Akademia bezpiecznej jazdy

Akademia bezpiecznej jazdy

Ocena: 2.8/10 (39 głosów)Szkoła oferuje kursy z zakresu doskonalenia techniki jazdy, bezpiecznej jazdy. Program szkoleń podzielony jest na dwa etapy, podczas których 90% czasu to zajęcia praktyczne, między innymi: hamowanie awaryjne na płycie poślizgowej, awaryjna zmiana pasa, omijanie przeszkody, nauka odpowiedniego toru jazdy. Zajęcia skierowane są zarówno do kierowców posiadających duże doświadczenie za kółkiem jak i tych początkujących.Podobne strony
 • Centrum Bezpieczeństwa Drogowego

  Centrum Bezpieczeństwa Drogowego.
  W połowie 2009 roku z inicjatywy Łukasza Ciesińskiego, Wojciecha Jakubowskiego, Szymona Królickiego oraz Mileny Królickiej powstała firma: Centrum Bezpieczeństwa Drogowego która postawiła sobie następujące cele:

  W ramach akcji "CB Radio dla każdego" zwiększyć Państwa bezpieczeństwo poprzez przekazanie w wasze ręce nowoczesnego CB Radia.

  W ramach akcji "Odpowiedzialni" podnieść Państwa bezpieczeństwo poprzez zaoferowanie niezwykle precyzyjnych i nowoczesnych alkomatów.

  Wspierać najmłodszych, którzy są najbardziej narażeni i bezbronni, poprzez wspieranie akcji społecznych mających na celu zwiększenie ich bezpieczeństwa na drodze. Zwłaszcza w jesienno-zimowym okresie jest to niesłychanie ważne, by nasze dzieci były widoczne, a tym samym i bezpieczne.

 • Psychotechniczne badania kierowców

  Pracownia Psychologiczna prowadzi badania psychotechniczne osób ubiegających się o pracę i pracujących na wysokości powyżej 3 metrów, badania kierowców skierowanych przez organ kontroli ruchu drogowego. Badania operatorów urządzeń ciśnieniowych, wózków widłowych, maszyn drogowych, badania operatorów sprzętu budowlanego.
  Istnieje możliwość umówienia się na dogodny termin badania. Pracownia wykonuje psychotechniczne badania kierowców pojazdów samochodowych z każdą kategorią prawa jazdy. Możliwość negocjacji cen, wysokie rabaty dla firm, możliwość badań lekarskich. Czas trwania badania psychotechnicznego maksymalnie 1,5 godz. Całkowicie bezstresowy przebieg badania, doświadczony, kompetentny personel, miła atmosfera, konkurencyjne ceny, dogodny parking dla klienta.

 • Blog o szkoleniu kierowców

  Blog, gdzie znajdziemy informację na temat bezpieczeństwa na drodze, wiadomości motoryzacyjnych oraz przede wszystkim o szkoleniu kierowców. Dzięki artykułom zawartym na stronie możemy dowiedzieć się jak dostać prawo jazdy i następnie bezpiecznie poruszać się po naszych drogach. Autor opisuję poszczególne etapy zdobywania upragnionych uprawnień do kierowania pojazdami silnikowymi oraz zajmuje się aktualności o tematyce samochodowej.

 • Wektor - lampy drogowe, przyczepy drogowe

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą która produkuje wysokiej jakości sprzęt ostrzegawczy dla robót drogowych. Tworzymy m.in. sygnalizacje wahadłowe, lampy drogowe, przyczepy drogowe, tablice zamykające, fale świetlne i inne. Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z całą gamą produktów. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Sączu w województwie małopolskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

 • Odpowiedzialni kierowcy

  Blog pewnynadrodze.pl dedykowany jest odpowiedzialnym i ceniącym bezpieczeństwo jazdy kierowcom. Wszyscy zmotoryzowani, którzy chcą poznać wytyczne, aby czuć się pewnie na trasie, z pewnością znajdą coś dla siebie. A to opisy, jak należy dbać o samochód, a to o technice jazdy, a to garść statystyk na temat szkodowości. Najistotniejsze wydają się artykuły poświęcone ubezpieczeniom komunikacyjnych. Niestety wciąż wielu ludzi błędnie postrzega ubezpieczenia jako zbędny wydatek. Tymczasem okazuje się, że odszkodowanie z tytułu OC sprawcy czy autocasco pomaga im w przywróceniu pojazdu do poprzedniego stanu technicznego. Tylko trzeba wiedzieć, jak odszkodowanie w miarę sprawnie uzyskać. O tym też traktuje ten blog. Dlatego zapraszamy do lektury.

 • AKCYDENS BILD tablice drogowe

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną propozycją jaką przygotowało przedsiębiorstwo Akcydens Bild. Od 1990 roku Polecamy produkcję znaków drogowych oraz szyldów. Wszelkie podkłady pod znaki drogowe, tablice czy oznaczenia to blacha ocynkowana o grubości 1,2 mm. Krawędzie boczne malowane są na kolor szary. Krawędzie znaku są usztywniane albo zaginane do typowych uchwytów mocujących na rurach. Zapewniamy rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów i wyjątkowo sprawną oraz terminową realizację zleceń. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze oferty przystosowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Szczegółowe wiadomości dotyczące firmy Akcydens Bild opublikowane są na stronie internetowej.

 • VERA-VIA projekty grafiki Częstochowa

  Projektowanie, wykonanie oraz montaż znaków drogowych i reklamy wielkogabarytowej to zakres usług świadczonych przez firmę VERA-VIA z Częstochowy, istniejącą na rynku od ponad 11 lat. Specjalizujemy się w produkcji znaków drogowych oraz innych nietypowych tablic na zlecenie klienta; artykuły te oklejamy wysokiej klasy folią odblaskową. Nasza propozycja obejmuje również wykonanie kasetonów świetlnych oraz rożnego rodzaju reklam. Świadczymy kompleksowe usługi - od graficznego projektu po wykonanie zamówienia i montaż zamówionych znaków drogowych czy też reklam. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą umieszczoną na stronie internetowej.

 • m2mgroup.pl

  Firma M2MGroup to skuteczne rozwiązania w zakresie satelitarnych systemów monitoringu ochronnego zarówno personalnego, jak i pojazdów oraz przewożonego ładunku. Polecamy nadzorowanie flotą pojazdów przede wszystkim w firmach transportowych, handlowych, usługowych, a także lokalizujemy niezmotoryzowanych za pośrednictwem niewielkich nadajników GPS/GSM. Celem takich działań jest redukcja kosztów, wzrost efektywności i bezpieczeństwa w Państwa firmie. Zapraszamy do współpracy.

 • Zapory drogowe - drogowe.com.pl

  Drogowe sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w zakresie sprzedaży artykułów i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. W bogatej ofercie firmy znajdują się m.in.: pachołki drogowe, taśmy ostrzegawcze, zapory drogowe, lampy ostrzegawcze, znaki drogowe, lustra, progi zwalniające oraz słupki. Szeroki wachlarz produktów, wysokiej jakości artykuły bezpieczeństwa drogowego, niskie ceny oraz dogodne terminy realizacji zapewniają pełną satysfakcję z zakupu oraz zwiększają poczucie bezpieczeństwa na drodze.