Ośrodki kulturalne

 • Ksawerów

  Ksawerów

  Nasza strona internetowa poświęcona jest wydarzeniom kulturalnym w gminie Ksawerów. Dowiesz się tutaj wszystkiego o wydarzeniach organizowanych w Gminnym Domu Kultury oraz w Bibliotece. Możesz przeczytać więcej o działających w nich sekcjach, sprawdzisz od razu plany zajęć i godziny otwarcia. Także na stronie cały czas dodawane są aktualności o tych wydarzeniach, które miały już miejsce w życiu kulturalnym Ksawerowa. Zaglądaj do nas, aby wiedzieć więcej!

  Data dodania: 12 01 2013 szczegóły wpisu
 • Strona Gminnego Ośrodka Kultury Sokół w Czerwonaku

  Strona Gminnego Ośrodka Kultury Sokół w Czerwonaku

  Gminny Ośrodek Kultury "Sokół" powstał w 1990 roku. Od ponad dwudziestu lat pomagamy w kreatywnym spędzaniu wolnego czasu małym i dużym mieszkańcom nie tylko naszej gminy, ale też innych miejscowości powiatu poznańskiego i całego województwa wielkopolskiego. Proponujemy zajęcia muzyczne, plastyczne i teatralne, prowadzimy szkołę tańca, dla dorosłych przygotowaliśmy propozycję zajęć aerobiku i Tai-Chi.

  Data dodania: 24 09 2012 szczegóły wpisu
 • Kuźnia Kultury - bractwo rycerskie

  Kuźnia Kultury - bractwo rycerskie

  Kuźnia Kultury zajmuje się działalnością rekonstrukcyjną, kulturalną, sportową, artystyczną oraz edukacją w zakresie historii, ruchu rycerskiego, starożytności.
  Znajdziecie u nas bractwo rycerskie, szkołę fechtunku, tańca dawnego, strzelania z łuku, liczne rzemiosła dawne (garncarz, drukarz, papier czerpany, tkacz, kowal itd.).

  Ponadto oferujemy: pokazy walk rycerskich, żywe lekcje historii, naukę walki białą bronią, strzelanie z łuku historycznego, naukę tańca, warsztaty historyczne, organizacje pikników historycznych i bitew, pokazy i warsztaty rzemiosła dawnego
  www.kuzniakultury.com

  Data dodania: 01 11 2010 szczegóły wpisu

Ośrodki kulturalne - nowa strona:

Adres: