Pediatra

Pediatra

Ocena: 2.6/10 (36 głosów)PEDIATRA - dobry pediatra w twoim mieście, PEDIATRA znany, sprawdzony i polecany, PEDIATRA któremu możesz zaufać. PEDIATRA lista lekarzy i gabinetów. Portal www.pediatra.przychodnie.pl to informacja tematyczna w której znajduje się merytoryczny opis problemu medycznego i lista gabinetów gdzie problem ten można rozwiązać.
www.pediatra.przychodnie.pl to dobra merytoryczna informacja, z pewnością nie zawiedziesz się na tej witrynie i będziesz częściej zaglądał żeby zapoznać się z aktualizacjami tego tematu.Podobne strony
 • OMNIMED ŁÓDŹ dobry pediatra Łódź

  W rodzinnej przychodni zdrowotnej OmniMed mają Państwo do dyspozycji lekarzy rozmaitych specjalności: ogólnej, pediatrów, neurologów, diabetologów lub dietetyków. Poradnia oferuje ewentualność wykonania różnego typu badań laboratoryjnych, USG, EKG a także specjalistycznych - dodatkowo w ramach akcji zapobiegawczych. Firma OmniMed współdziała z NFZ, pracownią radiologiczną oraz przedsiębiorstwem przewozu medycznego. Przychodnia przeprowadza okresowy przegląd zdrowia. Na miejscu dostępna jest poradnia neurologiczna, dietetyczna oraz diabetologiczna (realne leczenie pompami insulinowymi). Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej OmniMed.

 • ZPOZ pediatra Jędrzejów

  Bezpłatną opiekę medyczną gwarantuje pacjentom z Jędrzejowa, gminy i spoza niej Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Struktura placówki to: dwie miejskie przychodnie, pracownia cytologiczna, poradnia ginekologiczna, gabinet fizjoterapii, dwa wiejskie ośrodki w Rakowie i Prząsławiu, jak również gabinety w szkołach mieszczących się na terenie Jędrzejowa. ZOZ wyposażono w laboratorium medyczne oraz pracownię RTG. Pacjenci mają dostęp do usług medycznych m.in. w postaci opieki lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarskiej, a także rehabilitacji oraz świadczeń w zakresie położnictwa oraz ginekologii. ZOZ wyposażono w pracownię RTG i laboratorium analityczne. Więcej informacji dotyczących wykonywanych w nim usług medycznych znajduje się na witrynie internetowej.

 • ARTUR LUTY doktor dziecięcy Lublin

  Lekarz pediatra Dr med. Artur Luty prowadzi gabinet pediatryczny mieszczący się w Lublinie, który proponuje konsultacje, badania i diagnostykę chorób wirusowych oraz bakteryjnych u niemowląt oraz dzieci. Pomoc medyczna zaświadczana jest przede wszystkim podczas wizyt w gabinecie oraz wizyt domowych uzgadnianych wcześniej telefonicznie. Uzyskać tu można pomoc w zakresie pielęgnacji, w dobraniu odpowiedniej diety, ćwiczeń oraz innych porad, jakie pomogą zagwarantować dziecku prawidłowy rozwój. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz odwiedzenia strony internetowej.

 • RADZKI MAREK leczenie nietolerancji pokarmowych

  Na terenie Warszawy prywatną praktykę lekarską prowadzi Marek Radzki - specjalista pediatra z wieloletnim doświadczeniem. Oferuje wizyty domowe u dzieci zdrowych oraz chorych, fachowe porady jak i komfortowe warunki badania. Zajmuje się oceną noworodka w pierwszych dniach życia, ustalaniem kalendarza spotkań z pediatrą i terminów szczepień, profilaktyką schorzeń oraz poradami żywieniowymi i pielęgnacyjnymi. Oferuje diagnostykę i leczenie chorób dziecięcych, zakaźnych bądź pasożytniczych, alergii a także nietolerancji pokarmowych. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę.

 • ANDRZEJ DĘBSKI lekarz dziecięcy

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą lek. med. Andrzeja Dębskiego. Jest to wykwalifikowany pediatra i neonatolog z długoletnim stażem zawodowym, mogący się pochwalić wyśmienitym podejściem do dzieci oraz wysoką kulturą osobistą. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą wizyty domowe, kompleksowa opieka pediatryczna, diagnostyka chorób dziecięcych, rzadkich i przewlekłych a także doraźne zabiegi poprawiające komfort najmłodszych. Wizyty przebiegają w bezstresowej atmosferze. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o ofercie oraz dane kontaktowe.

 • www.centrummalegodziecka.pl

  Centrum Małego Dziecka trudni się świadczeniem usług, mających na celu poprawę zdrowia dzieci i wspieranie ich rozwoju. Nasza siedziba mieści się w Krakowie. Pomożemy Państwa dzieciom w kwestiach zdrowotnych, ponieważ współpracujemy z lekarzami szeregu różnych specjalności, m.in. z chirurgiem, neurologiem, kardiologiem czy dermatologiem. Ponadto, przeprowadzamy także rehabilitację dzieci, możemy między innymi wykonać masaż Shantala, który prowadzi do wyciszenia dziecka i poprawia jakość jego snu. Dokładne informacje na temat naszego Centrum i oferty, znajdują się na stronie internetowej.