Systemy rejestracji czasu pracy

Systemy rejestracji czasu pracy

Ocena: 3.1/10 (40 głosów)Firma Generix absorbuje się świadczeniem wysokiej jakości usług w aspekcie produkcji i sprzedawania innowacyjnych produktów dla przedsiębiorstw. Głównie dostarcza ona systemy rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, telewizji fabrycznej, kontroli zleceń i produkcji. Daje ona innowacyjne aparaty, które zawsze są indywidualnie dostosowywane do zapotrzebowania firm, a także specjalistyczne aplikacje do jego banalnej obsługi. Obsłużyliśmy już dziesiątki prestiżowych przedsiębiorst na terenie całego kraju. Gwarantujemy absolutne zadowolenie z oferowanych przez nas systemów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją online!Podobne strony
 • Ewidencja pełnego czasu pracy

  Polecana firma od 15 lat produkuje różnego rodzaju karty plastikowe. Firma we własnym asortymencie ma drukarki, czytniki kart. W szerokiej propozycji odnajdziemy takie programy jak ewidencja czasu pracy. Produkowane karty elektroniczne są używane w bankach i wielu firmach. Sporą sławą pośród kontrahentów cieszą się legitymacje nauczycielskie. Istotne miejsce w propozycji zajmuje system STRAŻNIK nadzorujący pracę strażników. Po więcej ciekawych wiadomości o działalności firmy zapraszamy na jej witrynę.

 • Ewidencja czasu pracy

  Exam jest spółką sprzedającą system rejestracji czasu pracy oraz urządzenia pełniące funkcje kontroli dostępu (na przykład kontrolery, sensory, rejestratory z kodowymi klawiszami, monitoring itp). W naszej ofercie są także czytniki linii papilarnych (wytwarzane przez naszych wytwórców) i systemy ewidencji czasu pracy. Funkcjonujemy od około 10-ciu lat i obsługujemy obecnie dziesiątki spółek na terenie naszego kraju. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.

 • Elektroniczna ewidencja czasu pracy

  Dajemy Państwu usługi w aspekcie systemu RCP. Ewidencja czasu pracy z nami to zupełny komfort i bezpieczeństwo. Rozpoznawanie na odcisk palca. Obsługa 1000 użytkowników. Bogata lista modeli jest wspierającym plusem. Oferujemy także zakładanie i możliwość napraw naszych aparatów. Cennik i rabaty można odszukać na naszej stronie internetowej. Spróbuj choćby jednego urządzenia a przekonasz się, że zwiększy sie efektywność twojej firmy.

 • Systemy kontrolujące dostęp - AC Project

  Rośnie liczba zakładów, które decydują się na zastosowanie elektronicznych systemów kontrolnych. Począwszy od systemów nadzoru godzin pracy po systemy kontrolujące dostęp do wyznaczonych działów w przedsiębiorstwie. Najczęściej są to systemy w stu procentach konfigurowalne, zwiększające efektywność pracy a także bezpieczeństwo czyli to co jest fundamentem każdego przedsiębiorstwa. Firma AC Project proponuje nowoczesne wdrożenia w zakresie elektronicznej kontroli pracy, monitoringu i zabezpieczeń. Nasze usługi można z powodzeniem wprowadzać w różnej wielkości firmach, gdyż dają możliwość zdalnej kontroli dostępu w oparciu o elektroniczne karty. Bazujemy na elektronicznych komponentach markowych producentów wspartych na autorskich systemach informatycznych. Szczegóły naszej oferty znajda Państwo na firmowej witrynie internetowej. Gorąco zapraszamy.

 • MKRLOCK - Systemy kontroli dostępu, rejestracji wejść

  Produkcja, dystrybucja i instalacja systemów kontroli dostępu, rejestracji wejść dla biur, domów, firm, hoteli, instytucji i obiektów sportowych. Systemy kontroli czasu pracy. Systemy alarmowe. Zamki elektroniczne.Systemy kontroli dostępu oparte o zamki elektroniczne szyfrowe, zamki cyfrowe na karty zbliżeniowe RFID, zamki biometryczne (na odcisk palca).W ofercie rozwiązania bazujące na oprogramowaniu kontrolnym do hoteli czy obiektów sportowych.

 • Karty plastikowe, zbliżeniowe - CartPoland

  Firma CartPoland zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz serwisem kart plastikowych i zbliżeniowych, identyfikatorów i bramek obrotowych. W obecnych czasach każdy wie, jak karty zbliżeniowe ułatwiają życie.

  Dziesięcioletnie, które zdobyliśmy na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat, oraz fakt że zatrudniamy wspaniałych fachowców dają pewność, że nasi Klienci uzyskają fachową poradę i rozwiązanie. fachowców.

 • Rejestrator czasu pracy

  Firma Solitech oferuje wysokiej jakości produkty elektroniczne zgodne z wymogami obowiązującymi na świecie.
  Ewidencja czasu pracy w pełni nadaje się do zastosowania na przykład w mniejszych firmach oraz instytucjach publicznych. W każdej firmie pracownicy zobowiązują się do przestrzegania zasad określonych w Kodeksie Pracy, który dotyczy rejestracji czasu pracy. Dzięki urządzeniu firmy Solitech problem ten zostanie rozwiązany. Podstawową funkcją jest przede wszystkim weryfikacja pracowników.
  Rejestrator czasu pracy, który współpracuje z urządzeniem pozwala bardzo dokładnie tworzyć raporty.Rejestrator pomaga w prowadzeniu spraw kadrowych w firmie, pozwalając na wyeliminowanie pisemnej listy obecności. Oprogramowanie pozwala sprawdzić obecność pracowników w czasie rzeczywistym.Rejestratoroprócz funkcji wyżej wspomnianych również minimalizuje koszty, dzięki temu korporacja może zaoszczędzić cenne pieniądze. Rzetelne jego rozliczanie wpływa na redukcję kosztów, przyczyniając się do wzrostu efektywności przedsiębiorstwa. RCP zapisuje wszystkie zdarzenia związane z pracownikami.

 • Rejestracja czasu pracy z gwarancją jakości Telsat RCP.

  Firma Telsat RCP działająca na rynku od 1993 roku oferuje innowacyjne systemy rejestracji czasu pracy oraz kontroli dostępu, do których zaliczyć można czytniki identyfikatorów, identyfikatory a także kontrolery przejść. Dzięki naszym urządzeniom istnieje możliwość kontroli dostępu pracowników do wszelkiego rodzaju pomieszczeń a także wykonania foto-rejestracji wydarzeń. Odwiedź naszą stronę internetową i już dziś zapoznaj się z pełną ofertą naszej firmy.

 • System RCP

  Firma BLUETEK pomaga w wyborze i wdrożeniu systemów rejestracji czasu pracy i kontrola dostępu.
  Zdarza się, że właściciele firm zapominają o tym, że mają obowiązek prowadzenia ewidencji czasu pracy. Kiedyś popularne były papierowe listy obecności, dzisiaj w większości są zastąpione przez elektroniczne systemy ewidencji czasu pracy. System taki składa się z jednego lub więcej rejestratora czasu pracy oraz oprogramowania które służy do zarządzania system i generowania raportów.