnio dodane scenki, bez potrzeby wyświetlania całości portalu. Istnieje także możliwość wyszukania materiału według właściwej kategorii. Wszystkie zalogowane osoby mogą wrzucić wybrany przez siebie skecz do portalu. Zapraszamy do czynnego użytkowania z naszej witryny.

  Data dodania: 15 07 2014 szczegóły wpisu
 • Beststar - Impresariat Kabaretowy

  Beststar - Impresariat Kabaretowy

  BESTSTAR - znajdziesz tu wszystkie kabarety w jednym miejscu w najlepszej cenie. Zapraszając kabaret na swoją imprezę stworzysz pozytywny klimat i przekonasz się jak wspaniale integruje wspólna zabawa. Impresariat kabaretowy BESTSTAR pomaga w doborze odpowiedniej gwiazdy wieczoru, sprawiając iż Twoje wydarzenie stanie się bardziej atrakcyjne. Kontaktując się z nami umożliwisz nam stworzenie dla Ciebie odpowiedniej oferty. Działalność BESTSTAR skierowana jest do wszystkich osób pragnących zorganizować udane wydarzenie, uświetnione występem odpowiednio dobranego wykonawcy kabaretowego. Od wielu lat jesteśmy aktywni w sektorze kultury, dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie. Gwarantujemy, że BESTSTAR wpisze się w strategię Twoich działań i z pewnością spisze się na medal. Ważnym elementem naszego działania jest dostosowanie twórców do profilu odbiorcy dlatego zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 01 02 2013 szczegóły wpisu
 • Kabaret Szuje z Ostrołęki

  Kabaret Szuje z Ostrołęki

  Jakoś tak w wakacje Anno Domini 2011 wpadł nam do głowy pomysł, żeby spróbować swoich sił w kabarecie. Znaliśmy się już wcześniej, mamy podobnie porąbane poczucie humoru, zatem pomyśleliśmy: czemu by nie?

  I na tym się skończyło...

  Pomysł został odłożony na półkę do października 2011, kiedy to postanowiliśmy, że w tym roku na zbliżających się Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Kabaretową OSPA nie może zabraknąć przedstawicieli z Ostrołęki. Był to zatem bodziec, żeby od gadania przejść do czynów.
  Jako że na OSPIE należy zaprezentować dwie piosenki, zaczęliśmy myśleć nad tekstem i muzyką. Poszło to dosyć łatwo, i już 18 listopada ostrołęcka (i nie tylko) publiczność była świadkami pierwszego (historycznego, hehehe...) naszego występu. Zaśpiewaliśmy całkowicie nowe, autorskie piosenki: "Kryzys w kulturze" i "Podrurze krztaucom".
  I jakoś tak wyszło, że na OSPIE dostaliśmy nagrodę publiczności - i głosowali nie tylko nasi znajomi (wiemy, bo policzyliśmy, ilu z Nich było)
  Licząc na to, że nie były to miłe złego początki, powoli bierzemy się za napisanie całego pierwszego, premierowego programu Kabaretu Szuje.
  Zatem - do zobaczenia...

  Data dodania: 26 01 2012 szczegóły wpisu

Kabarety - nowa strona:

Adres: