Logistyka - operatorzy

 • LOGIUS Magazynowanie Wrocław

  LOGIUS Magazynowanie Wrocław

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Logius Sp. z o.o., której siedziba mieści się w Żarach. Świadczymy kompleksowe usługi logistyczne w zakresie transportu lądowego, morskiego i lotniczego. Zapewniamy zarówno transport krajowy jak i międzynarodowy. Obsługujemy ładunki całopojazdowe, częściowe i drobnicowe. Posiadamy zróżnicowany jak i nowoczesny park maszynowy, co umożliwia nam szybką reakcję oraz terminowe świadczenie usług. Na granicy polsko-niemieckiej mamy centrum logistyczne, w którym świadczymy również usługi magazynowe. Szczegóły dostępne na stronie.

  Data dodania: 29 11 2016 szczegóły wpisu
 • D.M.T obsługa logistyczna Warszawa

  D.M.T obsługa logistyczna Warszawa

  Od 1999 roku w Warszawie funkcjonuje centrum logistyczne DMT. Oferuje ona specjalistyczne rozwiązania w dziedzinie magazynowania, przewożenia czy dystrybucji materiałów. Centrum korzysta z systemu zarządzania magazynem, jaki umożliwia jego sprawniejsze funkcjonowanie. Rozwiązania logistyczne oferowane przez firmę pozwolą Państwu znacznie zredukować koszty procesów oraz obniżyć zagrożenie logistyczne. Wykwalifikowana kadra zapewni profesjonalną obsługę każdego projektu. Wysoką jakość usług potwierdzają zdobyte certyfikaty. Szczegóły oferty przygotowanej przez DMT opublikowane są na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 03 2016 szczegóły wpisu
 • DB Schenker Logistic

  DB Schenker Logistic

  DB Schenker Poland to firma zapewniająca pełny zakres rozwiązań transportowych, różne rodzaje dostaw, składowanie i najnowsze procedury IT. Systemy DB Schenker Poland skierowane są do przedsiębiorstw reprezentujących różne branże, między innymi firmy o specjalizacji elektronicznej, AGD, maszynowej, tzw. produktów szybkozbywalnych i chemicznej. Operator przewozowy DB Schenker Poland zarządza międzynarodowymi łańcuchami dostaw dla producentów, eksporterów i importerów czołowych firm. Przeprowadza przewozy dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Jest to możliwe dzięki sieci połączeń drogowych, powietrznych i morskich oraz dzięki logistyce magazynowej. Wiodące cele firmy są silnie związane ze stałym rozwojem i odpowiedzialnym biznesem.

  Data dodania: 06 07 2015 szczegóły wpisu
 • Delta Trans

  Delta Trans

  Spółka Delta Trans z siedzibą w Świętochłowicach i oddziałach w innych miastach to firma, która specjalizuję się już transportem przed latami 90-tymi. Nasza oferta jest bardzo kompleksowa również w ofercie mamy pełną spedycję i logistykę. Magazynowanie również nie stanowi dla nas problemy i możemy świadczyć te lub inne potrzebne usługi na zasadzie outsourcingu. Pełna oferta jest dostępna oczywiście na naszym serwisie.

  Data dodania: 25 06 2015 szczegóły wpisu
 • KAWCZYŃSKI - transport

  KAWCZYŃSKI - transport

  Firma KAWCZYŃSKI Logistics z siedzibą w Ślesinie, to niezawodny partner! Klienci cenią sobie nasze zaangażowanie m.in. w usługi logistyczne oraz transportowe, a również indywidualne podejście, konkurencyjne ceny oraz terminowe realizacje zleceń. Naszą specjalnością są przewozy chłodnicze na trasie Polska - kraje unijne, głównie: Hiszpania, Portugalia, Holandia, Belgia i Niemcy. Z powodzeniem realizujemy również zamówienia na przewozy plandekowe, całopojazdowe oraz drobnicowe, jakie objęte są ubezpieczeniem na 200 tys. EURO. To co nas wyróżnia, to wysokiej klasy flota komunikacyjna w postaci trzydziestu nowych ciągników Mercedes i Scania, które to wyposażyliśmy w oprogramowanie GPS oraz FleetBoard. Dysponujemy też taborem - naczepami marki Krone, Schmitz oraz Lambert. Gwarantujemy obsługę logistyczną oraz dystrybucję drobnicową. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 01 2014 szczegóły wpisu
 • 7RSolution.pl

  7RSolution.pl

  Na opisywanej stronie internetowej użytkownicy znajdą pełną ofertę naszej firmy, która zajmuje się przede wszystkim logistyką magazynową. Na stronie można zapoznać się z kompleksową ofertą logistyki i dystrybucji. Firma "chwali się" przede wszystkim niezwykłą dbałością o nawet najmniejszy szczegół wykonywanych usług, stara się również spełnić wszystkie indywidualnie wymagania klientów. Firma dysponuje profesjonalną kadrą pracowniczą oraz stosuje zaawansowane rozwiązania narzędzi IT.

  Data dodania: 01 11 2013 szczegóły wpisu
 • MARK SPEDITION SPÓŁKA Z O.O. magazyn Szczecin

  MARK SPEDITION SPÓŁKA Z O.O. magazyn Szczecin

  Przedsiębiorstwo Mark SPEDITION Sp. z o.o. proponuje Państwu kompetentne usługi spedycyjne i transportowe na najwyższym poziomie. Posiadamy przeszło 15 letnie praktyki w specjalizacji spedycyjnej, dzięki czemu zdołamy naszym kontrahentom zagwarantować usługi takie jak magazynowanie materiałów, przeładunki, cross-docking oraz obsługę celną. Dzięki tak rozległemu wachlarzowi usług nasi klienci mogą kompletnie powierzyć proces logistyczny naszej jednostce. Świadczymy usługi starannie i profesjonalnie. posiadamy wykwalifikowanych pracowników, jacy w każdym momencie służą doświadczoną wskazówką i wsparciem w wielu kwestiach związanych z przewozem. Zachęcamy do poznania oferty na stronie WWW.

  Data dodania: 12 10 2013 szczegóły wpisu
 • Geis Cargo Fracht lotniczy

  Geis Cargo Fracht lotniczy

  Geis Cargo International Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa firma logistyczna, której działalność opiera się na dostarczaniu klientom zaawansowanych rozwiązań transportowych i logistycznych. Zapewniamy transport lotniczy i morski, organizację przeprowadzek, usługi celne, a oprócz tego zajmujemy się logistyką oraz magazynowaniem. Dbamy o zachowanie wysokiego standardu oferowanych usług oraz o satysfakcję każdego klienta. Dzięki temu możemy nieustannie rozwijać naszą działalność i doskonalić świadczone usługi. Profesjonalna kadra jest przygotowana na nawet najbardziej trudne zadania - nie boimy się wyzwań. Nasza strona internetowa dostarczy Państwu przydatnych szczegółów:

  Data dodania: 18 02 2013 szczegóły wpisu
 • Logistyka

  Logistyka

  Znakomity Portal logistyczny, w którym znajdują się najciekawsze wiadomości związane z transportem, magazynowaniem oraz spedycji. Znajdziesz tutaj także bardzo dużo profesjonalnych tekstów oraz porad o logistyce. Logistyka w Polsce to portal w najlepszym wydaniu. Informacje logistyczne z kraju i ze świata, wydarzenia branżowe. Szkolenia i konferencje logistyczne. Niedługo znajdziesz tu również znakomitą giełdę transportową w której jest znacznie łatwiej znaleźć grupy biznesowe z logistyki. Zobacz już teraz portal logistyczny i przeczytaj wydarzenia z tematyki logistyki. Portal to miejsce prezentowania danych z kontrahentami transportowymi oraz spedycji na całym świecie. Przedstawiane informacje będą zawsze aktualne oraz dostępne dla zainteresowanych. Chętnie przeczytamy wszystkie komentarze dotyczące działania portalu. W serwisie zostały pogrupowane obszerne dane szkoleń i targów w zakresie magazynowania. Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany na temat utrudnień ruchu pociągów na świecie dlatego koniecznie zamieść ten znakomity adres do ulubionych.

  Data dodania: 06 02 2011 szczegóły wpisu
 • Portal B2B dla firm z sektora Transport - Spedycyja - Logistyka TSL

  Portal B2B dla firm z sektora Transport - Spedycyja - Logistyka TSL

  Interaktywny portal B2B dla firm z sektora Trasnportowo-Spedycyjno-Logistycznego (TSL). Utworzony aby wspomagać i promować firmy, oraz ich produkty i usługi, z całego sektora TSL w Polsce. Dzięki przejrzystemu i funkcjonalnemu przedstawieniu firm i ich ofert, portal umożliwia łatwe i skuteczne dotarcie do klientów biznesowych-B2B i indywidualnych-B2C. Dodawanie firm jest bezpłatne. Firmy mogą dodawać oferty swoich produktów i usług, wynajmu powierzchni magazynowych, ofert szkoleniowych, ofert pracy i informacji o wydarzeniach powiązanych z sektorem TSL.

  Data dodania: 17 07 2010 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Logistyka - operatorzy - nowa strona:

Adres: