Masz katalizator, sprzedaj go - skup katalizatorów

Masz katalizator, sprzedaj go - skup katalizatorów

Ocena: 2.6/10 (40 głosów)Zastanawiasz się co zrobić ze starym katalizatorem? Istnieje możliwość sprzedania go do skupu katalizatorów. Zapraszamy do sprawdzenia oferty. Gwarantujemy najwyższe ceny. Dla klientów hurtowych stawki są ustalane indywidualnie. Nasz skup katalizatorów i samochodów działa w regionie Bielsko-Biała, Cieszyn, Czechowice, Pszczyna, Tychy, Kraków, Katowice, Częstochowa, Warszawa, Wrocław, Łódź, Andrychów, Żywiec, Jastrzębie. Skupowaliśmy już katalizatory z wielu innych miast. Z całej Polski obsługujemy naszych klientów drogą wysyłkową, zapraszamy wszystkich do kontaktu w sprawie sprzedaży katalizatora lub sprzedaży i złomowania samochodu. Nasza firma działa profesjonalnie od wielu lat, prowadzimy duże złomowisko, które posiada wszystkie zezwolenia oraz certyfikaty dające gwarancję bezpieczeństwa dla środowiska naturalnego. Zapraszamy do skupu katalizatorów.Podobne strony
 • Katalizatory - skup, cennik i rafinacja katalizatorów

  Skup i recykling katalizatorów samochodowych i odpadów zawierających metale szlachetne w Poznaniu. Rafinujemy odpady na zamówienie. Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych, małych i dużych firm, stacji demontażu pojazdów, auto złomów na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy dostawców detalicznych i hurtowych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do badania odpadów w postaci zużytych katalizatorów i monolitu ceramicznego.

 • Skup katalizatorów. Szybko. Płacimy najwięcej

  Skupujemy katalizatory wszystkich marek pojazdów. Możesz w każdej chwili sprawdzić aktualne ceny katalizatorów na naszej stronie internetowej. Jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą Twojego zużytego katalizatora dzwoń koniecznie pod numer telefonu 796-990-609. Nasz konsultant handlowy przedstawi naszą ofertę i gwarantujemy, że będzie ona najlepsza spośród innych ofert na rynku. U nas szybko dostaniesz gotówkę do ręki. Obsługujemy największe miasta w całej Polsce tj.: Katowice, Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Krosno, Rzeszów, Mielec, Bielsko-Biała, posiadamy skup katalizatorów, który działa bezpośrednio w miastach Pszczyna, Cieszyn, Andrychów, Oświęcim, Tychy, Żywiec, Bytom, Czeladź, Mielec i innych miastach Polski. Możesz być pewny, że powierzasz swój zużyty katalizator w najlepsze ręce. Zostanie on przeznaczony do odzysku ze szczególną dbałością o ochronę środowiska.

 • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE WENUS skup katalizatorów cennik

  Obszarem działalności jednostki Wenus z Jelcza Laskowic jest całkowite województwo dolnośląskie. Z naszej propozycji korzystają kontrahenci indywidualni, przedsiębiorstwa a także instytucje. Propozycja ukierunkowana jest przede wszystkim na skup metali kolorowych, złomu stalowego i złomu żeliwnego. Jest on odpowiednio przechowywany oraz powierzany do dalszej obróbki. Posiadamy doskonałe zaplecze techniczne do skupu samochodowych katalizatorów, zarówno ceramicznych, jak również stalowych. Klientom oferujemy również ewentualność sprzedaży monolitu ceramicznego. Podejmując z nami współpracę, mają Państwo gwarancję rzetelnej wyceny oraz płatności gotówką. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.

 • EKATALIZATORY

  Przedstawiamy Państwu firmę Katmet Zbigniew Franków z siedzibą w Inowrocławiu. Zajmujemy się skupem oraz przetwarzaniem katalizatorów samochodowych. Skupujemy katalizatory z wkładem: ceramicznym, metalowym i filtrami cząsteczek stałych (DPF, FAP). Współpracujemy z klientami indywidualnymi, punktami kasacyjnymi i warsztatami samochodowymi. Wystawiamy faktury VAT i KPO. Posiadamy spektrometr, jakim mierzymy zawartość metali szlachetnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się więcej informacjii pełna propozycja.

 • Skup katalizatorów cennik

  Niezależnie od tego czy potrzebujesz wycenić swój katalizator lub szukasz odpowiedniego miejsca na legalną sprzedaż katalizatora nasza internetowa baza skupów powstała z myślą właśnie o Tobie.

  Skup katalizatorów gwarantuje najlepszą możliwie cenę za pojedynczy katalizator oraz stałą hurtową współpracę z zakresu recyklingu na doskonałych warunkach.

  Na naszej stronie prezentujemy profesjonalny kontakt z przedstawicielami działającymi w całej Polsce.

  Wybierz konsultanta d/s wyceny w Twoim rejonie i już dziś wyceń i sprzedaj katalizator / katalizatory.

  * interesuje nas zarówno hurt / detal.
  Skontaktuj się z Nami już dziś ! Zapraszamy .

 • Skup katalizatorów Katowice - katalizatorychrzanow.pl

  Jesteśmy bardzo dużym skupem katalizatorów w Polsce. Gwarantujemy bardzo niskie ceny, wspieranie klientów znajdujących się na terenie całej Polski a także najszybszą realizację zamówień. Współpraca z nami to doskonały pomysł gdyż charakteryzujemy się dawaniem dużego bezpieczeństwa, pomocą podczas sprzedaży a także dużemu doświadczeniu. Dzięki naszej ofercie sprzedaż katalizatorów będzie łatwa, lekka jak i przyjemna. Zaoszczędzisz czas, więcej zarobisz oraz nie będziesz posiadał najmniejszych problemów. Podjęcie z współpracy z nami na pewno opłaci się każdemu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

 • www.katex.info Skup katalizatorów

  Katex to przedsiębiorstwo powstałe w 2005 roku w Bolesławcu. Od początku swojego istnienia zajmujemy się recyklingiem i utylizacją katalizatorów samochodowych. W ramach naszej działalności przyjmujemy katalizatory ceramiczne, katalizatory metalowe oraz monolit ceramiczny. Nasz cennik katalizatorów opiera się o rzeczywiste stawki, sprzyjające dla Klienta oraz niezależne od wahania cen na rynku metali szlachetnych. Współpracujemy z dostawcami indywidualnymi oraz hurtowymi. Osoby zaciekawione uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.