Kolejowy tabor

 • serwis-pojazdowszynowych.pl renowacje pociągów

  serwis-pojazdowszynowych.pl renowacje pociągów

  Serwis i modernizacja pojazdów szynowych to usługi, jakie świadczą specjaliści GRUPY DS w miejscowości Wierzchucin Królewski. Realizujemy naprawy powypadkowe, lakierowanie mokre, produkcję i naprawę elementów kompozytowych czy elementów metalowych. Zakres naszych usług obejmuje także obróbkę CNC. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a wieloletnie doświadczenie i certyfikaty jakości pozwalają nam na realizację każdego zlecenia zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klienta. Realizujemy całodobowy system pracy serwisu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do kontaktu.

  Data dodania: 05 11 2020 szczegóły wpisu
 • landpolplus.pl

  landpolplus.pl

  Z dużą radością przedstawiamy Państwu szeroką propozycję firmy Landpol Plus. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Świdnicy. Przedmiotem naszych działań jest transport kolejowy i samochodowy paliw płynnych, kruszyw i innych materiałów sypkich. Przeprowadzamy towarowe przewozy całopociągowe składające się z naszych wagonów na terenie całego kraju. Do Państwa dyspozycji pozostają nasi profesjonaliści, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Osoby zainteresowane otrzymaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 25 10 2020 szczegóły wpisu
 • paulus.net.pl

  paulus.net.pl

  Firma Paulus z Gliwic zajmuje się naprawą i sprzedażą części do lokomotyw spalinowych i elektrycznych. Od lat działamy w branży kolejowej i skupiamy się na naprawie lokomotyw spalinowych, serwisie silników lokomotyw także ich konserwacji. Świadczymy także wszechstronne usługi serwisowe. Nowoczesne i rozbudowane zaplecze techniczne umożliwia nam świadczyć usługi nie tylko dla branży kolejowej, ale także budowlanej, czy remontowej. Zapraszamy do współpracy przewoźników kolejowych z całego kraju, a także z zagranicy. Oferujemy fachową obsługę i udzielamy gwarancji.

  Data dodania: 08 09 2020 szczegóły wpisu
 • www.diesel-loko.pl

  www.diesel-loko.pl

  Prezentujemy Państwu firmę Diesel Loko Distribution z Oświęcimia. Trudnimy się sprzedażą części do lokomotyw spalinowych. Nasza oferta jest skierowana do odbiorców z całego świata. Wśród oferowanych części, znajdą Państwo: filtry oleju czy paliwa, wentylatory, pierścienie tłokowe, cylindry, wtryskiwacze, wałki rozrządu, magistrale wody, koła zębate, sprzęgła, łożyska. Oprócz tego, przeprowadzamy też remonty pomp wody oraz oleju, remonty wentylatorów dachowych, możemy także zregenerować nastawiacze klocków hamulcowych do lokomotyw. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 03 2018 szczegóły wpisu

Kolejowy tabor - nowa strona:

Adres: