Lotniska

 • Lotnisko Cargo w Radomiu

  Lotnisko Cargo w Radomiu

  Strona opowiada o lotnisku w Radomiu. Spory o Lotnisko trwają. Politycy wciąż nie mogą się zdecydować. Pewne jest tylko jedno. Lotnisko cargo musi powstać. Jest ono szansą dla rozwoju regionu. Musimy wspierać nasze lotnisko. Mam nadzieje, że będą również możliwe przeloty cywilne i ilość połączeń pozytywnie nas zaskoczy. Możliwe są połączenia z największymi miastami Europy. Zapraszamy do korzystania z przeładunku na radomskim lotnisku, gdzie koszty są niższe niż w innych miastach.

  Data dodania: 08 01 2015 szczegóły wpisu
 • Polskie aerokluby

  Polskie aerokluby

  Każdy lot jest nieco inny, co wynika między innymi z tego z jakiej linii lotniczej, czy lotniska w jakim kraju korzystamy. Jeśli szukają Państwo takiego miejsca w jakim można dowiedzieć się szczegółów dotyczących przygotowania lotu, zachęcamy do zapoznania się z naszym portalem. W ramach naszego portalu oferujemy dostęp do licznych porad dla podróżnych, które pozwalają na przygotowanie komfortowego lotu. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszego portalu internetowego!

  Data dodania: 14 04 2013 szczegóły wpisu
 • Pewne przesyłki lcl

  Pewne przesyłki lcl

  Specjalnością prezentowanej firmy jest kompleksowa obsługa logistyczna. Nasza działalność ogniskuje się na spedycji morskiej, lądowej i powietrznej. W naszej pracy uwzględniamy wszystkie gałęzi transportu. Działamy w oparciu o innowacyjne systemy informatyczne i systemy nadzorowania przesyłek. W ofercie mieszczą się m.in. przesyłki lcl, magazynowanie, odprawy celne. Nasz zespół tworzą solidni, wykwalifikowani oraz warci zaufania pracownicy. Zachęcamy do współpracy osoby zainteresowane najlepszym poziomem usług logistycznych.

  Data dodania: 25 05 2011 szczegóły wpisu

Lotniska - nowa strona:

Adres: