madejpak.pl

madejpak.pl

Ocena: 2.5/10 (10 głosów)Optymalizacje procesów produkcji oferuje PHU Madej-pak s.c w Dziewinie. Automatyzujemy produkcję aż po zabezpieczenie zapakowanych produktów na palecie. Jest to idealny sposób na poprawę skuteczności i wydajności w każdej firmie. Nowoczesne linie produkcyjne, jakie oferujemy nie wymagają dużej ilości pracowników, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy doradztwo i indywidualne podejście - do każdego dobierzemy stosowne rozwiązania techniczne. Zapraszamy!Podobne strony
 • GEMA - Owijarki, obkurczarki, folia

  Wyspecjalizowany producent maszyn pakujących oraz dystrybutor najlepszej jakości materiałów opakowaniowych. W ofercie posiadamy owijarki automatyczne i półautomatyczne, obkurczarki, folię. Dajemy wybór: system pakowania oparty na owijarkach i folii stretch lub obkurczarkach gazowych i kapturach z folii termokurczliwej. Analizujemy aktualne i przyszłe potrzeby Klientów, w szczególności związane z produktem, sposobem przechowywania i transportu, odbiorcą towaru. Wskazujemy możliwe rozwiązania i różnice między nimi. Przeprowadzamy symulację kosztów pakowania i potencjalnych oszczędności, obliczamy czas zwrotu z inwestycji. Z dostępnych wariantów, wspólnie z Klientem, wybieramy optymalne rozwiązanie, za które bierzemy pełną odpowiedzialność. Wdrażane rozwiązanie jest "otwarte". Umożliwia przyszłe modyfikacje, rozbudowę, modernizacje. Dzięki temu zawsze jest nowoczesne i ekonomiczne.

 • Pakowanie usługowe

  Zapakujemy twój produkt, gadżet reklamowy lub wrzutki do gazet na maszynach do pakowania typu flowpack poziomych lub pionowych ( np. saszetki z szamponem, mydłem, sosami). Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą maszyn od 1998 roku. Maszyny do pakowania i produkcji to nasza specjalność. Produkujemy maszyny do pakowania poziomego i pionowego w kooperacji z chińskimi i tajwańskimi partnerami. Nasze maszyny, na każdym etapie produkcji przechodzą kontrolę jakości. Dla farmacji maszyny wykonywane są w standardzie GMP i posiadają wszelkie certyfikaty materiałowe. Wszystkie maszyny, które sprzedajemy w Europie posiadają certyfikaty zgodności CE. Nasza propozycja to nie tylko pojedyncze maszyny, ale także kompletne linie produkcyjne do pakowania, projektowanie opakowań i technologii opakowania, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz materiały opakowaniowe, usługi pakowania i wynajem maszyn. W ofercie posiadamy maszyny poziome do pakowania typu FLOWPACK, maszyny do folii teromkurczliwej do opakowań pojedynczych lub zbiorczych; maszyny pionowe do pakowania produktów sypkich, płynnych i stałych w różny rodzajach opakowania; maszyny do produkcji torebek z niemal każdej folii, maszyny uzupełniające; do produkcji folii, do składania folii, do nadruku i do cięcia. Możemy zaoferować również maszyny dla farmacji: kapsułkarki, tabletkarki, liczarki, etykieciarki, blistrzarki, kartoniarki, maszyny pomocnicze; polerki do tabletek i kapsułek, bębny miksujące, urządzenia kontrolne i inne. Ponadto możecie u nas zakupić owijarki do palet taśmą stretch - tutaj Państwo mogą zobaczyć nasz trend ku nowoczesności, najnowszej technologii pakowania i oczywiście ekologii przez duże E. Dla użytkowników naszych maszyn mamy folie do każdej maszyny: TAŚMA STRETCH i folia stretch, folie POLIPROPYLENOWE, POLIETYLENOWE, TERMOKURCZLIWE PE, PCV i POF oraz folie PET i PVC na etykiety termokurczliwe i maszyny do etykietowania.

 • Zenter - urządzenia pakujące

  Jesteśmy bezpośrednim importerem maszyn i urządzeń do pakowania firmy Hualian Machinery Group oraz dystrybutor urządzeń zaszywających worki czołowych producentów jak Union Special, Newlong, Fischbein, Zoje, Union, GK, Siruba, YaoHan, MtM, chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. W przeciągu dwóch lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie w branży urządzeń pakujących. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracownicza, oraz własny magazyn części zamiennych. Nasi pracownicy zapoznają się z profilem państwa firmy i pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia. Pod specjalne zmówienia jesteśmy wstanie dostosować urządzenia do państwa potrzeb. Sprzedajemy, instalujemy i serwisujemy maszyny do pakowania - posiadamy o nich ogromną wiedzę.

 • VIPAK folie pre strech

  Poszukujesz rzetelnej firmy, której główny profil działalności opiera się o dystrybucję na rynek wysokiej jakości artykułów oraz urządzeń do pakowania, to idealnym rozwiązaniem będzie rozpoczęcie współpracy z firmą „VIPAK”. Firma istnieje od 1991 roku, z siedzibą w Jarocinie, jednak w obrębie systemów pakujących obsługujemy kontrahentów na terenie całej Polski. Dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu i zorientowaniu na cel, jakim jest zapewnienie najwyższej jakości usług, zdobyliśmy uznanie rynku oraz zaufanie kontrahentów. Oferujemy pełen wybór taśm pakowych i folii opakowaniowych. Jesteśmy także przedstawicielem wiodących producentów maszyn oraz urządzeń pakujących. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

 • Urządzenia do pakowania

  Dystrybutor akcesoriów i specjalistycznych maszyn do pakowania. W ofercie między innymi maszyny do banderolowania, taśmy samoprzylepne oraz głowice podające. Firma Vincent ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie, dostarcza produkty najwyższej jakości, co potwierdzają posiadane przez nie certyfikaty i świadectwa. Informacje na temat wszystkich oferowanych produktów znajdują się na stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu.

 • POLPAK SP. Z O.O. dozowniki wielogłowicowe

  Firma POLPAK Sp. z o.o., jest jednostką z powyżej 20-letnim doświadczaniem. Przedsiębiorstwo posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, jacy w dużym charakterze zaświadczają o międzynarodowym sukcesie firmy. Oferowane przez naszą jednostkę maszyny pakujące wykonywane są z najwyższej jakości artykułów a także przy wykorzystaniu nowoczesnych, innowacyjnych technologii. Jesteśmy Obecnie jednym z czołowych producentów automatów pakujących w folię, dozowników wagowych, kartoniarek, podajników, odbiorników oraz skonfigurowania maszyn w całkowitą linię produkcyjną. Stawiamy na wypróbowane rozwiązania, a nasze artykuły, to najwyższa jakość. Zapraszamy na witrynę internetową.

 • Maszyny pakujące

  Nasza firma od wielu lat działa na polskim rynku specjalizując się w dostarczaniu najwyższej jakości urządzeń dla przemysłu spożywczego. Specjalizujemy się w dostarczaniu maszyn pakujących oraz systemów dozowania. Zapewniamy urządzenia wykonane zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości, jak ISO 9001:2000, HACCP, certyfikaty CE. Naszym klientom zapewniamy nie tylko doskonałej jakości urządzenia, ale również pełne wsparcie posprzedażowe. Zapraszamy do współpracy!

 • Maszyny pakujące w folię

  Przedsiębiorstwo ULTRAPAK, którego siedziba znajduje się w Toruniu, specjalizuje się w sprzedaży maszyn do nalewania oraz kapslowania i paletowania różnorodnych artykułów płynnych. Kooperujemy z licznymi renomowanymi producentami sprzętu, co sprawia, że możemy zapewnić wysoką klasę każdych naszych produktów. Ponadto oferujemy Państwu pomoc w montażu oraz pierwszym uruchomieniu każdego urządzenia. Nasza firma trudni się serwisowaniem urządzeń na zasadach gwarancji oraz pogwarancyjnym. Wszystkie nasze maszyny cechuje duża wydajność.

 • Maszyny pakujące - turpak.pl

  Jeżeli chcą Państwo kupić solidne i niezawodne urządzenia do pakowania z najwyższej światowej półki, to koniecznie sprawdźcie co ma wam do zaoferowania firma TURPAK. Na rynku działamy od 1993 roku i przez ten długi okres udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i uzyskać wielu stałych konsumentów, którzy zawsze zachwalają nasze maszyny i urządzenia do pakowania. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać coraz większym oczekiwaniom naszych klientów. Tylko u Nas dostępna jest oryginalna zgrzewarka do folii, której nie znajdą Państwo w żadnej konkurencyjnej ofercie.