Dommediowypimedia.pl - Pimedia

Dommediowypimedia.pl - Pimedia

Ocena: 2.9/10 (33 głosów)Pimedia składa się z trzech, ściśle ze sobą współpracujących działów: PIMEDIA house, PIMEDIA search i PIMEDIA interactive. Każdy z nich jest mocno skupiony na konkretnej dziedzinie marketingu, wszystkie razem natomiast tworzą spójną całość, która charakteryzuje się wysoką skutecznością realizowanych projektów.
Czym zajmują się poszczególne działy? Dział Search zajmuje się głównie strategiami dotyczącymi marketingu wyszukiwarek – pozycjonowanie, kampanie linków sponsorowanych i wszelkie z tym związane działania. W Interactive specjalizujemy się w dostarczaniu usług internetowych takich jak np. kreacje serwisów internetowych, budowanie wizerunku firmy w Internecie oraz tworzenia portali korporacyjnych. Pimedia House natomiast zapewnia kompleksowy zakup mediów ATL (prasa, radio, telewizja, internet, outdoor) oraz wszelkich innych nośników niestandardowych. Sukces klienta zależy tak naprawdę od dotarcia do szerokiego grona konsumentów – jesteśmy tego świadomi, dlatego stawiamy na jak najbardziej niestandardowe podejście, łączące w sobie wiele różnorodnych działań.Podobne strony
  • Innowacyjny Dom Mediowy OMD

    Dom Mediowy OMD jest częścią międzynarodowej sieci domów mediowych należących do Omnicom Media Group (OMG). W Polsce marka OMD to synonim jakości, kreatywności i przywiązania do najdrobniejszych szczegółów. Naszym klientom oferujemy szereg usług począwszy od planowanie TV oraz zakupu mediów takich jak prasa, radio i telewizja. Dla naszych klientów realizujemy również internetowe kampanie SEM/SEO oraz RTB.

  • Dom mediowy Media Adviser – skuteczne kampanie reklamowe

    Zajmujemy się tworzeniem strategii mediowych, tworzeniem media planów, negocjacjami z mediami, realizacją kampanii reklamowych. Naszymi klientami są zarówno małe firmy jak i międzynarodowe koncerny.
    Istniejemy na rynku reklamowym od wielu lat. Oferujemy naszym klientom wysokie rabaty, kompleksową, profesjonalną obsługę i wysoką skuteczność działań. Realizujemy kampanie w następujących mediach: internet, telewizja, radio, prasa, outdoor, kina.