Nagrania Lektorskie

Nagrania Lektorskie

Ocena: 7.1/10 (93 głosów)Strona z ofertą nagrywania głosu do reklam i filmów. Lektor wykonuje nagrania lektorskie do materiałów reklamowych do radia i telewizji, do filmów dokumentalnych, szkoleniowych, korporacyjnych, a także do centrali i zapowiedzi telefonicznych (również IVR). Lektora cechuje ciekawy głos, wyraźna dobra dykcja. To niezbędna podstawa. Kolejno, osoba taka powinna mieć głos mocny, a zarazem ciepły, dzięki któremu będzie mogła dotrzeć do klientów. Ważna jest również umiejętność odpowiedniej intonacji wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. W ten sposób lektor ponieważ zaznacza to, co w danym przekazie jest najważniejsze, i odbiorca dzięki temu może się bardziej skupić. Praca ta nie należy do zajęć trudnych, jeśli tylko oczywiście ma się do niej odpowiednie przygotowanie i posiada się takie cechy, które w pełni umożliwią wykonywanie tego zawodu tak, aby osiągnąć sukces. Dobrze jest więc przed jej podjęciem wiedzieć w stu procentach, że się do niej nadajemy. Nagrania lektorskie wykonywane są szybko i w wysokiej jakości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i cennikiem lektora.Podobne strony
 • SmartVision - filmowanie, filmy promocyjne, spoty reklamowe

  SmartVision zajmuje się działalnością promocyjną i reklamową w zakresie wysokiej jakości produkcji filmowej.

  Agencja zapewnia usługi w zakresie produkcji:
  - spotów reklamowych
  - filmów promocyjnych dla firm
  - filmów produktowych
  - filmów korporacyjnych
  - filmowych kampanii reklamowych
  - transmisji video live na żywo przez internet

  SmartVision operuje szeroką gamą możliwości związanych z przekazem na żywo. Firma oferuje wielokamerowe transmisje na żywo koncertów, wydarzeń kulturalnych, politycznych i sportowych, eventów, szkoleń, targów, kongresów, plenerowych imprez masowych, konferencji firmowych, biznesowych, oraz jubileuszy instytucji społecznych i innych podmiotów kultury.

 • Oryginalne filmy reklamowe

  Reklamowana witryna zawiera ofertę firmy Aurum Film, obejmującą realizację filmów. Specjalnością firmy są różne filmy reklamowe, np. spoty czy filmy promujące. Firma gwarantuje kompleksową realizację filmów: od projektu, po produkcję. Oferta Aurum Film obejmuje realizację wszelkiego rodzaju filmów reportażowych. Za realizację filmu odpowiedzialni są specjaliści, np. reżyserzy czy graficy. Produkcja telewizyjna i produkcja filmowa obejmują wykorzystanie profesjonalnego sprzętu. W serwisie możemy zapoznać się ze szczegółami opisywanej oferty.

 • Filmy reklamowe

  Ludzie pracujący w przedsiębiorstwie iGIS to z dużym doświadczeniem profesjonaliści. Każdy film promocyjny czy też film korporacyjny przez nich zrealizowany będzie w pełni spełniał oczekiwania Klientów. W iGIS każde zlecenie realizowane jest indywidualnie. Dzięki temu wszelkie realizacje promocyjne wykonane w firmie są wyjątkowe. Poza tym każde zlecenie realizowane jest z użyciem nowoczesnych technologii i skutecznych sposobów promocyjnych.

 • Branżowe filmy reklamowe

  Ponadto produkcja reklamy telewizyjnej sprawia że strona firmy prezentuje się bardzo dobrze. Firma może więc zaprezentować się na naprawdę wiele sposobów, dzięki którym zdobędzie lepszą pozycję. Warto zdawać sobie sprawę że filmy reklamowe także mogą przyczynić się do lepszego pokazania produktów i firmy. Nie każdy film promocyjny będzie nam się podobał. Lecz to nie znaczy, że określone filmy promocyjne nie będą się podobały innym osobom. Każdy film jest przecież robiony i skierowany do danej liczby osób.

 • TV WORKING STUDIO

  TV WORKING STUDIO to firma zajmująca się produkcją PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH, REKLAM, BILBORDÓW SPONSORSKICH i KONTENTÓW INTERNETOWYCH. Działamy na rynku od 2002 roku. Naszą specjalnością są programy kulinarne. Posiadamy w pełni wyposażone studio filmowe. Współpracujemy z największymi stacjami telewizyjnymi w Polsce, oprócz tego do grupy naszych klientów zaliczają się portale internetowe, agencje reklamowe, firmy prywatne i Instytucje.

 • Spoty reklamowe

  Zakres działania firmy promocyjnej Prosper to reklama telewizyjna do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w kinie lub także dla wewnętrznych potrzeb firm i instytucji. W jakich specyfikacjach nagrywane są filmy promocyjne? Produkcja filmów do telewizji oparta jest o różne specyfikacje, w zależności od wymagań konkretnej stacji telewizyjnej. Pomijając szczegóły warto nadmienić, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli Standard Definition oraz HD. Jakość HD używa się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: HD 720P i FULL HD przy prędkości 25 klatek na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na platformie DCI. Platforma ta określa precyzyjnie parametry wytwarzanych filmów. Filmy do internetu produkowane są w rozdzielczości FULL HD, a następnie konwertowane do innych formatów w zależności od struktury i parametrów danej strony lub serwisu.

 • Benefit multimedia 

  Jeżeli szukasz profesjonalnej produkcji multimedialnej, która podąża za najnowszymi rozwiązaniami i technologią, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Posiadamy między innymi pakiet Benefit TV, który skierowany jest do osób ceniących sport, aktywność czy zdrowie oraz pakiet HoReCa TV świetnie nadający się do emitowania w pubach, kawiarniach czy restauracjach. Gwarantujemy zadowolenie, profesjonalizm oraz usługi najwyższej jakości. Zaufaj nam już dziś!

 • GoodEye - spoty reklamowe

  Firma GoodEye – grupa medialna wyspecjalizowało się w tworzeniu różnorodnych materiałów filmowych a także w fotografii. Posiadamy trzynastoletnie doświadczenie w sektorze, które zapewnia świetną klasę każdej wykonanej pracy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Wszystkim kontrahentom proponujemy atrakcyjne stawki usług. Grupa zatrudnionych przez nas osób to mieszanka doświadczenia i młodzieńczej pasji. Każde, nawet najtrudniejsze zadanie jest w zasięgu naszej firmy. Wybrane realizacje klienci mogą znaleźć na naszej stronie internetowej.

 • FORWARD GROUP Produkcja programów telewizyjnych Warszawa

  Chcesz zostać zauważony? Szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie profesjonalny spot reklamowy? Forward Group to idealna opcja dla Ciebie. Dla naszych Klientów przygotujemy wyjątkową reklamę, teledysk, animację czy film wizerunkowy. Zajmujemy się też realizacją programów telewizyjnych. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem sprzętowym, przez co każda nasza realizacja spełnia najwyższe światowe standardy. Nasza oferta obejmuje ponadto działania marketingowe, które zdecydowanie zwiększą zasięg Twojej firmy. Możemy dla Ciebie wykonać profesjonalną sesję zdjęciową. By zapoznać się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, odwiedź stronę internetową.