Logistyka

Logistyka

Ocena: 9.7/10 (1175 głosów)Znakomity Portal logistyczny, w którym znajdują się najciekawsze wiadomości związane z transportem, magazynowaniem oraz spedycji. Znajdziesz tutaj także bardzo dużo profesjonalnych tekstów oraz porad o logistyce. Logistyka w Polsce to portal w najlepszym wydaniu. Informacje logistyczne z kraju i ze świata, wydarzenia branżowe. Szkolenia i konferencje logistyczne. Niedługo znajdziesz tu również znakomitą giełdę transportową w której jest znacznie łatwiej znaleźć grupy biznesowe z logistyki. Zobacz już teraz portal logistyczny i przeczytaj wydarzenia z tematyki logistyki. Portal to miejsce prezentowania danych z kontrahentami transportowymi oraz spedycji na całym świecie. Przedstawiane informacje będą zawsze aktualne oraz dostępne dla zainteresowanych. Chętnie przeczytamy wszystkie komentarze dotyczące działania portalu. W serwisie zostały pogrupowane obszerne dane szkoleń i targów w zakresie magazynowania. Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany na temat utrudnień ruchu pociągów na świecie dlatego koniecznie zamieść ten znakomity adres do ulubionych.Podobne strony
 • Portal B2B dla firm z sektora Transport - Spedycyja - Logistyka TSL

  Interaktywny portal B2B dla firm z sektora Trasnportowo-Spedycyjno-Logistycznego (TSL). Utworzony aby wspomagać i promować firmy, oraz ich produkty i usługi, z całego sektora TSL w Polsce. Dzięki przejrzystemu i funkcjonalnemu przedstawieniu firm i ich ofert, portal umożliwia łatwe i skuteczne dotarcie do klientów biznesowych-B2B i indywidualnych-B2C. Dodawanie firm jest bezpłatne. Firmy mogą dodawać oferty swoich produktów i usług, wynajmu powierzchni magazynowych, ofert szkoleniowych, ofert pracy i informacji o wydarzeniach powiązanych z sektorem TSL.

 • Geis Cargo Fracht lotniczy

  Geis Cargo International Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa firma logistyczna, której działalność opiera się na dostarczaniu klientom zaawansowanych rozwiązań transportowych i logistycznych. Zapewniamy transport lotniczy i morski, organizację przeprowadzek, usługi celne, a oprócz tego zajmujemy się logistyką oraz magazynowaniem. Dbamy o zachowanie wysokiego standardu oferowanych usług oraz o satysfakcję każdego klienta. Dzięki temu możemy nieustannie rozwijać naszą działalność i doskonalić świadczone usługi. Profesjonalna kadra jest przygotowana na nawet najbardziej trudne zadania - nie boimy się wyzwań. Nasza strona internetowa dostarczy Państwu przydatnych szczegółów:

 • MARK SPEDITION SPÓŁKA Z O.O. magazyn Szczecin

  Przedsiębiorstwo Mark SPEDITION Sp. z o.o. proponuje Państwu kompetentne usługi spedycyjne i transportowe na najwyższym poziomie. Posiadamy przeszło 15 letnie praktyki w specjalizacji spedycyjnej, dzięki czemu zdołamy naszym kontrahentom zagwarantować usługi takie jak magazynowanie materiałów, przeładunki, cross-docking oraz obsługę celną. Dzięki tak rozległemu wachlarzowi usług nasi klienci mogą kompletnie powierzyć proces logistyczny naszej jednostce. Świadczymy usługi starannie i profesjonalnie. posiadamy wykwalifikowanych pracowników, jacy w każdym momencie służą doświadczoną wskazówką i wsparciem w wielu kwestiach związanych z przewozem. Zachęcamy do poznania oferty na stronie WWW.

 • 7RSolution.pl

  Na opisywanej stronie internetowej użytkownicy znajdą pełną ofertę naszej firmy, która zajmuje się przede wszystkim logistyką magazynową. Na stronie można zapoznać się z kompleksową ofertą logistyki i dystrybucji. Firma "chwali się" przede wszystkim niezwykłą dbałością o nawet najmniejszy szczegół wykonywanych usług, stara się również spełnić wszystkie indywidualnie wymagania klientów. Firma dysponuje profesjonalną kadrą pracowniczą oraz stosuje zaawansowane rozwiązania narzędzi IT.

 • KAWCZYŃSKI - transport

  Firma KAWCZYŃSKI Logistics z siedzibą w Ślesinie, to niezawodny partner! Klienci cenią sobie nasze zaangażowanie m.in. w usługi logistyczne oraz transportowe, a również indywidualne podejście, konkurencyjne ceny oraz terminowe realizacje zleceń. Naszą specjalnością są przewozy chłodnicze na trasie Polska - kraje unijne, głównie: Hiszpania, Portugalia, Holandia, Belgia i Niemcy. Z powodzeniem realizujemy również zamówienia na przewozy plandekowe, całopojazdowe oraz drobnicowe, jakie objęte są ubezpieczeniem na 200 tys. EURO. To co nas wyróżnia, to wysokiej klasy flota komunikacyjna w postaci trzydziestu nowych ciągników Mercedes i Scania, które to wyposażyliśmy w oprogramowanie GPS oraz FleetBoard. Dysponujemy też taborem - naczepami marki Krone, Schmitz oraz Lambert. Gwarantujemy obsługę logistyczną oraz dystrybucję drobnicową. Więcej na stronie internetowej.

 • Delta Trans

  Spółka Delta Trans z siedzibą w Świętochłowicach i oddziałach w innych miastach to firma, która specjalizuję się już transportem przed latami 90-tymi. Nasza oferta jest bardzo kompleksowa również w ofercie mamy pełną spedycję i logistykę. Magazynowanie również nie stanowi dla nas problemy i możemy świadczyć te lub inne potrzebne usługi na zasadzie outsourcingu. Pełna oferta jest dostępna oczywiście na naszym serwisie.

 • LOGIUS Magazynowanie Wrocław

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Logius Sp. z o.o., której siedziba mieści się w Żarach. Świadczymy kompleksowe usługi logistyczne w zakresie transportu lądowego, morskiego i lotniczego. Zapewniamy zarówno transport krajowy jak i międzynarodowy. Obsługujemy ładunki całopojazdowe, częściowe i drobnicowe. Posiadamy zróżnicowany jak i nowoczesny park maszynowy, co umożliwia nam szybką reakcję oraz terminowe świadczenie usług. Na granicy polsko-niemieckiej mamy centrum logistyczne, w którym świadczymy również usługi magazynowe. Szczegóły dostępne na stronie.