Lotniczy sprzęt

 • Skydream - wyłączny dealer samolotów UL Pipistrel

  Skydream - wyłączny dealer samolotów UL Pipistrel

  Skydream jako wyłączny dystrybutor firmy PIPISTREL w Polsce oferuje samoloty ultralekkie typu Virus, Virus SW i Sinus. Samoloty posiadając bardzo wysokie parametry przelotowe, nawet do 270kmh, zużywając do 18l paliwa na 1h lotu stały się bardzo ciekawą alternatywą dla podróży po kraju. Samolot ultralekki zaoszczędzi Twój cenny czas. W ofercie są również ultralekkie motoszybowce Apis i Taurus posiadające możliwość samostartu. Motoszybowce charakteryzują się wspaniałą doskonałością na poziomie 40. Aby zacząć latać samolotem ultralekkim nie potrzebujesz licencji, a jedynie świadectwo kwalifikacji.

  Data dodania: 08 05 2012 szczegóły wpisu
 • Części zamienne do samolotów

  Części zamienne do samolotów

  Firma prowadzi sprzedaż części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i podzespołów do sprzętu lotniczego. Części potrzebne do bieżącej obsługi samolotów Cessna są dostępne w naszym sklepie internetowym. W sprzedaży są świece zapłonowe, opony, pompy próżniowe, filtry i żarówki. Na indywidualne zamówienie sprowadzamy inne części lotnicze: śmigła, elementy płatowca oraz silnika.
  Oferowane przez nas usługi obejmują ponadto przygotowanie dokumentów do certyfikacji Organizacji i Zarządzania Ciągłą zdatnością do Lotu (CAMO) Part M/G:
  - instrukcja organizacji (CAME)
  - pokładowy dziennik techniczny (PDT)
  - program obsługi technicznej (POT)
  Opracowanie POT dla właściciela statku powietrznego nie wykorzystywanego zarobkowo.
  Przegląd dokumentacji statku powietrznego.

  Data dodania: 30 10 2010 szczegóły wpisu

Lotniczy sprzęt - nowa strona:

Adres: