Klucze samochodowe - dorabianie, programowanie

 • www.kluczezamkiservice.pl Klucze samochodowe

  www.kluczezamkiservice.pl Klucze samochodowe

  Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się dorabianiem kluczy, serwisem czy montażem zamków i pokrewnymi, gorąco zapraszamy do zapoznania się z propozycję firmy Marka Szymanowskiego. Przedsiębiorstwo działa w branży od 1992 roku a jego siedziba mieści się w Poznaniu. W zakres świadczonych usług wchodzi dorabianie kluczy domowych, samochodowych, sejfowych czy też specjalnych (również zagubionych, na podstawie zamka i stacyjki), serwis zamków i elektroniki samochodowej, montaż zabezpieczeń w pojazdach czy też naprawa pilotów samochodowych lub bramowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 11 2018 szczegóły wpisu
 • ALEKSANDER SCHMIDT autoalarmy montaż

  ALEKSANDER SCHMIDT autoalarmy montaż

  Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z propozycją Serwisu Kluczy Aleksander Schmidt z Rudy Śląskiej! Jego eksperci pomagają Klientom rozwiązać każde problemy powiązane z kluczykami do aut czy motocykli. W sytuacji, kiedy mają Państwo jeden zestaw bądź tylko kartę, na podstawie kodu z immobilisera wykonają ich kopię. Z kolei w momencie gdy klucze zginęły, serwis dorabia nowy komplet, a dane o starym zestawie usuwa z pamięci komputera samochodu. Warsztat oferuje również możliwość otworzenia zamka bez jego uszkadzania, a także naprawy po włamaniu. Więcej wiadomości o ofercie firmy dostępnych jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 31 05 2016 szczegóły wpisu
 • CAR-TECH Immobilizery Rzeszów

  CAR-TECH Immobilizery Rzeszów

  Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę przedsiębiorstwa CAR-TECH z okolic Rzeszowa. Naszą specjalnością jest naprawa elektronicznych podzespołów auta, w tym naprawa kluczy oraz kart samochodowych, wymiana obudowy kluczyka, a ponadto dorabianie kluczy. Na naszą pomoc możecie także liczyć Państwo w przypadku potrzeby awaryjnego otwieraniu auta, a naprawy uszkodzonych stacyjek. Oprócz tego wszystkim kierowcom oferujemy możliwość skorzystania z naszych usług w zakresie diagnostyki komputerowej podzespołów elektronicznych Państwa samochodu. Więcej wiadomości o naszej działalności opublikowaliśmy na stronie internetowej, na którą gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 08 07 2015 szczegóły wpisu
 • Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa

  Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa

  Pogotowie zamkowe do Państwa dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni - kompleksowe otwieranie samochodów Warszawa. Jeśli masz pecha i nie wiesz jak otworzyć samochód bez kluczyka bo problemem są zatrzaśnięte kluczyki to zapoznaj się z ofertą. Polecamy awaryjne otwieranie samochodu osobowego - awaryjne otwieranie maski i otwieranie zamków samochodowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej - awaryjne otwieranie aut, otwieranie samochodu Warszawa, woj. mazowieckie.

  Data dodania: 22 01 2015 szczegóły wpisu
 • Otwieranie samochodu Łódź

  Otwieranie samochodu Łódź

  Przytrafiłam mi się ostatnio bardzo dziwna przygoda, która jednak bardzo dużo mnie nauczyła. Kupiłam niedawno nowy samochód i nie pamiętam jeszcze o jego wszystkich możliwościach. W czasie dnia pracy jadąc do klienta potrzebowałam zatankować. Oczywiście cały proces przeszedł beż żadnego problemu. Po wykonaniu całego procesu pojechałam w dalszą drogę do klienta. Na skrzyżowania stojąc na światłach w samochodzie obok Pani coś usilnie próbowała mi pokazać, kiedy opuściłam okno powiedziała, że mam otwarty wlew paliwa. Po zamknięciu klapki usłyszałam "klik" i już wiedziałam co to oznacza, gdyż niestety podczas wysiadania zamknęłam również drzwi. System widząc, że wszystkie drzwi są zamknięte, a silnik jest włączony zablokował zamki i musiałam stać na zewnątrz. Dobrze, że w żakiecie miałam telefon i po telefonie do serwisu, w ciągu 20 minut przyjechał Pan, który zajmuje się awaryjnym otwieraniem samochodów.

  Data dodania: 02 10 2014 szczegóły wpisu
 • Dorabianie kluczyków Smartkey Rzeszów

  Dorabianie kluczyków Smartkey Rzeszów

  Firma CarsClinic działa w branży motoryzacyjnej od piętnastu lat zdobywając wiedzę, doświadczenie i poszerzając zakres oferowanych usług. W związku z rozwojem firma zmieniała miejsca prowadzenia działalności. Dzisiaj firma znajduje się przy głównej drodze E4. Oferujemy szeroką gamę usług z zakresu diagnostyki oraz napraw elektronicznych i mechanicznych samochodów. Wykonujemy proste jak i zaawansowane naprawy. Specjalizujemy się w naprawie samochodów Mercedes, Bmw ale wszystkie inne marki nie są nam obce.

  Data dodania: 11 04 2012 szczegóły wpisu
 • Klucze samochodowe, dorabianie, Kraków, Myślenice

  Klucze samochodowe, dorabianie, Kraków, Myślenice

  Marka KluczeSamochodowe.pl - to profesjonalizm, fachowość i solidność w każdym calu. Działamy w sektorze motoryzacyjnym a dokładniej mówiąc zajmujemy się wszystkim co wiąże się z kluczami samochodowymi. Programujemy, dorabiamy, kodujemy, awaryjnie otwieramy samochody, dorabiamy piloty, karty do renault czy immobilizery. Posiadamy szeroki wachlarz usług, które oferujemy na terenie południowej Polski. Nasz stacjonarny sklep mieści się w samym centrum Limanowej, ale mobilnie dostępni jesteśmy na terenie powiatu limanowskiego, całego województwa małopolskiego a nawet w sąsiednich województwach, jeśli będziesz pilnie potrzebował naszych usług. Znajdziesz nas również na krakowskiej giełdzie samochodowej "RYBITWY", nie będziesz mieć żadnego problemu z odnalezieniem nas na giełdzie. Posiadamy duży samochód dostawczy z charakterystyczną grafiką, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Dla Ciebie, dorobimy, programujemy, kodujemy klucze i piloty samochodowe. Na podstawie modułu immo jesteśmy w stanie odtworzyć klucz nawet do najnowszych modeli samochodów. Usuwamy z pamięci samochodu skradzione lub zagubione kluczyki, by dla potencjalnego złodzieja stały się bezużytecznymi kluczami. Pracujemy na frezarkach sterowanych komputerowo, co gwarantuje najwyższą jakość nacięcia bez względu na stopień wytarcia dostarczonego kluczyka. Dorabiamy klucze nawet w przypadku zgubienia wszystkich kompletów wg dostarczonej stacyjki, zamka lub kodu nacięcia. Awaryjnie otworzymy Twój samochód bez konieczności wybijania szyby lub niszczenia zamków. Odtworzymy fabryczny wzór nacięcia kluczyka a nawet naprawimy zamki po próbie włamania do samochodu. Nie czekaj, skorzystaj z naszych usług już teraz.

  Data dodania: 06 01 2012 szczegóły wpisu

Klucze samochodowe - dorabianie, programowanie - nowa strona:

Adres: