Sztuka nowoczesna

 • Łukasz Wodyński sztuka figuratywna - figurative art

  Łukasz Wodyński sztuka figuratywna - figurative art

  Twórczość Łukasza Wodyńskiego przede wszystkim skupia wokół człowieka i jego egzystencji. W swoich projektach artysta nie odwołuje się jedynie do malarstwa, wykorzystuje również wszelkiego rodzaju techniki multimedialne. Projekty performatywne artysty, są kreacją świadomego przypadku istnienia człowieka z koincydencją procesu rysunkowego. Obserwator staje się tu mentalnym twórcą, zanurza się zarówno w problematykę obrazu jak i akt tworzenia.

  Data dodania: 21 11 2012 szczegóły wpisu
 • Fotografia artystyczna

  Fotografia artystyczna

  W tej witrynie internetowej odnaleźć można Wenę do kreatywnego i współczesnego urządzenia wnętrz. witryna internetowa zaskoczy bogactwem dogłębnej wiedzy niezbędnej każdemu, kto interesuje się sztuką Współczesną i kto ciekaw jest burzliwej historii jaką przeszły obrazy dzisiejsze. Strona internetowa to zachwycające miejsce dla wszelkich miłośników sztuki przez duże S, zarówno tej dawnej, ale szczególnie tej współczesnej we wszystkich wariacjach obrazów. Obrazy wysokiej jakości w zróżnicowanym klimacie. Całe mnóstwo ciekawych i rozwijających wiedzę materiałów dotyczących sztuki nowoczesnej, a w tym także malarstwa oraz dekoracji wnętrz.

  Data dodania: 24 01 2012 szczegóły wpisu
 • Japanese Design

  Japanese Design

  Strona na temat współczesnego japońskiego designu: prezentacje najciekawszych przykładów z zakresu projektowania graficznego, projektowania produktu, stron internetowych, typografii, architektury, mody czy fotografii tworzonych przez japońskich designerów. Japanese Design to głębokie źródło inspiracji dla każdego, kto zainteresowany jest Japonią i jej kulturą oraz szeroko pojętym projektowaniem graficznym.

  Data dodania: 10 06 2011 szczegóły wpisu

Sztuka nowoczesna - nowa strona:

Adres: