Poezja

 • Polskie wiersze polskiego poety

  Polskie wiersze polskiego poety

  Polskie wiersze polskiego poety. Jeśli chcesz poczytać poezję napisaną przez Mateusza Poko Pokojowczyka to zapraszam. Świat, w którym żyjemy coraz bardziej zapomina o jedynym z najlepszych sposobów wyrażania swoich myśli, uczuć, a nawet „wyżycia” się artystycznego... Tak, to właśnie literatura... Pomyślmy choćby o romantyczności. Czy w obecnej rzeczywistości tak trudno o chociażby jedno dzieło przeznaczone dla nastolatków? Czy teraz tylko kobiety stały się czułe? Tak rozpoczęła się moja podróż przez poezję...

  Data dodania: 03 10 2014 szczegóły wpisu
 • Mira Kuś

  Mira Kuś

  Oficjalna strona poetki i publicystki Miry Kuś. Dzięki stronie można zapoznać się z dorobkiem i twórczością autorki. Można zapoznać się z opiniami i recenzjami znawców literatury dotyczących wydanych tomików poezji przez Mirę Kuś. Oprócz tego można przeczytać recenzje książek i poezji napisanych przez samą autorkę. Na stronie znajduje się też blog, prowadzony przez autorkę. Mira Kuś to poetka, pisarka i publicystka. Była wielokrotnie nagradzana za swoją twórczość poetycką. Pisała recenzje i teksty popularno-naukowe.

  Data dodania: 20 03 2013 szczegóły wpisu
 • Poezja

  Poezja

  Poezja.exe.pl to strona internetowa, na którą serdecznie zapraszamy osoby chętnie czytające polską poezję. Tylko u nas możesz przeczytać wspaniałe wiersze powstałe końcem XX i początkiem XXI wieku autorstwa kilkudziesięciu poetów nowego pokolenia. Naszym celem jest rozpowszechnianie współczesnej poezji oraz popularyzacja młodych poetów, mało znanych, ale równie dobrych co stare pokolenie naszych twórców.

  Data dodania: 10 11 2011 szczegóły wpisu
 • Miłość - najpiękniejsze wiersze miłosne i cytaty

  Miłość - najpiękniejsze wiersze miłosne i cytaty

  Serwis poświęcony pięknemu uczuciu jakim jest miłość. Dla każdego zakochanego człowieka ważna jest miłość, dlatego w naszym portalu znajdziecie Państwo najpiękniejsze wiersze miłosne i cytaty. Wielu z nas chce być kochanym i dawać to uczucie innej bliskiej osobie. Cytaty, aforyzmy i poezja miłosna opowiadają o ludziach ich wewnętrznych przeżyciach oraz opisują ich stosunek do świata czy nawet przedstawiają ich system wartości jakim kierują się w swoich działaniach. Zapraszamy do naszego portalu.

  Data dodania: 07 05 2011 szczegóły wpisu

Poezja - nowa strona:

Adres: